Plugin nie może znaleźć przynajmniej jednego typu miejsca parkingowego.

Zapraszamy na Oficjalny Parking P1 na lotnisku Bydgoszcz Szwederowo, położony przy ulicy Paderewskiego 1, 86-005 Białe Błota.

Parking zlokalizowany na lotnisko bydgoszcz parking

Nasz parking stanowi integralną część lotniska Bydgoszcz. Oferujemy możliwość parkowania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla osób podróżujących w grupie, gdyż zapewniamy także miejsca dla busów.

Parking P1 to wygodne miejsce postojowe, które czynne jest przez całą dobę, 24/7. Otwartość przez całą dobę zapewnia Ci komfort i swobodę w planowaniu swojej podróży lotniczej.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa Twojego pojazdu, parking jest ogrodzony i monitorowany przez całą dobę, co pozwala Ci spokojnie podróżować wiedząc, że Twój samochód jest w dobrych rękach.

Oficjalny Parking P1 Bydgoszcz Szwederowo ul. Paderewskiego 1 86-005 Białe Błota

Serdecznie zapraszamy na Oficjalny Parking P1 na lotnisku Bydgoszcz Szwederowo. Dobra podróż zaczyna się od pewnego miejsca dla Twojego samochodu. Zaufaj nam, a my zapewnimy Ci komfortowy i bezpieczny postój na czas Twojej podróży.

Oficjalny Parking P1 Bydgoszcz Szwederowo Cennik

Ilość DniCena
170 zł
280 zł
390 zł
4220 zł
5220 zł
6220 zł
7220 zł
8220 zł
9300 zł
10300 zł
11300 zł
12300 zł

Galeria

Parking Bydgoszcz
Parking Bydgoszcz
Parking Bydgoszcz
Parking Bydgoszcz
Parking Bydgoszcz
Parking Bydgoszcz

