Plugin nie może znaleźć przynajmniej jednego typu miejsca parkingowego.

Zapraszamy na oficjalny Parking P2 Radom, który znajduje się przy ulicy Lubelskiej 158, 26-603 Radom.

Parking zlokalizowany na parking lotnisko radom sadków

Godziny otwarcia:

Parking czynny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Oferujemy:

  • Parking krótkoterminowy dla klientów, którzy potrzebują parkować na krótki czas, na przykład podczas odbioru lub oddawania pasażerów.
  • Parking długoterminowy dla podróżujących, którzy wymagają dłuższego okresu parkowania, na przykład podczas wyjazdu na wakacje lub służbowej podróży.

Wygodne udogodnienia:

  • Nasz parking dysponuje 250 miejscami, zapewniając wystarczającą ilość miejsca dla wszystkich klientów.
  • Dbamy o potrzeby osób z niepełnosprawnością, dlatego przygotowaliśmy 5 specjalnych miejsc parkingowych, dostosowanych do ich potrzeb.

Zapewniamy bezpieczne i monitorowane miejsce do przechowywania Twojego pojazdu, dzięki czemu możesz cieszyć się spokojem podczas Twojej nieobecności. Nasza lokalizacja jest dogodna i łatwa do znalezienia, co sprawia, że jesteśmy idealnym wyborem dla podróżujących i mieszkańców Radomia.

Oficjalny Parking P2 Radom ul. Lubelska 158, 26-603 Radom

Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Ci komfort i wygodę podczas korzystania z naszych usług. Serdecznie zapraszamy na Parking P2 Radom!

Oficjalny Parking P2 Radom Cennik

Ilość DniCena
140 zł
250 zł
360 zł
470 zł
580 zł
690 zł
7100 zł
8110 zł
9120 zł
10130 zł
11140 zł
12150 zł

Galeria

Parking Radom
Parking Radom
Parking Radom
Parking Radom
Parking Radom
Parking Radom

