Plugin nie może znaleźć przynajmniej jednego typu miejsca parkingowego.

Zapraszamy na Oficjalny Parking P1 Pyrzowice, który mieści się pod adresem ul. Wolności 90, 42-625 Ożarowice. Nasz parking jest głównym miejscem postojowym, oferującym miejsca niestrzeżone, ale komfortowe i blisko położone względem terminali A, B i C.

Parking zlokalizowany na pyrzowice lotnisko parking

Cieszymy się, że możemy zapewnić Państwu dogodne rozwiązanie parkingowe na lotnisku Pyrzowice. Nasza lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie terminali ułatwia podróżującym szybki dostęp do obszaru odlotów i przylotów.

Na naszym parkingu znajdą Państwo liczne miejsca parkingowe, dzięki którym nie będziecie mieli problemu ze znalezieniem odpowiedniego miejsca na swoje pojazdy. Jesteśmy przekonani, że zapewniamy odpowiednią ilość miejsc, nawet w czasach wzmożonego ruchu na lotnisku.

Dbamy o bezpieczeństwo Państwa pojazdów oraz komfort podczas postoju. Choć nasz parking jest niestrzeżony, regularnie monitorujemy teren, aby zapewnić bezpieczeństwo pojazdom pozostawionym na naszym terenie.

Oficjalny Parking P1 Pyrzowice ul. Wolności 90, 42-625 Ożarowice

Dzięki naszej dogodnej lokalizacji i konkurencyjnym cenom, nasz Oficjalny Parking P1 Pyrzowice stanowi doskonały wybór dla podróżujących z lotniska. Czekamy na Państwa wizytę i życzymy udanej podróży!

Oficjalny Parking P1 Pyrzowice Cennik

Ilość DniCena
1100 zł
2130 zł
3160 zł
4190 zł
5220 zł
6300 zł
7300 zł
8340 zł
9340 zł
10340 zł
11340 zł
12340 zł

Galeria

Parking Pyrzowice
Parking Pyrzowice
Parking Pyrzowice
Parking Pyrzowice
Parking Pyrzowice
Parking Pyrzowice