Oficjalny Parking P1 Bydgoszcz Szwederowo Opinie

Port Lotniczy Bydgoszcz S.A.
3.9
Na podstawie 1166 opinii
powered by Google
Ewelina NchinjayiEwelina Nchinjayi
09:46 28 Jan 24
Lot do birmingham. W małym holu do bramki nr 2, skupili ludzi na dwa osobne loty, zero miejsc siedzących ciezko przejść 4 metry do toalety. Toalety brudne i śmierdzące moczem. Sklep drogi i nie zaopatrzony. Jedzenie nie dobre. Kolejki do odpraw bagazowych i paszportowych ze odechciewa sie zyc. Nie mila obsluga . Zero organizacji. Najgorsze lotnisko z jakiego mozna odlatywac. Daje jedna gwiazdkę bo nie można dać mniej.
MIRELA GMMIRELA GM
12:14 20 Jan 24
Międzynarodowy Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy to niewielkie, kameralne lotnisko.Przez wielkość lotniska i dzięki dobrej organizacji unika się poszukiwań, krążenia po gate'ach i stanowiskach check-in. Nie czułam się tu jakbym była w galerii handlowej, jak ma to miejsce w większości portów lotniczych. Wszystko poszło szybko i sprawnie.Na terenie bardzo ładnego, nowoczesnego terminala do dyspozycji pasażerów są salony prasowe, kantor wymiany walut, bankomat, sklep bezcłowy, kilka innych sklepów, bar kawowy oraz wypożyczalnie samochodów.Przed lotniskiem znajduje się płatny parking, postój taksówek i przystanek autobusowy.Autobus linii 80 kursuje na trasie Port Lotniczy - Dworzec PKP Bydgoszcz Główna. Kasa biletowa Portu prowadzi sprzedaż jednorazowych biletów komunikacji miejskiej.Lotnisko jest przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami.Duży plus za szybką odprawę, sprawną kontrolę bezpieczeństwa i boarding.Na minus mała ilość lotów, mały wybór terminów i kierunków lotów oraz brak restauracji serwującej ciepłe posiłki.
Mariusz OkuniewskiMariusz Okuniewski
10:24 09 Jan 24
Super male lotnisko szybko sprawnie Duzo firm z autami do wynajęcia
Michal SMichal S
14:14 25 Oct 23
Lotnisko Bydgoszcz. Nowe i zadbane. Jeden sklepik, toaleta i dużo wypożyczalni samochodów. Jednak co lot to ta sama historia - potworna kolejka na odprawę i loty bardzo blisko siebie 10 minut. Na lotnisku włącza się tryb paniki - dwa skanery ale jedna bramka magnetyczna obsługiwana. Co 6-7 osoba ma rewizję bo ciągle coś bipa. Obsługa lotniska się stara ale odczucia co do służb mundurowych nadal takie same - komuna wraca, brak uśmiechu i nieodparte wrażenie że traktują cię bardziej jak przestępcę niż człowieka . Postój taxi na miejscu i autobus linii 80 na stację PKP Bydgoszcz Głowna co około 30 minut ( proszę wziąć poprawkę na rozkład jazdy gdyż kierowca na stacji PKP Bydgoszcz Głowna wysadził pasażerów i albo zapomniał zabrać tych oczekujących albo zawinął się na zajezdnię mimo że na elektronicznym rozkładzie był o 08:05 - koszt 3.80PLN - czas 40min, z i na lotnisko).
Marlena PolasikMarlena Polasik
10:28 25 Oct 23
Wrażenia z dnia dzisiejszego na lotnisku są bardzo niesatysfakcjonujące. Obsługa stoi jakby krótko mówiąc za karę pracowali nie obrażając każdego, tyczy się to konkretnie jednego Pana który był bardzo nie miły w stosunku do 3 letniego dziecka karząc wyrzucić zabawkę (slime) do śmietnika . Jest to zrozumiałe ze nie których zabawek nie można brać ale nie koniecznie trzeba być chamskim i powiedzieć to w taki a nie inny sposób do dziecka . Ważniejsza była jakaś zabawka niż to ze obok stało dziecko które miało zapuchnięta twarz (reakcja alergiczna )z nie wiadomych przyczyn dla pana strażnika i mogłoby to być coś poważnego. Jednakże ten wolał zrobić szum o zabawkę niż zainteresować się bezpieczeństwem drugiego dziecka . Ta sytuacja pozostawia wiele do myślenia gdyż bądźmy szczerze wiele krzywd dzieje się dziecią w dzisiejszych czasach i jest to ignorowane krótka mówiąc tak jak np dzisiaj pomijając fakt ze to tylko reakcja alergiczna ale w innym przypadku mogłoby to być poważniejszego .
Magda DublinMagda Dublin
09:47 09 Sep 23
Miałam dzisiaj niemila okazje podróżować z Lotniska Bydgoszcz i niestety, moje doświadczenie było bardzo niezadowalające. Największym problemem było ogromne obleżenie i nieefektywna obsługa w punkcie kontroli paszportowej.Kiedy tylko dotarłam na lotnisko, zobaczyłam długą kolejkę do sprawdzenia paszportów. Czekanie w tej kolejce zajęło mi wiele cennego czasu, a także wywołało spore frustracje. Wydaje się, że lotnisko nie jest w stanie skutecznie obsłużyć większej liczby pasażerów, co jest nie do przyjęcia, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy podróżowanie jest coraz bardziej popularne.Ponadto, obsługa na lotnisku wydawała się być źle zorganizowana, co sprawiło, że całe doświadczenie podróżowania było jeszcze mniej przyjemne. Brakowało też wystarczającej liczby stanowisk do kontroli paszportów, co tylko pogorszyło sytuację.
Michał DybowskiMichał Dybowski
19:08 13 Aug 23
Dziś miałem nieprzyjemną sytuację na lotnisku w Bydgoszczy. Przybyłem tam 30 minut przed odlotem, niestety spóźniłem się na kontrolę. Podszedłem do pracowników odpowiedzialnych za kontrolę i poprosiłem, czy mogliby zrobić wyjątek i mnie odprawić, mając tylko podręczny bagaż. Powiedzieli mi, że jeśli kierownik wyrazi zgodę i da zielone światło, to to zrobią. Zapytałem, gdzie mam udać się i zapytać o zgodę kierownika. Skierowali mnie do okienka, gdzie znajdował się Pan udzielający informacji. Ten Pan nawiązał kontakt telefoniczny z kierownikiem na moją prośbę, choć niechętnie. Niestety, kierownik nie okazał żadnej chęci, abym mógł przejść kontrolę i dostać się na pokład samolotu. Jestem rozczarowany podejściem oraz brakiem chęci pomocy, mimo że było dużo czasu.
Dominika SobańskaDominika Sobańska
10:33 03 Jun 23
Lotnisko w Bydgoszczy jest małe i mogłoby się wydawać, ze działa sprawnie. Leciałam już drugi raz na to lotnisko w ciagu kilku tygodni i czas oczekiwania do kontoroli paszportowej przy 2-3 samolotach na lotnisku to ok 1,5 godziny! Niewyobrażalne!Czas oczekiwania na walizke dodatkowe 20 minut czyli 1h 50 minut od wyladowania samolotu!!!
Adam MickiewiczAdam Mickiewicz
10:01 27 May 23
Najgorsze lotnisko z którego leciałem nawet w Bułgari traktowano ludzi lepiej. Trzy loty w mniej więcej w tym samym czasie , chaos informatyczny pasażerowie zgnieceni jak ś...nie na ubuj,schody ruchome tak szybko chodzą ze ludzie obalali się ktoś poprosił straż graniczną czy byliby wstanie to zwolnić. W PRL na pekaesie lepiej było niż to co się dzieje na tym lotnisku.
Marek GrzanaMarek Grzana
14:22 20 May 23
Najmniejsze lotnisko na jakim byłem . Jakiś dramat . Ale zacznę od początku . Chcieliśmy coś zmienić z dziewczyną i zamiast Poznania wybraliśmy Bydgoszcz . Chyba tylko żeby zrobić nowe doświadczenie .Bo zarówno Poznań i Bydgoszcz mamy niedaleko z Konina Lotnisko malutkie , długie kolejki do wszystkiego . Jedynie co dobre ( dla tych co palą ) to palarnia ( chociaż była płatna, ludzie i tak omijali bramkę 😂 )Przy bramkach totalny paraliż . Dwa loty obsługiwało dwoje ludzi 😮 Babeczka biegała w tą i z powrotem 😂 Jakieś nieporozumienie . Lot opóźniony około 50ciu minut . Nie polecam . My na pewno na następny raz wybierzemy Poznań . Bardziej komfortowo i zorganizowany
CEz BaCEz Ba
08:25 02 May 23
Piękny port lotniczy z wieloma połączeniami. Dobre skomunikowanie z miastem Bydgoszcz. Tanie linie lotnicze i LOT to główni operatorzy lotniska. Pomimo dużej konkurencji port jakoś się trzyma. POLECAM.
Marzena AndrearczykMarzena Andrearczyk
15:50 21 Jul 22
Mały dobrze zorganizowany port lotniczy. Nie ma kolejek do odpraw. Przy lotnisku parkingi. Za długoterminowy za 7 dni zapłaciłam 99 zł. Ja trafilam na czyste toalety. Polecam.
js_loader