Oficjalny Parking P2 Radom Opinie

Lotnisko Warszawa-Radom
4.2
Na podstawie 722 opinii
powered by Google
Monika KMonika K
04:13 26 Jun 24
Piękne lotnisko, świetna obsługa, dobrze oznaczone, pyszne jedzenie pomimo niewielu lotów w ciągu dnia świeże i pyszne
PolishAviatorPolishAviator
13:38 17 Jun 24
Lotnisko bardzo przyjemne, sprawna i pomocna obsługa, dzięki której bezstresowo rozpoczniemy naszą podróż. Miałem przyjemność odbycia lotu na trasie RDO-LCA oraz LCA-RDO i ogólnie jestem zadowolony. Loty bez opóźnień, szybki check-in oraz kontrola bezpieczeństwa i paszportowa na starcie oraz bardzo krótki czas oczekiwania na bagaż po powrocie. Jedynym minusem jest oczywiście skromna siatka połączeń, obecnie wykonywane są 2-3 rejsy dziennie. Niemniej jednak na pewno skorzystam z oferty rejsów z Radomia jeszcze raz. Gorąco polecam!
Jakub ReniecJakub Reniec
10:16 14 Mar 24
Szkoda, że pieniądze zamiast na coś sensownego idą na dofinansowanie lotniska, kilku kawiarni i sklepów. Wydaje się, że projekt nie był przemyślany.Anyway, na lotnisko można za darmo przyjechać autobusem. Jak jechałem, to jechało 7 osób. Wydaje się, że promocja darmowych przejazdów również jest nieefektywna.
Nowe lotnisko. Niezbyt duży terminal i parking, jednak spokojnie jest gdzie usiąść w środku i gdzie zaparkować. Mały ruch nawet w weekendy. Samoloty punktualne.
Małgorzata PawlakMałgorzata Pawlak
19:40 08 Feb 24
Lotnisko wspaniałe, dwa lądowania i dwa starty w tygodniu i tylko na Cypr. Cisza, spokój nikogo nie ma poza kierowcami MPK korzystającymi z toalety i Baltony oczywiście z obsługą lotniska włącznie. Pasażerowie jak dinozaury, byli . . . ale nikt nie pamięta, czyli przewijamy monitoring z nudów. Polecam dla ludzi o mocnych nerwach. Wszystko nowe i czyste. Obsługa bardzo miła bo jak się nie cieszyć na widok ludzi 🙂 aaa i dodatkowo plus za brak opóźnień co jest mega zaletą czyli 5/5 tylko lotów brak 😳
Arkadiusz SzypułkaArkadiusz Szypułka
11:27 08 Feb 24
Lotnisko nie drobiło się ani autobusów ani rękawów, przemarsz w ulewie dobrych kilkadziesiąt metrów. Wszyscy podróżni narzekali. Nie spotkałem się wcześniej z czymś takim. Straż graniczna nie ogarnia sprzętu i nie śpieszy się na kontroli paszportowej. Tego dnia był tylko mój lot na Cypr. Czynna tylko jedna taśma. O ile lotnisko ładne, tak obsługa fatalna. Nie wiem, jak poradziliby sobie z większą ilością lotów, jeśli przy jednym locie nie ogarniają.
Aleksander PiekarskiAleksander Piekarski
12:50 18 Jan 24
Wylot na Cypr z, jak to dumnie nazwano Portu Lotniczego Warszawa Radom dla naszej grupy wydawał się być korzystny, bowiem jesteśmy mieszkańcami pobliskich Kielc. Jednak nigdy więcej, bo ten dworzec lotniczy, wewnątrz o wystroju wielkiej masarni dostarcza znamiennych wrażeń. Od wejścia poraża urodą, niespotykaną już nawet na terenie dawnego ZSRR z lat 70-tych.Ale to tak na marginesie. O gustach się nie dyskutuje i może komuś się spodoba.Zaraz po wejściu do wewnątrz hali jeżeli ktoś potrzebuje toalety to trafi na słupki informacyjne, które prowadzą do nieczynnych (13 stycznia 2024 po godz. 19) tak dla sprawnych jak i niepełnosprawnych potrzebujących.Kto chce się pożywić ten na łaskawość gastronomii nowego obiektu, który powinien zabiegać o podróżnych też liczyć nie może. Cena bułki z wkładką to co najmniej 28 złotych czyli tyle, co na renomowanych krajowych lotniskach.Kto już znalazł się w dalszej części obiektu i czeka w fotelu na wejście do samolotu może spodziewać się niespotykanego na cywilizowanych lotniskach poderwania do kontroli sprawdzającej wielkość bagażu. Może to nad gorączkowa inwencja tanich linii lotniczych, ale taka łapanka na pasażerów dobrze nie wygląda.W drodze powrotnej (17 stycznia, godz. 19,15) wyjście z samolotu po lądowaniu dostarczyło szczególnej atrakcji. Prosto z ciepłej maszyny wychodzimy po schodkach na płytę lotniska, skąd czeka wszystkich kilkuset metrowy przemarsz wzdłuż zewnętrznej ściany obiektu przy odczuwalnej temperaturze minus 6 stopni. A na deser oczekiwanie ponad 100 osób do dwóch czynnych stanowisk kontroli dokumentów tego szczególnego w kraju Portu Lotniczego. Dla ścisłości, od południa tego dnia jego załoga Portu miała do obsługi pasażerów tylko jednego samolotu!
