Plugin nie może znaleźć przynajmniej jednego typu miejsca parkingowego.

Zapraszamy na oficjalny parking lotniska Olsztyn Szymany, położony przy ulicy Szymany 150, 12-100 Szczytno.

Parking zlokalizowany na parking lotnisko olsztyn

Nasz parking oferuje 400 monitorowanych miejsc, znajdujących się tuż obok terminala, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podróżnym korzystającym z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury.

Dla osób, które odwożą lub przywożą podróżnych, przygotowaliśmy specjalny parking krótkoterminowy. Do 10 minut parkowanie na nim jest całkowicie bezpłatne, co pozwoli szybko i sprawnie odebrać lub pożegnać bliskich.

Jeśli planujesz podróżować własnym samochodem, mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę parkingu długoterminowego. Pozostaw swój pojazd na czas wyjazdu, wiedząc, że jest on pod stałą ochroną, a Ty możesz cieszyć się spokojem i pełnym komfortem podróży.

Oficjalny Parking Olsztyn Szymany, Szymany 150, 12-100 Szczytno

Nie czekaj, skorzystaj z oficjalnego parkingu lotniska Olsztyn Szymany i zapewnij sobie spokojny początek i zakończenie podróży. Nasz zespół dba o Twoje bezpieczeństwo i wygodę, gwarantując Ci satysfakcję z korzystania z naszych usług. Zapraszamy serdecznie!

Oficjalny Parking Olsztyn Szymany Cennik

Ilość DniCena
135 zł
241 zł
347 zł
453 zł
559 zł
665 zł
771 zł
877 zł
983 zł
1089 zł
1195 zł
12101 zł

Galeria

Parking Olsztyn
Parking Olsztyn
Parking Olsztyn
Parking Olsztyn
Parking Olsztyn
Parking Olsztyn

