Oficjalny Parking Chopina ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa
Plugin nie może znaleźć przynajmniej jednego typu miejsca parkingowego.

Witamy na Oficjalnym Parkingu P2 Chopina – najlepszym miejscu do zaparkowania przed Twoją podróżą z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Nasz parking oferuje wygodne i bezpieczne miejsce, które pozwoli Ci cieszyć się spokojem podczas Twojej nieobecności.

Parking zlokalizowany na parking warszawa chopin

Położony w bliskiej odległości od głównych terminali lotniska, nasz parking jest idealnym wyborem zarówno dla podróżujących spoza miasta, jak i dla mieszkańców Warszawy. Jesteśmy dumni z naszej dogodnej lokalizacji przy ul. Żwirki i Wigury 1, co zapewnia łatwy dostęp do strefy odlotów i przylotów.

Zagwarantujemy bezpieczeństwo Twojego pojazdu. Parking P2 Chopina jest w pełni ogrodzony i monitorowany przez całą dobę, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój samochód jest w dobrych rękach. Nasz doświadczony personel czuwa nad stanem technicznym parkingu, zapewniając najwyższą jakość usług.

Ponadto, oferujemy konkurencyjne ceny parkowania, aby uczynić Twoją podróż jeszcze bardziej komfortową. Nasze atrakcyjne stawki są dostosowane do potrzeb każdego podróżującego.

Chcemy, aby Twoje doświadczenie na naszym parkingu było jak najbardziej zadowalające. Dlatego oferujemy również bezpłatny transfer na lotnisko, abyś mógł bezproblemowo dotrzeć na terminal i rozpocząć swoją podróż. Po powrocie, nasi pracownicy serdecznie Cię przywitają i zapewnią wygodny powrót na parking.

Zarezerwuj już teraz parking warszawa okecie

Oficjalny Parking P2 Chopina ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa

Aby zarezerwować miejsce na parkingu, wystarczy odwiedzić naszą łatwą w obsłudze stronę internetową lub skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta. Czekamy na Ciebie na Oficjalnym Parkingu P2 Chopina, aby zapewnić Ci spokojne i wygodne parkowanie podczas Twojej podróży. Do zobaczenia!

Oficjalny Parking P2 Cennik

Ilość DniCena
1160 zł
2240 zł
3320 zł
4400 zł
5480 zł
6530 zł
7580 zł
8630 zł
9680 zł
10730 zł
11780 zł
12830 zł

Galeria

Oficjalny Parking Chopina ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa
Oficjalny Parking Chopina ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa
Oficjalny Parking Chopina ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa
Oficjalny Parking Chopina ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa
Oficjalny Parking Chopina ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa
Oficjalny Parking Chopina ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa

Oficjalny Parking P2 Opinie

Parking P2 Lotnisko Chopina
3.9
Na podstawie 369 opinii
powered by Google
16 pln za każdą rozpoczętą godzinę. No ok.Biletu lepiej nie zostawiać w samochodzie.Wziąć ze sobą i przy powrocie z lotniska przed wejsciem na parking opłacić w parkomatach które są poza parkingiem.Z opłaconym biletem wyjazd przez bramki wyjazdowe.Ciasno. We środę po 22:30 były miejsca wolne na tyle, że sąsiednie było wolne. Ale jak parking jest pełny, to będzie problem z wsia- i wysiadaniem auta.
jar lysjar lys
16:55 09 Dec 23
Parking beznadziejny. Po pierwsze cena 16 zł za godzinę to jakiś żart. Miejsca parkingowe są tak wąskie, że mając większy samochód nie idzie otworzyć drzwi jeżeli inne auto stoi obok. Parking porażka - nie polecam
PankracyPankracy
08:01 25 Nov 23
Idealna lokalizacja, cena? Może i wysoka, ale dzięki temu niemal zawsze znajdzie się miejsce. Gwiazdka mniej bo bardzo ciasno i wyjście z samochodu jest znacznie utrudnione zwłaszcza gdy ktoś nie zaparkuje idealnie.
Krzysztof KocelKrzysztof Kocel
20:18 20 Oct 23
Przestarzały system - karta magnetyczna się rozmangnesowuje, kasa biletowa wydaje kartę z opóźnieniem, na bramkach nie ma kamer skanujących tablice rejestracyjne, więc jak się nie weźmie kart to trzeba się zgłaszać do okienka (bo głośniczek przy bramkach jest tak cichy że nic nie słychać)
Alicja WołyńczykAlicja Wołyńczyk
13:08 03 Sep 23
Brak dobrego oznakowania wejścia i wyjścia (nie wjazdu i wyjazdu). Za 16 zł/h i ogrom miejsc parkingowych mogliby zainwestować w oznaczenia. Dziwaczna numeracja pięter (1/3/6/7) dodatkowo utrudnia zlokalizowanie pojazdu. Polecam zanim wysiądzie się z auta sprawdzić, gdzie jest najbliższa klatka schodowa, a wychodząc - którędy się wyszło. Miejsca bardzo ciasne.
Czesław KuzminskiCzesław Kuzminski
16:04 12 Aug 23
Jestem inwalidą o znacznym stopniu niepelnosprawnosci posiadającym niebieską kartę parkingową dla osób niepełnosprawnych oraz kartę N+. Przyjechałem na lotnisko Chopina na przyloty by odebrać żonę . Brak miejsca z niebieską kopertą ogólnie dostępną. Okazało się że takie miejsce jest na prywatnym parkingu gdzie trzeba zapłacić 15 zł . Stałem maksymalnie 2 minuty. Brak jakich kolwiek informacji o miejscach ogólnodostępnych bezpłatnych dla inwalidów.Dla mnie jest to CZYSTE ZŁODZIEJSTWO.
Ania MAnia M
07:03 04 Jul 23
Przed pandemią można było dokonać rezerwacji w rozsądnej cenie a teraz? Dramat ,nie dość że ceny wysokie to problem z rezerwacją miejsca!
Tomasz GawełTomasz Gaweł
05:56 28 Jun 23
Parking ciasny jak majty kolarzy. Dodając do tego kierowców którzy parkują czasem z myślą tylko o sobie i robi się jeszcze ciaśniej. No i koszty. Troszku ich poniosło z cenami. 16zl za godzinę to dużo.
MarcinMarcin
14:55 12 Jun 23
Oznakowane dojazdowe słabe, miejsca tak wąskie że przy wysiadaniu/wsiadaniu do auta trzeba się trochę namęczyć.
Maciej NowakMaciej Nowak
16:13 05 May 23
Miejsca parkingowe są tak wąskie, że nawet gdy kierowcy ustawią auta precyzyjnie, to się nie da wysiąść. Przy większych autach, w miejscu dla 3 aut mieszczą się 2 + miejce motocykl... A te "luksusy" po 16 zł za godzinę. Skandal!
Juliusz KleinerJuliusz Kleiner
08:36 25 Feb 23
Blisko terminala, dosłownie wystarczy przejść na drugą stronę ulicy, ale niestety bardzo małe miejsca parkingowe.Polecam nie szukać wolnego miejsca na parterze, najlepiej od razu jechać na samą górę tam zawsze jest dużo wolnych miejsc.
js_loader