Plugin nie może znaleźć przynajmniej jednego typu miejsca parkingowego.

Zapraszamy na oficjalny parking KRK Parking Ekonomiczny w Balicach, przy ulicy Kapitana Mieczysława Medweckiego 1, 32-083 Balice.

Parking zlokalizowany na lotnisko balice parkingi

Nasz parking to idealne miejsce dla podróżnych szukających taniego i wygodnego miejsca do pozostawienia swojego samochodu. Oferujemy przestronny parking naziemny, który znajduje się zaledwie 100 metrów od terminala lotniska Kraków-Balice, dzięki czemu podróżowanie z nami jest szybkie i wygodne.

Jednym z głównych atutów naszego parkingu jest atrakcyjna cena. Nasze stawki są konkurencyjne, co sprawia, że pozostawienie samochodu na naszym terenie nie obciąży nadmiernie Twojego portfela.

Dobrze wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo Twojego pojazdu, dlatego nasz parking naziemny znajduje się poza terenem lotniska, co dodatkowo zwiększa poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Mamy łącznie aż 600 miejsc parkingowych, więc zawsze znajdziesz u nas odpowiednie miejsce dla swojego samochodu.

Zapewniamy łatwy i wygodny proces rezerwacji miejsca na naszym parkingu. Już teraz możesz zarezerwować swoje miejsce online, dzięki czemu masz pewność, że Twój parking będzie gotowy na czas Twojej podróży.

Oficjalny parking KRK Parking Ekonomiczny Balice ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 13, 32-083 Balice

Dołącz do grona zadowolonych klientów KRK Parking Ekonomiczny i skorzystaj z naszych usług podczas Twojej następnej podróży z lotniska Kraków-Balice. Czekamy na Ciebie!

Oficjalny parking KRK Parking Ekonomiczny Balice Cennik

Ilość DniCena
170 zł
270 zł
390 zł
4110 zł
5130 zł
6140 zł
7150 zł
8160 zł
9170 zł
10180 zł
11190 zł
12200 zł

Galeria

Parking Kraków
Parking Kraków
Parking Kraków
Parking Kraków
Parking Kraków
Parking Kraków

Oficjalny parking KRK Parking Ekonomiczny Balice Opinie

KRK Parking Balice
4.2
Na podstawie 199 opinii
powered by Google
Iza JałowieckaIza Jałowiecka
00:21 03 Jan 24
Panowie pracujący na parkingu nie pomagają, a wręcz złośliwie utrudniają życie klientom.W rzeczywistości jest to przechowalnia samochodu, a nie parking, o czym nigdzie nie informują (i nie wymieniają tego w regulaminie). Kasują samochód z systemu kiedy próbuje się wyjechać mimo prób tłumaczenia że niedługo się wróci (w związku z czym reszta rezerwacji staje się nieważna i nie zwracają pieniędzy). Odniosłam wrażenie że dane z systemu usunięto z premedytacją, nie automatyczne, na kartce w biurze były zanotowane nasze dane...W dodatku jeszcze bliżej lotniska jest tańszy parking bez rezerwacji internetowej, który kosztowałby nas 60% ceny krk parking.
Agnieszka S.Agnieszka S.
19:04 12 Nov 23
Bardzo wygodny sposób na zostawienie samochodu podczas wyjazdu. Po wcześniejszym opłaceniu parkingu, wystarczy wjechać na teren i już. Bramka automatycznie się otwiera po zczytaniu numeru rejestracyjnego. Tak samo przy wyjeździe. Minimum formalności. Z parkingu, skręcając w prawo, w 4 minuty dochodzi się do terminala.
Przemysław PawPrzemysław Paw
08:09 08 Nov 23
Boisko lotniska. Zakup rezerwacji przez internet. Wjazd i wyjazd polega na czytaniu nr rej przez kamerę . Szybko i sprawnie.
Szymon KalińskiSzymon Kaliński
05:05 11 Oct 23
Fajny parking z automatycznym wjazdem - zaczytuje po tablicach rejestracyjnych.
przemekg84 pprzemekg84 p
18:55 10 Sep 23
Oceniając KRK parking to na minus napewno słaba nawierzchnia bo idzie kółka pogubić od walizki i dość ciasno upakowane auta z dość ciasnymi drogami przejazdowymi na plus to cena, położenie bardzo blisko terminali, na parkingu dostępne są wózki lotniskowe który można sobie pożyczyć i zostawić na lotnisku i bardzo miły Pan z obsługi o 23 poprowadził mnie na miejsce wytłumaczy gdzie co i jak. Z opłatą, wjazdem czy wyjazdem nie było żadnego problemu. Śmiało mogę polecić i sam będę korzystać
andrzej gadandrzej gad
10:20 28 Jul 23
Praktycznie przy samym lotniskuPrzy opłaconym parkingu zczytuje cię kamera przy wjeździe i wyjeździeSporo miejscaPolecam
Andrzej GAndrzej G
14:40 21 May 23
Jak dla mnie OK, przyzwoita cena i spacerkiem 2 minuty do lotniska. Odkryty, dużo miejsca
Smakosz (Smakosz)Smakosz (Smakosz)
06:15 16 May 23
Bardzo blisko lotniska. Nie bylo zadnych problemow.Polecam ten parking
Bronisław WalczakBronisław Walczak
16:37 07 Mar 23
Można tak jak Snake - jedna z opini - szukać minusów zaprzeczajac sobie w każdym zdaniu. MIejsca nie sa wyznaczone więc jak można powiedzieć że są wyznaczone za ciasno. umiejętności trzeba mieć żeby kierować równiez po parkingu. Ale ten człowiek nie zwrócił uwagi na Baardzo pomocną obsługe. Ile razy tam jestem zawsze gotowa jest pomóc.
TRIGGERTRIGGER
11:56 25 Jan 23
Polecam serdecznie, jeden z tańszych parkingów bardzo blisko lotniska, wjazd oraz wyjazd bezproblemowy, ponieważ odbywa się poprzez odczytanie rejestracji i otwarcie szlabanu. W razie jakichkolwiek problemów jest dostępna osoba w budce i można się zapytać o wszystko. Ogromny plus że mimo opłaty do godziny 2:00, mogłem wyjechać o 2:20 bez dopłaty.
SnakeSnake
09:29 31 May 22
Parking jaki jest i po czym się jeździ każdy widzi. Ciągnięcie walizki po kamieniach to jakaś masakra, a jak dojdzie deszcz… Ale rozumiem. Wybieram taki parking i tyle. Ale jednego nie rozumiem. Miejsca parkingowe są tak ciasno wytyczone że manewrowanie po parkingu samochodem to jakaś masakra. Brak znaków w którą stronę do wyjazdu czy jakichś oznaczeń drogi jednokierunkowej. Po prostu - wolna amerykanka.
js_loader