Plugin nie może znaleźć przynajmniej jednego typu miejsca parkingowego.

Zapraszamy na Oficjalny Parking P1 Modlin – idealne miejsce dla podróżnych, którzy cenią sobie wygodę i oszczędność czasu. Zlokalizowany pod adresem ul. gen. Wiktora Thommee 1a, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki, nasz parking jest dedykowany dla osób podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i na kilkudniowy wypoczynek.

Parking zlokalizowany na parking przy lotnisku modlin

Nasza kompaktowa budowa terminala oraz bliskość parkingu sprawiają, że już kilkanaście minut po wylądowaniu dotrzesz do swojego zaparkowanego samochodu. Wygodne i szybkie powroty po podróży to gwarancja zadowolenia naszych klientów.

Na naszym parkingu znajduje się aż 600 miejsc postojowych, co daje Ci pewność, że zawsze znajdziesz miejsce na swój pojazd. Czas parkowania liczony jest od momentu wjazdu na teren parkingu, co pozwala na elastyczne planowanie Twoich podróży.

Dbając o wygodę i różnorodność, parking wyposażony jest w nowoczesny system automatycznego poboru opłat. Teraz możesz płacić kartą płatniczą lub gotówką, bez potrzeby kombinowania z mieszaniem różnych form płatności. Nasz system akceptuje również waluty obowiązujące w kraju.

Przed opuszczeniem parkingu, zachęcamy do uregulowania opłaty w jednej z dwóch wygodnych kas, które znajdują się przy ścieżkach prowadzących do parkingu. To proste i szybkie rozwiązanie, które pozwoli Ci na płynne zakończenie podróży.

Oficjalny Parking P1 Modlin ul. gen. Wiktora Thommee 1a, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

Dołącz do grona zadowolonych podróżnych, którzy wybierają Oficjalny Parking P1 Modlin. Zapewniamy profesjonalną obsługę, bezpieczeństwo Twojego pojazdu oraz pełen komfort podczas podróży. Serdecznie zapraszamy!

Oficjalny Parking P1 Modlin Cennik

Ilość DniCena
180 zł
2100 zł
3120 zł
4140 zł
5160 zł
6180 zł
7200 zł
8220 zł
9240 zł
10260 zł
11280 zł
12300 zł

Galeria

Parking Lotnisko Modlin
Parking Lotnisko Modlin
Parking Lotnisko Modlin
Parking Lotnisko Modlin
Parking Lotnisko Modlin
Parking Lotnisko Modlin

Oficjalny Parking P1 Modlin Opinie

WMI - PA1 Godzinowy
3.1
Na podstawie 27 opinii
powered by Google
Julia MultanJulia Multan
09:52 04 Nov 23
Parking 3 to dramat! Nie ma informacji wcześniej, że jest zepsuty terminal do płacenia kartą. W ogromna ulewę musieliśmy iść z powrotem na lotnisko i zapłacić tam. Szkoda tylko, że ostatecznie jedno z nas weszło totalnie mokrym do auta, bo przecież po kilkugodzinnej podróży nie będziemy czekali w aucie, żeby przestało padać. W takiej sytuacji bramki powinny być uchylone, bo niestety, ale nie jest to nasza wina, że JEDYNY terminal jest zepsuty. Co jest absurdem na taki duży parking.
Marcin PROTAZIUKMarcin PROTAZIUK
18:03 08 Oct 23
Trudno ocenić parking przy lotnisku. Jest przy samym wejsci na terminal. Za 20 min. (pewnie liczona godzina) 20zł. Niemal wszystkie miejsca zajęte. Pierwsze 10 min. za darmo.
Krzysztof SinapKrzysztof Sinap
19:50 10 Sep 23
Najgorszy parking. Drogi i brak możliwości opłaty w P3 bo jak zwykle nie działa automat a obsługa ma wszystkich w nosie. Wjedż a bedziesz miec problem z wyjechaniem. Nie polecam :/
HoneydukeHoneyduke
22:00 08 Sep 23
Nie da się wyjechać. 10 min darmowy parking, a 15 min stoisz w korku do wyjazdu i płacisz 20 zł.A co więcej, maszyna nie wydaje paragonu.
Jacek RoterJacek Roter
19:14 19 Jun 23
Dobrze oznakowany parking, płynny przejazd.
Arkadiusz GrochotArkadiusz Grochot
12:08 14 Jun 23
Ten parking to dramat. Automaty do płatności nie działają, pokazują sprzeczne komunikaty, nie można zapłacić, samochody zawracają spod szlabanów. Obsługa bardzo niemiła, traktuje ludzi z buta i nie chce pomóc. STANOWCZO ODRADZAM.
Byłam mile zaskoczona ceną. Za 5 dób zapłaciłam 158 zł. Pan z obsługi parkingu bardzo miły.
mufiablemufiable
12:46 01 May 23
Parking to zupełna pomyłka . Po wyładowaniu samolotu ciężko na niego wjechać , a jeszcze ciężej wyjechać.
Monika TaMonika Ta
19:17 29 Apr 23
Ani jednego wolnego miejsca do zaparkowania. Ani jednego. A żadnej informacji przed wjazdem o tym.
js_loader