Oficjalny Parking Chopina ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa
Plugin nie może znaleźć przynajmniej jednego typu miejsca parkingowego.

Witamy na Oficjalnym Parkingu P1 Chopina, doskonałym miejscu do zaparkowania przed Twoją podróżą z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Nasz parking to idealne rozwiązanie dla podróżujących, którzy poszukują wygodnego, bezpiecznego i blisko położonego miejsca do pozostawienia swojego samochodu.

Parking zlokalizowany na parking raszyn

Zlokalizowani w odległości zaledwie kilku minut od głównych terminali lotniska, zapewniamy dogodny dostęp do obszaru odlotów i przylotów. Nasza lokalizacja przy ul. Żwirki i Wigury 1 umożliwia szybki i wygodny dojazd zarówno dla mieszkańców Warszawy, jak i podróżujących spoza miasta.

Bezpieczeństwo Twojego pojazdu jest naszym priorytetem. Parking P1 Chopina jest w pełni ogrodzony i monitorowany przez całą dobę, co daje Ci spokój ducha podczas Twojej nieobecności. Nasz doświadczony personel dba o bezpieczeństwo oraz stan techniczny parkingu, zapewniając najwyższą jakość usług.

Dodatkowo, nasza oferta zawiera przyjazne ceny parkowania, dzięki czemu podróż z naszego parkingu nie obciąży Twojego portfela. Nasze stawki są konkurencyjne w porównaniu do innych parkingów w okolicach lotniska Chopina.

Chcemy, aby Twoje doświadczenie na naszym parkingu było jak najbardziej komfortowe. Dlatego zapewniamy transfer na lotnisko, który umożliwia wygodne i bezstresowe dotarcie na terminal. Po powrocie, nasi pracownicy będą czekać, aby Cię przywitać i odwieźć z powrotem na parking.

Zarezerwuj już teraz parking okęcie 24

Oficjalny Parking P1 Chopina ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa

Zarezerwuj miejsce parkingowe już dziś, korzystając z naszej łatwej w obsłudze strony internetowej lub kontaktując się z naszym biurem obsługi klienta. Czekamy na Ciebie na Oficjalnym Parkingu P1 Chopina, aby zapewnić Ci bezpieczne i wygodne parkowanie podczas Twojej podróży. Do zobaczenia!

Oficjalny Parking P1 Cennik

Ilość DniCena
1160 zł
2240 zł
3320 zł
4400 zł
5480 zł
6530 zł
7580 zł
8630 zł
9680 zł
10730 zł
11780 zł
12830 zł

Galeria

Oficjalny Parking Chopina ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa
Oficjalny Parking Chopina ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa
Oficjalny Parking Chopina ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa
Oficjalny Parking Chopina ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa
Oficjalny Parking Chopina ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa
Oficjalny Parking Chopina ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa

