Plugin nie może znaleźć przynajmniej jednego typu miejsca parkingowego.

Zapraszamy na oficjalny Parking P2 na lotnisku Pyrzowice, położony przy ulicy Wolności 90, 42-625 Ożarowice.

Parking zlokalizowany na parking przy lotnisku katowice

Parking P2 to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących ekonomicznego miejsca postojowego. Jest to parking niestrzeżony, jednak zapewnia wygodę i bezpieczeństwo na czas Twojej długoterminowej podróży. Oddalony o zaledwie 300 metrów od terminali odlotowych A i B, stanowi świetne rozwiązanie dla podróżujących samolotem.

Oferujemy Ci korzystny tarif oraz możliwość pozostawienia Twojego pojazdu na wybrany przez Ciebie okres. W tym czasie możesz mieć pewność, że Twój samochód będzie dobrze zabezpieczony.

Dodatkowym atutem Parkingu P2 jest bezpłatny transfer, który realizujemy specjalnie dla naszych klientów. Dzięki niemu bezproblemowo dostaniesz się z parkingu prosto do terminali. Czas oczekiwania na transfer staramy się zminimalizować, abyś mógł szybko i sprawnie przejść do odprawy przed lotem.

Zadbaliśmy o wygodę i funkcjonalność naszego parkingu, by Twój pobyt w naszym obiekcie był jak najbardziej komfortowy. Zaufaj nam swoje auto, a my zajmiemy się resztą.

Oficjalny Parking P2 Pyrzowice ul. Wolności 90, 42-625 Ożarowice

Zapraszamy na Parking P2 na lotnisku Pyrzowice! Dobra podróż zaczyna się od miejsca, gdzie Twój samochód czeka na Ciebie w dobrych rękach.

Oficjalny Parking P2 Pyrzowice Cennik

Ilość DniCena
160 zł
280 zł
3100 zł
4120 zł
5140 zł
6149 zł
7149 zł
8149 zł
9170 zł
10180 zł
11190 zł
12200 zł

Galeria

Parking Pyrzowice
Parking Pyrzowice
Parking Pyrzowice
Parking Pyrzowice
Parking Pyrzowice
Parking Pyrzowice

