Plugin nie może znaleźć przynajmniej jednego typu miejsca parkingowego.

Zapraszamy na Oficjalny Parking Zielona Góra Babimost, położony przy ulicy Szkolnej 23 w miejscowości Nowe Kramsko, tuż obok Portu Lotniczego Zielona Góra – Babimost.

Parking zlokalizowany na parking lotnisko zielona góra

Nasz parking oferuje aż 250 wygodnych miejsc postojowych, które są dostępne dla wszystkich klientów. Niezależnie od tego, czy podróżujesz w celach służbowych, turystycznych czy prywatnych, gwarantujemy Ci bezpieczne i przestronne miejsce na pozostawienie Twojego pojazdu.

Dbamy o komfort naszych klientów, dlatego parking jest monitorowany przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu masz pewność, że Twój samochód będzie bezpieczny przez cały czas Twojej nieobecności. Nasza obsługa jest również zawsze gotowa do pomocy w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby udzielenia wsparcia.

Dodatkowo, nasza lokalizacja tuż obok portu lotniczego sprawia, że jesteśmy idealnym wyborem dla podróżujących samolotem. Nasz parking umożliwia łatwy dostęp do terminala lotniska, co pozwala zaoszczędzić czas i stres związany z parkowaniem daleko od miejsca odprawy.

Oficjalny Parking Zielona Góra Babimost ul. Szkolna 23, 66-111 Nowe Kramsko

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Twój pojazd będzie pod dobrą opieką, a Ty będziesz mógł cieszyć się spokojem i pewnością, że oczekuje Cię udana podróż. Oficjalny Parking Zielona Góra Babimost to wybór, na który zawsze możesz liczyć!

Oficjalny Parking Zielona Góra Babimost Cennik

Ilość DniCena
112 zł
218 zł
327 zł
436 zł
545 zł
654 zł
763 zł
872 zł
981 zł
1090 zł
1199 zł
12118 zł

Galeria

Parking Zielona Góra
Parking Zielona Góra
Parking Zielona Góra
Parking Zielona Góra
Parking Zielona Góra
Parking Zielona Góra

Oficjalny Parking Zielona Góra Babimost Opinie

Port Lotniczy Zielona Góra-Babimost
4.1
Na podstawie 375 opinii
powered by Google
Katarzyna StachowiakKatarzyna Stachowiak
14:38 25 Feb 24
Tragedia, nie polecam.Wydawało się,że małe lotnisko będzie dobrym wyborem, jednak okazało się,że nie. Tragedia. Na zgłoszenie uszkodzenia bagażu czekaliśmy ponad godzinę,gdyż te same osoby odprawiają loty i przyjmują szkody,a czekaliśmy aż odprawia lot. Poza tym osoby pracujące na miejscu nie są kompetentne i udzielają nierzetelnych informacji,że potrwa to chwilę,a trwało 1,5 g. Poza tym myślę,że pracownicy nie spieszą się z wypełnieniem obowiązków, gdyż czas na zapalenie papierosa mieli.
miglantz1miglantz1
14:29 25 Feb 24
Stanowisko zaginionego lub uszkodzonego bagażu nie istnieje. Te same osoby które pracują w check-in przyjmują zgłoszenia. Przylecieliśmy samolotem, który odlatywał za godzine i nikt nie przyjął zgłoszenia o uszkodzonym bagażu dopuki samolot nie odleciał i nie wykonano całej związanej z tym papierkowej pracy. Straciliśmy prawie 2h. Dramat.
Lukasz PiatyszekLukasz Piatyszek
20:53 12 Feb 24
Małe kameralne lotnisko niestety mój lot do Warszawy się nie odbył ze względu na mgle i podstawiono autokar którym jechaliśmy 6 godzin. Dzękuję bardzo kierowcą autokaru za bezpieczne dowiezienie nas na czas byśmy mogli zdążyć na kolejny lot
michał gaczyńskimichał gaczyński
14:39 04 Feb 24
Opóźnienie wylotu następnie godzina czekania w samolocie z powodu zmiany , ogólnie 1,5h opóźnienia
Grzegorz GórnyGrzegorz Górny
16:44 13 Oct 23
Pierwszy i ostatni raz.Nie wiem, kto to nazwał w ogóle lotniskiem. Czekając na wylot trzymali nas 2 godziny z dziećmi w ponad 30st upale w namiocie z plandeki...Po przylocie z kolei, żeby zgłosić reklamację ponad 40min czekania na personel, bo uwaga... na lotnisku poza celnikami pracują 2 osoby.... żenada.Druga kwestia mają na wyloty do Turcji umowę z firmą Pegasus.100% odrzuconynych reklamacji jeżeli chodzi o uszkodzony bagaż, a przy okazji lubią sobie co nie co przywłaszczyć.Nie polecam tego niby lotniska ani firmy Pegasus, która obsługuje loty do Turcji.
Mariusz GrinMariusz Grin
19:17 26 Jul 23
Malutki port lotniczy. Bardzo miła obsługa. Szybko i sprawnie. Malutka strefa bezcłowa. Kawa, napoje bezalkoholowe jak i alkohol. Automaty z napojami, batonami i kawą. Nie ma palarni.Z lotniska wydostaniesz się autobusem PKS do Zielonej Góry aktualny koszt Lipiec 2023 to 14 zł. Dobrze mieć gotówkę, bo nie zawsze można płacić kartą. Czeka na przylot samolotu. Z Zielonej Góry jedzie autobus również PKS na lotnisko. Parking samochodowy przy lotnisku. Polecam.
Ania GóraleczkaAnia Góraleczka
08:12 26 Jun 23
Oby jak najwięcej całorocznych lotów. Małe lotnisko ale najważniejsze, że jakieś loty się odbywają. Fajnie by było gdyby były częściej jakieś promocje co zwiększyło by ilość zainteresowanych.
Ar ZuAr Zu
06:24 30 May 23
Jak na maluśki standard maluśkiego lotniska to dam 5 gwiazdek, bo w moim przypadku było szybko i miło. No ale podobno mają budować nowy terminal… oby!
MichałMichał
17:44 24 Apr 23
Szybka sprawna obsługa, bardzo małe lotnisko, jeden bar z jedzeniem, za kontrolą bezpieczeństwa 🙃
Marcin RudzińskiMarcin Rudziński
11:58 03 Feb 23
Z zewnątrz lotnisko prezentuje się jak większy dworzec PKS. W środku bardzo klimatycznie, nie sposób się zgubić, bo nie ma gdzie. Jeżeli będę miał okazję kiedyś polecieć, na pewno zrobię to z czystej ciekawości. Jedyny minus, operator parkingu Apcoa, który słynie z "braku przychylności do klienta".
Sylwia DobrowolskaSylwia Dobrowolska
11:02 05 Dec 22
Lotnisko malutkie, odprawa poszła szybko i sprawnie. Kompletny brak zaplecza gastronomicznego, baru. Dostępny jest jedynie malutki sklepik z kosmicznymi cenami.
js_loader