Plugin nie może znaleźć przynajmniej jednego typu miejsca parkingowego.

Witamy na oficjalnym Parkingu Czerwony Szczecin Goleniów! Nasz parking znajduje się pod adresem ul. Glewice 1a, 72-100 Goleniów, tuż obok terminala pasażerskiego, co sprawia, że jesteśmy wyjątkowo dogodnie usytuowani dla podróżujących samolotem.

Parking zlokalizowany na parking lotnisko szczecin

Z dumą informujemy, że nasz parking oferuje aż 200 miejsc postojowych, zapewniając komfortowy i bezpieczny parking dla samochodów podróżujących krótko- i długoterminowo. Bez względu na długość Państwa wyjazdu, możecie mieć pewność, że Wasz pojazd będzie zabezpieczony pod naszą czujną ochroną.

Parking Czerwony Szczecin Goleniów to miejsce zarządzane przez Port Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność, co gwarantuje naszym klientom profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Nasz personel jest zawsze gotowy do udzielenia pomocy oraz zapewni Państwu wsparcie w trakcie korzystania z naszych usług parkingowych. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, dbamy o to, by Wasze podróże rozpoczęły się i zakończyły w komfortowych warunkach.

Oficjalny Parking Czerwony Szczecin Goleniów ul. Glewice 1a, 72-100 Goleniów

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszego Parkingu Czerwony Szczecin Goleniów i cieszymy się na możliwość zapewnienia Państwu spokojnego i bezpiecznego parkowania podczas podróży.

Oficjalny Parking Czerwony Szczecin Goleniów Cennik

Ilość DniCena
177 zł
2117 zł
3157 zł
4197 zł
5137 zł
6177 zł
7217 zł
8257 zł
9297 zł
10337 zł
11377 zł
12417 zł

Galeria

Parking Szczecin
Parking Szczecin
Parking Szczecin
Parking Szczecin
Parking Szczecin
Parking Szczecin

Oficjalny Parking Czerwony Szczecin Goleniów Opinie

Małe lotnisko daleko od cywilizacji, ale ma potencjał. Jak zmieni się ILS, rozbuduje hala odlotów, to na pewno będzie super 🥰Obsługa celna uśmiechnięta, a to rzadkość ☺️ Poza tym do Szczecina prawie nigdy nie było po drodze z południa kraju, a teraz wsiadasz w samolot i za chwilę jesteś w świecie paprykarza ☺️
Krystyna GolbaKrystyna Golba
11:02 14 Feb 24
Do światowych standartow to tu daleko. Hala odlotowbardzo mala, malomiejsc do siedzenia. Kontrola x-ray koliduje z kolejka do odprawy paszportowej I wejściem do sklepu. Szczytem wszystkiego jest wypuszczenie pasażerów na płytę lotniska , bez względu na to jaka jest pogoda. Tak więc mimo że pasażer ma pierwszeństwo wejścia do samolotu, stoi na mrozie, deszczu/ śniegu zanim do tego samolotu wejdzie. I jeszcze za to dodatkowo płaci. Opłatę za parking długoterminowy można zrobić tylko gotówka, co w dzisiejszych czasach jest co najmniej dziwne. Mam nadzieję, że po rozbudowie to lotnisko dorówna standardom światowym I nie będzie tak prowincjonalne jak obecnie.
Dita RuzgaDita Ruzga
07:12 10 Oct 23
Małe lotnisko głównie dla tanich linii lotniczych. Jest kilka miejsc gdzie można coś wypić i zjeść, ale bez szału. Toalety w niedzielę wieczorem wydają mocny odór.
Anna PtasinskaAnna Ptasinska
23:21 29 Aug 23
Tragedia. Personel naziemny byle się pozbyć podróżujących,zrobił odprawę i wystawił nas na zewnątrz mimo,że samolot był opóźniony o 40minut. Staliśmy na deszczu ,dobrze,że chociaż kawałek dachu bylo
Lotnisko jak lotnisko. Maleńkie, ale swoją funkcję spełnia. Można popracować nad czystością - krzeseł czy toalet. Jednak obsługa bardzo miła - i w punkcie informacyjnym i w czasie odprawy.To do czego można się przyczepić, to zdecydowanie skomunikowanie kolejowe, wyczuwam tu jakąś "kosę" między PKP a LOT 😉
Dariusz GasiorDariusz Gasior
11:55 18 Jul 23
Tragedia i wstyd z powodu ludzi którzy tam pracują.Samo lotnisko zaniedbane i wymaga renowacji ale z tym nic nie można zrobić i liczyć na to że kiedyś nadejdą lepsze czasy.Pracownicy traktują ludzi jak bydło, oczywiście do niektórych tylko tak trzeba ale nie wszyscy są oporni na kulture.Zero uprzejmości czy chęci pomocy nawet do rodzin i osób starszych...Zero dzień dobry czy uśmiechu a o zapraszam czy dziękuję już nie wspomnę...Zero kultury osobistejZero Angielskiego lub chęci go używaniaZero, Zero, ZeroWypadało by tych ludzi potraktować w ten sam sposób lub pokazać im nagranie skoro sami nie są świadomi jak to wygląda.Wstyd ...Ps. Odwiedzam ok 14 lotnisk rocznie i jeszcze czegoś takiego nie widziałem, no może w Łodzi było podobnie jakieś 5 lat temu ale albo zmienili się pracownicy albo nauczono ich manier.
KrzysztofKrzysztof
13:33 03 Jul 23
Małe lotnisko z tanimi liniami lotniczymi. Na miejscu można coś zjeść. WC i sklepiki. Szkoda że tak mało kierunków lotów mają w swojej ofercie.
Dawid RaczyckiDawid Raczycki
06:25 11 Jun 23
Oczekiwanie mega długie, najlepiej być z 3 godziny przed odlotem żeby się wyrobić, sam lot w porządku tylko weźcie ze sobą gumy do żucia bo glowa peknie od cisnienia opóźnienia też nie było a nawet wylądowaliśmy 20 minut przed czasem bez żadnych turbulencji!
Adrian ZakrzewskiAdrian Zakrzewski
07:54 24 May 23
Nieduże lotnisko obsługujące tanie linie lotnicze. Spełnia swoje funkcje w najbardziej podstawowy sposób. Miejsca na hali odlotów nie ma za wiele. Krzesełka dla podróżnych chyba były kupowane w sklepie ze sprzętem dla przedszkoli (rozmiar siedzisk). Najgorszy natomiast jest wschech obecny bałagan i brud. Toalety są w katastrofalnym stanie. Brązowy papier toaletowy? Nigdzie takiego od lat 90 nie widziałem. Reszta do wytrzymania przez 2 do 3 godzin w czasie oczekiwania na odlot samolotu.
Kuba BaginskiKuba Baginski
14:18 19 Feb 23
Lotnisko mimo że małe, to i tak bardzo dobre w mojej opinii. Lubię tę atmosferę ale, można by było posprzątać toalety, kolejki mogły by być krótsze i faktycznie brakuje tu trochę zapłaty kartą za parking, lecz latam stąd od 3 lat i nie żałuje 😉
js_loader