Plugin nie może znaleźć przynajmniej jednego typu miejsca parkingowego.

Zapraszamy na Oficjalny Parking C na lotnisku Wrocław Strachowice, położony przy ulicy Granicznej 190, w samym sercu miasta Wrocław (kod pocztowy 54-530). Nasza doskonała lokalizacja sprawia, że jesteśmy jednym z najdogodniejszych miejsc do pozostawienia pojazdu przed podróżą.

Parking zlokalizowany na wrocław lotnisko parking

Nasz parking charakteryzuje się solidną, utwardzoną nawierzchnią, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo dla Twojego pojazdu podczas całego postoju. Nie musisz się martwić o błoto czy nierówności, gdyż dbamy o to, aby nasz parking zawsze był w doskonałym stanie.

Nasza bliskość względem terminala lotniska sprawia, że podróżowanie z nami jest wyjątkowo wygodne i oszczędza Twój cenny czas. Dzięki krótkiemu dystansowi do terminala, unikasz niepotrzebnego stresu związanego z długim dojazdem na lotnisko.

Bezpieczeństwo Twojego samochodu jest dla nas priorytetem. Nasz parking jest monitorowany przez systemy bezpieczeństwa oraz czuwający personel, który dba o spokój i komfort naszych klientów. Dzięki temu możesz cieszyć się swoją podróżą, mając pewność, że Twój pojazd jest w dobrych rękach.

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę, która służy pomocą 24/7. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz krótkotrwałego postoju, czy dłuższego okresu parkowania, u nas zawsze znajdziesz odpowiednie rozwiązanie.

Oficjalny Parking C Wrocław Strachowice ul. Graniczna 190, 54-530 Wrocław

Wybierając Oficjalny Parking C na lotnisku Wrocław Strachowice, wybierasz wygodę, bezpieczeństwo i profesjonalną obsługę. Rezerwuj miejsce już dziś i zyskaj spokój umysłu podczas swojej podróży!

Oficjalny Parking C Wrocław Strachowice Cennik

Ilość DniCena
150 zł
290 zł
3130 zł
4170 zł
5210 zł
6250 zł
7299 zł
8299 zł
9300 zł
10340 zł
11380 zł
12420 zł

Galeria

Parking Wrocław
Parking Wrocław
Parking Wrocław
Parking Wrocław
Parking Wrocław
Parking Wrocław

Oficjalny Parking C Wrocław Strachowice Opinie

Parking C - Port Lotniczy Wrocław
3.7
Na podstawie 32 opinii
powered by Google
Michał BartkowiakMichał Bartkowiak
00:10 31 Dec 23
Brak czujników po wyjeździe za szlaban. Stanąłem w połowie i czekałem aż będzie wolna droga i połowie dostałem po dachu że szlabanu. Nie polecam.
ppp gggppp ggg
22:35 14 Sep 23
Tam chyba nikt nie pracuje. Nie da się dodzwonić. Jakaś patologia. Lepiej wziąć u konkurencji!!!!!
Mateusz O.Mateusz O.
22:23 23 Jul 23
Oficjalny parking lotniska to dziki zachód. Próbowaliśmy stąd wyjechać autem z wypożyczalni to nikt od nas nie odbierał na szlabanie, próbowaliśmy także dzwonić telefonicznie i zero kontaktu. Ostatecznie musieliśmy zostawić auto na miejscu i znaleźć inny środek transportu.
Lawler HoryńLawler Horyń
10:00 04 May 23
Opłata za wjazd na teren Kiss&Ride 10zl. Wstyd!
Marek MarchlewskiMarek Marchlewski
08:37 20 Apr 23
Nie polecam chcącym zostawić samochód długoterminowo. Ogromny moloch. Miejsce na parkingu można znaleźć tylko minimum kilkaset metrów od terminala i pozostaje "spacerek" z walizami.
Witek MWitek M
18:57 08 Mar 23
Oficjalny parking przy lotnisku nie jest monitorowany od dłuższego czasu! Ktoś uszkodził auto zaparkowane w zasięgu 2 kamer a obsługa lotniska w emailu oraz do policji przyznaje że kamer brak i nie dzialają! Odradzam parkowanie. Ps. W regulaminie mają informację że nie biorą żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody.
Igor KopcioIgor Kopcio
08:50 20 Feb 23
Nie zostawiacie tam aut!
Ł “K.O.” KŁ “K.O.” K
14:13 25 Jan 23
Auto zaparkowałem na dwa tygodnie pod kamerą na wyjeździe, po przyjeździe porysowane. Właściciel parkingu umywa ręce od odpowiedzialności..Nie zostawiacie tam aut!
js_loader