Plugin nie może znaleźć przynajmniej jednego typu miejsca parkingowego.

Zapraszamy na oficjalny parking P1 Balice w Balicach przy ulicy Kapitana Mieczysława Medweckiego 1, kod pocztowy 32-083. Nasz parking jest wielopoziomowy i w pełni zadaszony, zapewniając ochronę Twojego pojazdu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Parking zlokalizowany na parking balice lotnisko

Najważniejszą zaletą naszego parkingu jest jego bliskość do lotniska, co sprawia, że podróżowanie staje się jeszcze bardziej komfortowe i bezstresowe. Zorganizowaliśmy dogodne połączenie z terminalem lotniska za pomocą specjalnej kładki, dzięki czemu dostęp do lotniska jest szybki i wygodny.

Dla tych, którzy cenią sobie wyjątkowy komfort, oferujemy również strefę Premium. Za dodatkową opłatą 10 złotych za dobę, możesz skorzystać z tej ekskluzywnej strefy, zapewniającej najbliższe dostęp do terminala oraz szereg udogodnień dla podróżujących.

Całkowita pojemność parkingu wynosi aż 1243 miejsca, co oznacza, że zawsze znajdziesz miejsce na swoje auto bez problemów. Nasz parking jest monitorowany i działa w systemie 24/7, co zapewnia bezpieczeństwo Twojego pojazdu przez cały czas postoju.

Oficjalny parking P1 Balice ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1, 32-083 Balice

Dołącz do nas na parkingu P1 Balice i ciesz się bezpiecznym, wygodnym i bliskim dostępem do lotniska podczas Twojej podróży. Oferujemy konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę, aby Twój pobyt na naszym parkingu był jak najbardziej przyjemny. Serdecznie zapraszamy!

Oficjalny parking P1 Balice Cennik

Ilość DniCena
1190 zł
2190 zł
3220 zł
4250 zł
5280 zł
6310 zł
7340 zł
8370 zł
9400 zł
10430 zł
11460 zł
12490 zł

Galeria

Parking Kraków
Parking Kraków
Parking Kraków
Parking Kraków
Parking Kraków
Parking Kraków

Oficjalny parking P1 Balice Opinie

Kraków Airport Parking (P1)
4.1
Na podstawie 283 opinii
powered by Google
andrzej władowskiandrzej władowski
18:01 18 May 24
Dużo się jeszcze buduje, przerabia, unowocześniaNie jest to największy port lotniczy ,ale nowoczesny i zorganizowany dobrze.
Damian DabrowskiDamian Dabrowski
05:50 17 May 24
Świetna lokalizacja blisko terminala lotniczego w Krakowie! Nawet jak na niestrzeżony parking, ceny są do przyjęcia. Idealne miejsce, jeśli szukasz wygodnego miejsca na pozostawienie samochodu podczas podróży. Polecam
Kasia MPKasia MP
11:20 20 Jan 24
Wczoraj w nocy nie mogłam ze zmęczenia znaleźć auta. Panowie to profesjonaliści. Najpierw sprawdzili czy auto nie wyjechało aby mnie uspokoić a potem wspólnie pomogli odszukać pojazd. Zawsze korzystam z tego parkingu.Jest blisko i bezpiecznie.
Agnieszka JurkowskaAgnieszka Jurkowska
05:42 25 Oct 23
Dobra organizacja, szybka kontrola i odprawa, czekając na lot można np. pograć w piłkarzyki 😃. Sporo w pobliżu parkingów w przystępnych cenach , gdzie można bezpiecznie zostawić auto na dłużej, a przy tym bezpłatny transfer na i z lotniska.
katarzyna kaniakatarzyna kania
09:18 23 Sep 23
Parking zlokalizowany bardzo blisko terminala lotniczego.Cenowo jeden z droższych (170 zł za 4 dni).Transfer nie jest zapewniony, ale też nie jest potrzebny ;), każdy da radę przejść 100 m.Obsługa sympatyczna i bezproblemowa.Warto wcześniej poczytać o dojeździe na parking.
Arkadiusz KArkadiusz K
14:12 27 Aug 23
Wskazówki zajętości miejsc nie działają. Słabe oznakowanie. Ponowny wjazd do strefy kiss and ride kosztuje 10 PLN. Drogo jak na ten standard.
Rafal WegielRafal Wegiel
09:36 20 Aug 23
To jest jakby skandal! Do południa przylatuje ciocia (trzeba podjechać), serdeczna przyjaciółka leci w południe (trzeba podjechać) a wieczorem leci kuzynka (trzeba podjechac). Dlaczego można tylko jednorazowo podjechać na „kiss and fly”?A co w przypadku zakorkowania podjazdu? Bardzo często do tego dochodzi, wiecej miejsca i możliwości maja taksówki! A co w przypadku niemożliwości wyjazdu z parkingu, bo tworzą sie korki na „bramkach”!?
KAPKAPKAPKAP
12:32 23 Jul 23
Bardzo dobrze zlokalizowany parking, zaraz koło terminalu. Parking połączony jest kłatką nadziemną z terminalem więc nie trzeba wychodzić na zewnątrz w deszczowe dni. Parking w miarę czysty.Zapłaciliśmy 33 zł za 2 godziny parkowania.Można by było lepiej oznaczyć wjazdy i wyjazdy z parkingu bo można się czasami pogubić. Minusem jest to że przed parkingiem nie ma tabliczki mówiącej o dostępności miejsc.
Hans KlossHans Kloss
17:44 13 Jul 23
Bardzo mało czasu w strefie k&d, bo tylko 8 minut. Poza tym źle oznakowany jest wyjazd z parkingu
GregorekGregorek
23:12 28 Mar 23
Jedyny zauważalny minus parkingu to ciasny wjazd i wyjazd na bramkach i wysokie krawężniki, van+wielkie felgi tego zdecydowanie nie lubią:( trzeba uważać za każdym razem
Karolina KołodziejKarolina Kołodziej
18:40 20 Dec 22
Parkowałam 20.12.2022 na parkingu zewnętrznym. Jak za taką cenę godzina - 10zł dla mnie to robienie ludzi w balona. Ku mojemu zdziwieniu parking praktycznie cały zasypany, na miejscach parkingowych pełno zbitego nieodśniezonego śniegu, ciezko innym samochodem niż SUV wyjechać na taki zlodowacialy śnieg zeby przypadkiem nie połamać żadnych plastików....Zarządzanie tragiczne. Skoro parking nie jest dobrze przygotowany na przyjęcie samochodow to niech chociaż cena będzie adekwatna do warunków..Nie polecam ...
MaReOriMaReOri
19:32 08 Nov 21
Polecam.W razie krótkiego wylotu, warto zostawić samochód na lotniskowym parkingu.Bardzo przestronne parkingi, w tym podziemne jak i pod gołym niebem.Ceny też przystępne, więc warto rozważyć taką możliwość.Szerokich lotów.
js_loader