Oficjalny Parking P1 Opinie

Lotnisko Chopina Warszawa
4.2
Na podstawie 30429 opinii
powered by Google
Jan KowalskiJan Kowalski
11:18 28 Mar 24
Lotnisko jest niewielkie ale zorganizowane w ten sposób że odprawa jest zawsze bardzo sprawna. Doskonała komunikacja ( autobusy i pociąg) sprawia że dojazd jest bardzo łatwy. W sklepach i restauracjach ceny raczej wysokie (ale to już standard na lotniskach). Ogólnie na tle innych lotnisk europejskich wypada bardzo dobrze. Polecam!
APAP
16:08 18 Mar 24
Szkoda że nie ma żadnej restauracji czynnej całą dobę choć to największe lotnisko w Polsce
Kamila SKamila S
06:17 18 Mar 24
Spore lotnisko. Niektóre znaki są mylące i czasem można chodzić bez sensu na około. Są tam te kapsuły do spania. Poza tym jest nawet McDonald's. Lotnisko całkiem nowoczesne.
TomaszTomasz
22:13 01 Mar 24
Najważniejsze i największe lotnisko w Polsce. Ogromne kolejki przy odprawie i kontroli bezpieczeństwa. Oznakowania terminala i innych punktów dla pasażerów bardzo wyraźnie napisane. Komunikaty są mówione bardzo wyraźnie w trzech językach
Spectacular ChannelSpectacular Channel
22:40 10 Feb 24
Niby wygląda nowocześnie ale czegoś tu brakuje. Przy transferze międzynarodowym oznaczenia są kiepskie i czlowiek do konca nie jest pewny czy idzie w dobrą stronę. System automatycznej odprawy nie działa prawidłowo i trzeba długo czekać na bramce aż będzie można pójść dalej. Mało miejsc siedzących w hali odlotów a ceny w sklepikach są bardzo wysokie. Niestety nie zauważyłem niczego co by pozytywnie wyróżniało to lotnisko na tle światowej konkurencji. Szkoda
Daria KDaria K
12:50 31 Jan 24
Pierwszy raz leciałam z tego lotniska. Wszystko świetnie oznakowane i opisane. Łatwe poruszanie się po obiekcie. Duża strefa gastronomiczna, liczne sklepy. Dużo miejsc siedzących, możliwość ładowania telefonów.
Jak lotnisko. Nie lubię tam czekać na samolot bo mają bardzo nie wygodne krzesła 😜
Andrzej FAndrzej F
05:08 06 Dec 23
W godzinach porannych 5-6 rano jest jeszcze mało pasażerów oczekujących. Samo lotnisko przestronne i wygodne (są ławeczki do siedzenia, czyste toalety, punkt czerpania wody pitnej). Jak obywatel EU chce zrobić zakupy w sklepach "Duty free" to się zdziwi wysokim CD cenami. Ale można też jako ciekawostkę zobaczyć stary model samochodu Syrena w dwóch wersjach Sport i Pickup.
Jarek SobczakJarek Sobczak
08:07 22 Nov 23
Duże lotnisko ale panuje lekki chaos zwłaszcza przy odbiorze bagażu. Bardzo długi czas oczekiwania zanim bagaż zostanie wydany na taśmę. Bardzo wysokie ceny dosłownie wszystkiego ale to w końcu lotnisko. Dość dobre oznakowanie dla podróżnych. Naprawdę ciężko się zgubić jeżeli ktoś potrafi czytać. Niestety co mnie bardzo zaskoczyło słaba znajomość języków wśród obsługi. Generalnie na plus.
Przemek PPrzemek P
08:26 13 Nov 23
Lotnisko duże, fajne, czysto, jest połączenie pociągiem i autobusem podmiejskim. Taras widokowy za darmo, ale kiedyś było lepiej, bo na dachu i widać było samoloty z bliska i jak wsiadają pasażerowie, teraz tego nie widać i czuć paliwem lotniczym. Parking kiss za darmo na 7 minut. Śmiesznie, dlaczego na 7 minut a nie na godzinę.
KR RKKR RK
15:16 19 Aug 23
Lotnisko duże, fajnie skomunikowane drogowo. Taras widokowy za wielką szybą więc potrafi być gorąco. Parkingi ciasne, bardzo ciasne. Wyjście z auta dla szczupłego to gimnastyka. Wielu "cwaniaków" parkuję tak by obok nie zmieścić auta. W kwestii parkowania wiele do poprawy. Reszta ok.
Monika MoniqueMonika Monique
17:09 04 Aug 23
Duże, czyste, przestronne. Ceny w sklepach bardzo mocno zawyżone, jak to na lotnisku. W strefie przylotów jest zaszklony korytarz do obserwacji samolotów, które startują i lądują.
Kuba KuKuba Ku
13:48 27 Jul 23
Lotnisko usytuowane jest w mieście, stąd łatwo i szybko można tu dojechać, również komunikacją publiczną. Szybka kontrola bezpieczeństwa. Port lotniczy nie jest wielki,do najdalszej bramki dojdziesz w kilka minut.
SezamekSezamek
09:15 23 Jul 23
Największe lotnisko jakie widziałem do tej pory, jak dla mnie fajne ale tylko je zwiedzałem, byłem też na tarasie widokowym na pas startowy, strasznie paliło tam słońce i szkoda że te największe samoloty stały pod samą szybą i niestety nie było ich widać, po za tym było fajnie. Wychodząc na taras w środku jest kafejka, w której jest smacznie, i tam były najtańsze lody za gałkę, co na plus, były bardzo smaczne
Greg DedGreg Ded
14:22 15 Jul 23
Lotnisko bardzo niefunkcjonalne, bardzo słaba obsługa,brak organizacji pracy, małe toalety. Mimo przybycia 3godzimy przed odlotem był ogromny problem nadaniem bagażu bo obsługa bardzo powolna. Odprawa paszportowa chaotyczna. A pani na koniec mówi, że to wina podróżnych , że powinni jeszcze wcześniej przychodzić...
Grzegorz MackoGrzegorz Macko
09:09 05 Jun 23
Jedno z największych lotnisk w Europie centralnej. Wszystko doskonale oznaczone. Odprawa i kontrola bezpieczeństwa bardzo sprawna. Jeśli ktoś leci na podstawie paszportu są bramki automatyczne bez kolejki. Dużo sklepów i restauracji.Jeśli można by było odjąć pół gwiazdki to za wysokie ceny.
Edyta RynkiewiczEdyta Rynkiewicz
21:20 01 May 23
Małe, kameralne lotnisko. Sprawna odprawa, na miejscu sklepy bezcłowe, z okien lotniska widać kołowanie samolotów, pracę obsługi lotniskowej, zatem nie czujemy się obco czekając na swój lot.
Marta KaziorMarta Kazior
07:49 19 Mar 23
Największe lotnisko w Polsce, ale nie na tyle duże, żeby przejście z jednego terminala do drugiego stanowiło problem. Szybka i bezproblemowa obsługa.Miejsca postojowe Kiss&Fly, miejsca parkingowe na parkingu nieco małe - sporym kombi musialam się nieco nakręcić kierownicą, żeby wjechać/wyjechać.W godzinach nocnych do lotniska nie dojeżdża kolej podmiejska SKM.
js_loader