Oficjalny Parking Olsztyn Szymany Opinie

Port Lotniczy Olsztyn - Mazury
4.1
Na podstawie 772 opinii
powered by Google
Lukasz PastuszkoLukasz Pastuszko
16:43 02 Mar 24
Co to za pomysł z takim lotniskiem???? 2 samoloty przez cały dzień, po każdym lądującym samolocie jeden pociąg do Olsztyna…. Nie zdążysz na pociąg? Masz pan problem, lokalizacja na totalnej wsi, nie da się nigdzie dojechać, ani autobusu ani pociągu, na wsi żadnej żywej duszy. Lotnisko to jest jakaś tragedia. Pustki, pustki i jeszcze raz pustki, po obsłużonym samolocie panie pracujące idą na kawę i fajrant bo na lotnisku nie ma żywej duszy
MiliMili
09:58 27 Feb 24
Piękne lotnisko. Liczę, że będzie się rozwijać i coraz więcej lotów będzie się odbywać z tego lotniska.
Paweł MożejkoPaweł Możejko
15:13 28 Jan 24
To jest moja osobista opinia, można się z nią zgadzać bądź nie, mieć ją w doopie, ewentualnie wysnuć dla siebie jakieś wnioski. Dojazd do lotniska dogodny (na nawigacji bez żadnych problemów). Lokalizacja już sama w sobie wskazuje, że będzie ładnie. Budynek i cała infrastruktura robi dobre wrażenie. Wszystko czytelne, miły personel, "taras" widokowy... doopy nie urywa. Ogólnie wszędzie czysto (nawet w toaletach).Jednak to co mnie irytuje jako Cebulaka... to koszt parkingu. Odwiozłem na lotnisko jedną osobę. Samochód był zaparkowany raptem godzinę... 10 cebulionów trzeba było zapłacić. Uważam, że jest to kwota nieadekwatna.
BarbaraBarbara
06:33 18 Sep 23
Znudzeni pracownicy, pustki, galeria widokowa nieczynna, internet bardzo słaby zasięg. Lotnisko to wielka pomyłka na koszt podatników. Dostać się z niego do Olsztyna, Szczytna , Nidzicy czy Mławy to porażka. Taniej byłoby chyba dowozić pasażerów do Modlina czy Gdańska niż utrzymywać to nierentowne lotnisko. Ale... dla personelu tu pracującego to praca marzeń. 2 samoloty dziennie, czy się stoi czy się leży...
Jakub KondoszekJakub Kondoszek
12:01 05 Sep 23
Jedno z najładniejszych lotnisk w Europie. Małe, schludne, przyjemne. Bez kolejek i nerwów. Obsługa jedna z najmilszych jakie spotkałem na lotnisku, dużo miejsc siedzących. Ogromny taras widokowy z miękkimi pufami
crt1222crt1222
14:50 04 Sep 23
Wszystko sprawnie i bardzo przyjemnie. Sam terminal bez wstydu mógłby stać gdzieś w Skandynawii, według mnie jest najładniejszy w Polsce :)Dojazd autobusem z Olsztyna bezproblemowy, należy pamiętać o konieczności rezerwacji i dość wysokiej opłacie 50 zł/os., ale niestety w przypadku mojego lotu nie był możliwy dojazd pociągiem.Polecam, lubię klimat takich małych lotnisk, bo wszystko odbywa się w spokoju i ciszy 😛
Grzegorz GrzybGrzegorz Grzyb
12:00 19 Aug 23
Malutkie ale pięknie położone lotnisko. Bardzo miła i pomocna obsługa. Bardzo ładny terminal. Tani parking
Marek ChudzinskiMarek Chudzinski
16:08 23 Jul 23
Same lotnisko jak lotnisko. Niewielkie, ale niewątpliwie ma swój klimat. Jest naprawdę ładne. Ale żeby nie było tak słodko, jest jeden spory minus. Parking, a dokładnie sposób pobierania opłat. Automaty służące do tego przyjmują tylko gotówkę i to nie małą.
Karol WłodkowskiKarol Włodkowski
18:35 04 Jun 23
Bardzo przyjazne miejsce, sprawnie, szybko, komfortowo! Personel kompetentny i niezwykle pomocny! Doskonałe połączenie z lotniska do Szczytna 😉
Krzysztof SzulcKrzysztof Szulc
17:59 14 May 23
Piękna lokalizacja, śliczny terminal (ładna architektura, mały, przytulny z miłą, pomocną obsługą) ! Parking. Szynobus do Olsztyna lub wynajem auta - ja wynająłem z firmy Hertz - obsługiwała nas bardzo miła Pani). Polecam!!
Kamila GlodowskaKamila Glodowska
08:39 28 Apr 23
Kontrola straży granicznej na najniższym poziomie! Zero kultury osobistej, nadgorliwość oraz nieprzyjemne komentarze.Sytuacja miała miejsce przy odwołaniu lotu, gdzie zostaliśmy zamknięci w strefie odlotów i jedyna droga powrotu była przez kontrole bezpieczeństwa.Wyobraźcie sobie Państwo ze z 15 pracowników nie było NIKOGO. Po dodzwonieniu się na infolinie lotniska, żeby ktoś nas łaskawie wypuścił, zbiegła się grupa strażników granicznych i GROZIŁA nam konsekwencjami za NASZE NIEODPOWIEDZIALNE zachowanie.Czy tak się zachowuje straż graniczna? Po tylu negatywnych opiniach władze lotniska powinny zająć się tą sprawą.Odradzam loty z tego lotniska, wybierajcie Państwo Gdansk bądź Modlin. Pewność miłej obsługi i sprawna odprawa.
Martyna RygielskaMartyna Rygielska
21:23 10 Mar 23
Przedziwne miejsce. Brak dojazdu, jedynie samochodem. Transport publiczny jest nieskomunikowany z odlotami. Kontrola bezpieczeństwa w USA po 11.09. jest chyba mniej dokładna niż tutaj na locie krajowym. Samo lotnisko bardzo ładne.
PetrusPetrus
11:15 19 Jun 22
Lokalny nowy i przez to bardzo przyjemny port lotniczy. Bardzo dokladna kontrola bezpieczeństwa nawet może trochę za bardzo...😁😁😁 również obsługa Ryanair nad to skrupulatna... aby plecak co to centymetra sprawdzać... chyba lekka przesada. Dopchnąć zawsze przecież można tylko po co to robić 🙈🙈🙈😱 nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu 🤕 trochę ciężko się wydostać z lotniska i dostać na nie. Autobus podstawiony jest po lotnisko ale cena biletu z kosmosu 50 zł beż względu na sprzystanek końcowy, czy do szczytna czy do Olsztyna. PRZESADA. 2 osoby pojadą już taniej taxi. Do szczytna 40/50 zł do Olsztyna ok. 100 zł. Pociąg jest tuż obok ale rozklad nie jest socjalnie zgrany w siatką poloczen lotniczych. Za to ostatnie i za nadgorliwość gwiazda mniej.😁😁😁😁
js_loader