Oficjalny Parking P1 Pyrzowice Opinie

Parking Katowice Airport - P1
3.5
Na podstawie 449 opinii
powered by Google
Piotrek GPiotrek G
09:27 23 Apr 24
Brak strefy kiss & fly, za wysadzenie pasażerów i wyjazd w 3 minuty trzeba zapłacić 7zł. Wstyd.
RRybak RRRybak R
13:39 25 Mar 24
Żeby kogoś wysadzić / odebrać, to trzeba płacić za wjazd na parking :DNo normalnie jakiś mentalny wieśniak to wymyślił.
Kasia J.Kasia J.
11:57 05 Mar 24
Pomimo jakichś prac sporo miejsc. Dobrze oznaczony. Mały problem z urządzeniem do pobierania opłat za parking ☹️ zjadł zjadł mój bilet ☹️nie szło w żaden sposób zapłacić zbliżeniowo, karty nie noszę, nie chciał oddać, bym mogła pójść do innego, na szczęście trafiłam na dobrego innego kierowcę który opłacił mój postój, no bo jak inaczej miałabym się stamtąd wydostać 🤷
RafalRafal
07:19 09 Jan 24
Przy jednym z parkomatów gotówkowych przy wyjeździe z lotniska, automat wydaje resztę, która niestety podczas próby wyjęcia wpada w ewidentnie zrobioną "szczelinę". Pewnie któryś z pracowników znalazł sposób żeby sobie dorobić. Poza tym 7zł za wjazd i wyjazd z lotniska w 5min to zdecydowanie za drogo.
Tola TolaTola Tola
08:13 25 Sep 23
Wjechać bardzo prosto ale znaleźć miejsce wolne parkingowe graniczy z cudem
grzegorz zgrzegorz z
10:25 20 Sep 23
Biednie, słabo oznakowane nieczytelne i mało intuicyjne wjazdy na parkingi zwłaszcza po zmroku, fatalny wyjazd z parkingu short time, drogo-kiss & fly powinien być bez opłat.Samo lotnisko ładne, czyste i nowoczesne, informacje klarowne.
AnvillersAnvillers
00:38 12 Sep 23
Dla przyjeżdżających tam pierwszy raz to nie Balice tu nie ma darmowego wjazdu , przy bramkach też nie zapłacicie chyba że cudem wam złapie bilet, wolnego miejsca tu nieuświadczycie, dużo osób wycofuje z bramek do punktów opłaty biletów jakby nie można opłaty zrobić przy bramkach paranoja.
KrzysztofKrzysztof
08:57 10 Sep 23
Byłbym zachwycony gdyby nie to że miejsca nie są przydzielane i trzeba samemu szukać wolnego a to w sezonie wcale nie jest proste, no ale to jest rzadkość więc nie wpływa na moją ocenę. Położenie idealne przy samych terminalach do tego sprawna obsługa (przez opóźnienie lotu byliśmy mocno po terminie ale nikt nie robił z tego powodu problemu, kontakt z pod bramki przez przycisk i po kłopocie)
Lukasz PawlukiewiczLukasz Pawlukiewicz
03:52 23 Aug 23
Na każdym normalnym lotnisku wjazd na parking na kilka minut jest za free. Kilka minut żeby kogoś zostawić albo odebrać z lotniska. Ale nie w Katowicach. Za wjazd nawet na 2 min, lotnisko kasuje 7 złotych, to cena na sierpień 2023.
DariuszDariusz
21:19 08 Jul 23
Nie polecam z kilku powodòw:na placu jest kilka tysiecy samochodów badz madry i znajdz wolne miejsce zwlaszcza w czasie wakacji.tylko niewielka część parkingu jest oświetlona wieczorem ciemno jak na cmentarzu po pòłnocy,przedwczoraj popadal deszcz i studzienki ,zapchane nie odprowadzają wody a ty bredzisz jak czapla po kostki w brei zmieszanej z blotem i wsiadasz do auta i dywaniki mokre i smierdzace są, priorytet tego parkingu to upchać jak najwieksza ilosc aut.pomijam juz to ze wielu zdesperowanych kierowcow nie mogacych znaleźć miejsca aby zaparkowac auto zastawiają drogę dojazdową utrudniajac na max wjazd i wyjazd ktory staje sie nie możliwy dla wiekszych aut jak suwy.ogòlnie nie polecam.
Mariusz PaulMariusz Paul
02:59 06 Jun 23
Parking dość duży tylko co z tego skoro wszędzie pełno i ciasno. 7 zł za sam wjazd to też przesada, ktoś kto odbiera lub podrzuca pasażerów powinien nic nie płacić do pół godziny. W automacie do płacenia, z którego chciałem skorzystać nie działała opcja płacenia kartą, dobrze że miałem drobne.
Piotr HylaPiotr Hyla
06:14 26 Mar 23
5 minut na lotnisko i opłata 7 zł /h naliczana. Tak Cię witają na lotnisku 🙄.
tomal1956tomal1956
16:34 12 Mar 23
Miejsca dla niepełnosprawnych są , średnio pomyślane z myślą o takich osobach. Wjazd darmowy do 30 minut tylko to jakiś ponury żart bo aby z tego skorzystać należy znaleźć punk obsługi parkingu, doczołgać się tam gdy już ktoś nam poda namiary gdzie to jest. Człowiek z niepełnosprawnością straci na to cały limit czasowy i resztę zdrowia. W punkcie pan coś z biletem pokombinuje i można iść do auta i wyjeżdżać przez samoobsługowe bramki znajdujące się w innym miejscu niż punk. Jeśli będziecie mieć szczęście to, to tak jak mi uda się Wam załatwić wszystko w 14 minut od wjazdu na lotnisko a i tak pan palcem pogrozi i powie by mu to ostatni raz było bo macie wyjechać do 30 minut. O co kaman to już chyba tylko wie obsługa. Nie dziwcie się, że ludzie chrzanią oszczędność 7 zł, bo nie pięciu i wolą zapłacić w automacie i jechać bez łaski.
Weinar DariuszWeinar Dariusz
12:10 20 Feb 23
Parking trochę podrożał teraz 7 zł godzina. Szkoda że nie ma 15 minut w cenie to by można było szybko wysadzić i uciekać A tak cóż. Szwankują maszyny na monety szczególnie te przed samym wyjazdem po prawej stronie na końcu. Polecam wcześniej przygotować się w papierkową wersję lub po prostu kartą zbliżeniowo zapłacić
js_loader