Oficjalny Parking P2 Pyrzowice Opinie

Brrygida BielachaBrrygida Bielacha
19:27 19 Jan 24
Bardzo nowoczesny Międzynarodowy Port Lotniczy obsługujący wiele Lini Lotniczych.Sprawna i uprzejma obsługa pasażerów.Duża ilość miejsc parkingowych i ostatnio udostępnione dogodne połączenie kolejowe z przystankiem przy lotnisku.
Krzysiek OlechaKrzysiek Olecha
10:24 19 Jan 24
Lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach z każdym rokiem obsługuje więcej turystów i siatka połączeń lotniczych także zwiększa się w szybkim tempie. Aktualnie to już trzy terminale. Ja lubię stąd latać. ✈️🇵🇱👍🏻
Łukasz XŁukasz X
06:51 09 Jan 24
Kontrola bezpieczeństwa to jakaś masakra. Dosłownie. Człowiek jest tak trzepany jakby nie wiem co. Na innych lotniskach pełna kultura czy to Kraków, Warszawa, Gdańsk czy Wrocław. Nie mówiąc już o zagranicznych. Najlepiej przyjdź bez ubrań i bez bagażu. Dla nich wszystko jest problemem. Ogólnie lotnisko ok, ale obsługa mega nie miła. A to w końcu oni są dla nas a nie my dla nich.
Piotr MasłońPiotr Masłoń
07:46 05 Jan 24
Lotnisko samo w sobe do dużych nie należy, ogromny plus jest taki że wszystko odbywa się o czasie (odprawa itp). Następny plus to informacja telefoniczna - stacjonarna jest czynna 24h.Wielki minus to strefa bezcłowa i nie chodzi tu o ceny gdyż wiadomo że są kosmiczne, chodzi o to że jest dosłownie tylko jeden sklep i jedna restauracja, na próżno szukać czegokolwiek innego.
Maria FeldmanMaria Feldman
10:34 28 Oct 23
Nowoczesny i dobrze zorganizowany Port Lotniczy. Nie jest duży, więc nie jest też zbyt skomplikowany dla pasażerów, którzy korzystają z niego pierwszy raz. Odprawa bardzo sprawna. Czas w oczekiwaniu na samolot można zapełnić odwiedzając sklepy i restauracje. Lotnisko dysponuje sporym parkingiem, ale można również dojechać miejskimi autobusami.
Agnieszka ZiobrowskaAgnieszka Ziobrowska
22:23 26 Sep 23
Bardzo ładne lotnisko i duże. Są 3 terminale. A i B do odlotów a C do przylotów. Jest parę sklepów przed i po odprawie bezpieczeństwa. Jest parę tablic informacyjnych o lotach itd. Po odprawie bezpieczeństwa są wyznaczone pokoje do palnia, są również stanowiska z darmową pitną wodą. Ogólnie dość czyste lotnisko. Leciałam w sezonie i nie było bardzo dużo ludzi.
Lotnisko Katowice jest stosunkowo nowoczesne i dobrze zorganizowane. Posiada nowoczesny terminal, który oferuje różnorodne udogodnienia dla podróżnych, takie jak restauracje, kawiarnie, sklepy i usługi przewoźników lotniczych. Pracownicy obsługi są zazwyczaj pomocni i uprzejmi.Jednak na lotnisku Katowice w Pyrzowicach czasami mogą występować problemy z długimi kolejkami do odprawy i kontroli bezpieczeństwa, szczególnie w okresach dużego ruchu turystycznego. Przed planowaną podróżą warto zarezerwować wystarczająco dużo czasu na te procedury.Obsługa jest bardzo niemiła.
Marta AnnaMarta Anna
12:26 30 Aug 23
Obsługa przy bramce jest fatalna. Cofnięto nas i kazano wyrzucić kosmetyki które mieściły się w limicie. Worek strunowy nie podobał się obsłudze. Trzy inne osoby z naszej grupy przeszły odprawę z takim samym workiem. Pani była wyjątkowo niemiła, krzyczała na pasażerów oraz innych pracowników. Toalety są brudne. Wszystkie loty są non stop opóźnione. Za bramkami nie ma nic do zrobienia. Lodówki GRZEJĄ napoje zamiast ich chłodzić. Schody ruchome są wyłączone i trzeba się po nich wspinać. Nie ma wystarczająco miejsc aby pomieścić ilość opóźnionych pasażerów. System filtracyjny palarni nie działa, cały terminal śmierdzi papierosami. Nie działają ekrany, informacje wyświetlane są godzinę po otrzymaniu informacji przez pasażerów mailowo i przez aplikacje. Panuje tu chaos i bardzo zła atmosfera. Pracownicy lotniska nie ukrywają frustracji, głośno rozmawiają na temat przewyższającej ilości kierowników zmian do faktycznych pracowników tego lotniska. Omijać!
Olivia KubickaOlivia Kubicka
15:28 22 Aug 23
Regularnie latam z Katowic dlatego każda kolejna wizyta potwierdza mnie w przekonaniu, że jest to moje ulubione miejsce. Bardzo lubię latać z tego lotniska, ponieważ jest tutaj szeroki wybór kierunków wakacyjnych, najlepszy w Polsce. Można również zauważyć, że lotnisko z roku na rok staję się coraz bardziej nowocześniejsze. Na kontroli osobistej jest bardzo szczegółowa kontrola, która przebiega dosyć sprawnie, a także w odprawie dokładnie sprawdzają wielkość danego bagażu podręcznego zgodnie z ich wytycznymi. Wszystkie formalności odbywają się bez problemów. Ogólnie lotnisko ma bardzo dobrą komunikacje, jest przestronne również toalety są bardzo czyste oraz sklepy są świetnie zaopatrzone w różne produkty natomiast z bardzo drogimi cenami, np. Butelka wody kosztuję 12 zł. Ogromnym plusem jest to, że blisko są różne parkingi na których można zostawić auto, niestety jedynym minusem jest stosunkowo długi czas oczekiwania na bagaż. Lot samolotem zawsze przebiega bezpiecznie i profesjonalnie a widoki są przepiękne, zresztą widać to na zdjęciach. My zawsze chętnie tam wracamy! Osobiście polecam.
Adrian PandelAdrian Pandel
12:52 21 Jul 23
Szeroki wybór kierunków wakacyjnych - najlepszy w Polsce.Parking P1 7 zł za godzinę dzięki czemu lotnisko ma fundusze na rozwój - 7 zł to praktycznie nicTerminal B - nowy budynek bardzo ładny.Niewielkie lotnisko - nie da się tutaj zgubić, wszystko prosto i czytelnie oznakowane.Obsługa przy stanowiskach zawsze pomocna :)Polecam podróżowanie z KTW
Olga ŻowtanOlga Żowtan
09:23 21 Jul 23
3 terminally, dobra infrastruktura, lecz straszne ceny za parking. Mąż stał 3 minuty, załadował bagaże i wyjechał - 7 zł. Czy nie za dużo?
SYLWIA BOBERSYLWIA BOBER
05:27 16 Jun 23
Bardzo dobra komunikacja,przestronne lotnisko,szybka obsługa,dobrze zaopatrzone sklepy Duty Free,kontrola bagażowe-paszportowa przebiega bardzo sprawnie.W miarę możliwości czyste toalety(chodź o to pasażerowie powinni zadbać bardziej)na lotnisku czysto,wszystko przebiega dobrze bez żadnych nieporządanych zakłóceń.Zawsze chętnie wracamy.
Beagle NikoBeagle Niko
06:38 20 May 23
Duże lotnisko, mocno zatłoczone .Wrażenia średnie.Znaki czytelne.Obsługa lotniska mogłaby być milsza, odprawa bagażu ok,przyjemy Pan przy odprawie linią Ryanair.Przejście przez bramki bezpieczeństwa zdecydowanie trwało za długo, dużo kotroli paskiem na matriały wybuchowe , szczegolnie młodzież.Dość mozolnie pracownicy sprawdzają bagaże.Podczas bordingu Panie miłe , ale niestety trzeba było czekać 20min. , w dusznym oszklonym przejściu ze schodami zanim wpuszczono nas do somolotu.Ogólne porównując lotniska we Wrocławiu ,Poznaniu , czy Warszawy to tutaj sporo do poprawy jakości obsługi dla podróżujacych.
js_loader