Plugin nie może znaleźć przynajmniej jednego typu miejsca parkingowego.

Zapraszamy na oficjalny Parking P7 Modlin, który znajduje się przy ul. gen. Wiktora Thommee 1a, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki. Ten parking jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla podróżnych udających się w dłuższą podróż, jak i dla tych, którzy poszukują ekonomicznych rozwiązań dla krótszych postoju.

Parking zlokalizowany na parking lotnisko modlin cennik

P7 położony jest na terenie należącym do lotniska, zaledwie 3 kilometry od terminala, w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego, tuż przy drodze 62. To świetne miejsce dla podróżujących z Modlina, ale również dla mieszkańców pobliskich okolic.

Nasi klienci korzystający z oferty P7 mają zapewniony bezpłatny transfer w obie strony, który zabierze ich pod sam terminal. Naszym celem jest zapewnienie wygody i komfortu, więc nasi kierowcy zawsze dbają o punktualność i rzetelność przewozu.

Parking P7 działa w oparciu o system automatycznego poboru opłat, co sprawia, że proces parkowania jest szybki i wygodny. Oferujemy możliwość płatności zarówno kartą płatniczą, jak i gotówką. Należy jednak pamiętać, że nie przyjmujemy opłat mieszanych, czyli płatności kartą i gotówką jednocześnie, ani też walut obcych. Przed wyjazdem z parkingu należy uiścić opłatę, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

Wszystkie dane lokalizacyjne, które ułatwią Państwu dotarcie na nasz parking, to 52° 26′ 851″ N 20° 40′ 990″ E. Dzięki tym współrzędnym bezproblemowo odnajdą Państwo naszą lokalizację na mapie.

Oficjalny Parking P7 Modlin ul. gen. Wiktora Thommee 1a, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

Serdecznie zapraszamy na Parking P7 Modlin! Gwarantujemy bezpieczne i wygodne miejsce dla Państwa pojazdów, niezależnie od długości podróży. Nasz zespół jest zawsze gotowy, by zapewnić profesjonalną obsługę i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Do zobaczenia!

Oficjalny Parking P7 Modlin Cennik

Ilość DniCena
1125 zł
2125 zł
3125 zł
4125 zł
5125 zł
6125 zł
7125 zł
8140 zł
9155 zł
10170 zł
11185 zł
12200 zł

Galeria

Parking Lotnisko Modlin
Parking Lotnisko Modlin
Parking Lotnisko Modlin
Parking Lotnisko Modlin
Parking Lotnisko Modlin
Parking Lotnisko Modlin

Oficjalny Parking P7 Modlin Opinie

Parking 7
4.4
Na podstawie 51 opinii
powered by Google
Adam C-nAdam C-n
18:11 17 Apr 24
Polecam wszystko działa bez zarzutu. Uprzejma obsluga, szybki transfer, wygodny dojazd, porządnie utrzymany,utwardzony teren.
Mój ulubiony parking przy lotnisku. Wygoda, miła obsługa, cena przystępna. Wszystko bezproblemowo i uczciwie, polecam.
M CM C
13:36 06 Sep 23
Po tygodniu samochód stał jak go zostawiłem, więc chyba jest ok 🙂 Dodatkowo jest darmowy transport na lotnisko
Andrzej TurzynieckiAndrzej Turzyniecki
10:14 27 Jul 23
Zaparkowałem o 7 rano (żywej duszy nie było na parkingu), po telefonie w ciągu 10 minut odebrał mnie pan busikiem i w 5 minut dowiózł na Odloty. Po powrocie, 30 minut po północy, busik był akurat na lotnisku, więc od razu pojechaliśmy na parking. Bilet parkingowy, żeby nie zgubić, zostawiłem w aucie (ukryty w niewidocznym miejscu).
Magdalena BłaszkoMagdalena Błaszko
16:27 14 Jun 23
Zawsze bez problemu zatrzymuję się na tym parkingu.Obsługa miła i bez zarzutu .Szybki transport
Alicja KaczmarekAlicja Kaczmarek
21:59 10 May 23
Szybki transfer na lotnisko busem mieszczącym maks. 7 osób. Panowie bardzo uprzejmi. Odejmuję gwiazdkę za brak miejsca, gdzie można poczekać na transport w razie niepogody (dobra wiata) i moim zdaniem niedostatecznie wyraźne oznaczenie, że po transport należy zadzwonić i na jaki numer (te informacje znajdują się na kartce na wiacie, powinno to być bardziej widoczne).
MrAdiusMrAdius
21:38 19 Feb 23
Panowie z obsługi parkingu, podczas rozmowy telefonicznej, czy później przyjazdu i odjazdu (11.02.23) byli bardzo uprzejmi. Oczekiwanie na transfer krótkie. Polecam wszystkim.
Przemysław JaszczurPrzemysław Jaszczur
09:13 04 Jul 22
Obsługa miła i uczynna - tym bardziej zasługuje na wyposażenie w urządzenia bluetooth dla bezpieczeństwa kierowców i pasażerów. Cena za tydzień jest bardzo atrakcyjna. Wiata na parkingu powinna zostać wymieniona - wygląda bardzo źle. Nie ma jak poczekać z dziećmi i bagażami na transfer w cywilizowanych warunkach.
Daniel MocarskiDaniel Mocarski
18:19 27 Jun 22
Przystępne ceny (około 12 zł za dobę - stan na czerwiec 2022) i super obsługa.Przy wjeździe na parking, z automatu przy szlabanie pobieramy kartę parkingową i zachowujemy ją dla siebie aż do odbioru samochodu. Pilnować jej jak oka w głowie! Bezpłatny transfer na lotnisko zapewnia miły pan z obsługi parkingu. Analogicznie w drugą stronę już po powrocie z udanych wakacji i, mam nadzieję, bezpiecznym lądowaniu - po uprzednim telefonie pan zabiera nas z lotniska Modlin na parking nr7. Tam też dokonujemy zapłaty - wspomnianą wcześniej, niezgubioną kartę parkingową należy umieścić w kasie samoobsługowej za szlabanem, opłacić kartą, gotówką, być może nawet blikiem (nie jestem pewien), a kasa wypluje paragon. Wyjeżdżamy bez pośpiechu, a szlaban otworzy się automatycznie po zeskanowaniu rejestracji.Polecam.
js_loader