Marek JurczakowskiMarek Jurczakowski
12:25 19 Dec 23
Lotnisko schludne, czyste. Nie ma takiego ścisku jak na Modlinie. Można normalnie usiąść, zjeść, nikt cię nie pogania przy kontroli.
Michał MichałMichał Michał
16:53 23 Sep 23
Lotnisko godne polecenia jako atrakcja turystyczna, bo np. tylko tu znalazłem magnesy radomskie. A co do lotów, to tylko tu w warunkach wciąż odczuwanej nowości budynku można luksusowo i bez ludzi poczekać na swój niemożliwy do pomylenia lot dnia i w międzyczasie np. pojeździć po hali na rolkach. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze połączeń do Lublina żeby i nasze lotnisko dostało trochę sławy 😀
Tomasz MazurekTomasz Mazurek
08:03 31 Jul 23
Miejsce pachnie świeżością i świeci pustkami. Mimo wszystko nazwałbym je raczej lokalną atrakcją turystyczną, aniżeli portem lotniczym. 31 nieobsługiwanych bramek do odprawy bagażowej, stanowi wyraźny kontrast do trzech pozycji, które widnieją na tablicy odlotów i przylotów. Dużą zaletą jest względna cisza panującą na hali oraz możliwość darmowego skorzystania z toalet. Ponieważ lotnisko nosi dumną nazwę "Warszawa - Radom", polecam przyjechać tu z Warszawy w wolny dzień, aby ku własnej satysfakcji obejrzeć miliony bezmyślnie wydanych pieniędzy...
TVszescianTVszescian
19:52 16 Jul 23
Bardzo fajne lotnisko. Przemili ludzie na nim pracują. Wszystko sprawnie i z uśmiechem. Czysto od łazienek po miejsca oczekiwania przy bramkach !Jedyny minus to brak automatycznej odprawy paszportowej. Przy powrocie z Tirany czekaliśmy na przejście kontroli godzinę. Mam nadzieje ze tak nowoczesne lotnisko wprowadzi ten system jak najszybciej. Tym bardziej ze za chwile startują loty z i do Egiptu.
Michał ZdybiewskiMichał Zdybiewski
06:24 05 Jul 23
Lotnisko kameralne, nie przytłaczające. Wszystko nowe i sprawne. Przemieszczanie łatwe i sprawne. Przy jednej odprawie naraz kontrole sprawne, choć szczegółowe. Jedyną wadą może być to, że do samolotu przechodzi się nie rękawem, a po płycie. Nie dojeżdża się autobusami, bo samoloty stoją blisko, ale przy deszczowej pogodzie będzie się moknąć.
Leszek ZielińskiLeszek Zieliński
18:08 12 Jun 23
Opinie osób, które dają niskie oceny na podstawie przekonań politycznych są bezsensowne i świadczą o braku umiejętności samodzielnego, krytycznego myślenia. Polecam wyłączyć telewizor. Ci, którzy nigdy nie odwiedzili tego miejsca, a planują wyjazd w najbliższym czasie, powinni zdecydowanie wybrać to lotnisko. Komunikacja jest dużo lepsza niż ta, którą oferuje Modlin - autobusy kursują co 10 minut z dworca PKP, przejazd trwa max 10 minut. Z Warszawy można dojechać koleją w ciągu 50 minut - to realny wynik - wiem bo jeżdżę często. Spróbujcie dostać się tak szybko do Modlina 😉 Do tego mamy darmowe shuttlebusy z Warszawy i Kielc, a także trasę szybkiego ruchu. Ceny są bardzo niskie - jeśli ktoś lata z plecakiem i walizką kabinową, LOT nie wymaga dopłat (w przeciwieństwie do Ryanair w Modlinie). Osobiście leciałem niedawno do Rzymu. Cena - czterokrotnie niższa niż na Okęciu. Terminal przestronny, trzy razy większy niż w Modlinie. Dużo więcej miejsc siedzących niż w przypadku tegoż Modlina, nie trzeba walczyć o siedzenie, pełna kultura. Przyjemna obsługa i wydajna klimatyzacja (co w przypadku Modlina wcale nie jest tak oczywiste). Pasażer czuje się tu realnie zaopiekowany, w przeciwieństwie do portu w Modlinie (tam czułem się trochę jak wkładka mięsna, szczególnie podczas próby wciśnięcia się do autobusu po przylocie). Na Modlinie też są często opóźnienia, w Radomiu wyleciałem o czasie. Dla śmiejących się z nazewnictwa portu (Warszawa-Radom) i odległości od Warszawy, sugeruję zerknąć na Zachód. Trochę podróżuję i z doświadczenia wiem, że lotnisko znajdujące się w dużej odległości jest standardem, i tylko zaścianek może się z tego śmiać - wystarczy zerknąć na Sztokholm - Skavsta (120km od miasta), Bruksela - Charleroi (60km od miasta), Paris - Vatry (160 km od miasta), Oslo - Torp (120 km), Frankfurt - Hahn (120 km), Londyn - Oksford (100 km). To rzecz zupełnie normalna. Super lotnisko, każdej polskiej inwestycji powinniśmy kibicować. W przeciwieństwie do opinii z telewizji, lotnisko nie jest puste. Przed terminalem sporo samochodów z Warszawy, Łodzi, Lublina i Kielc. Samolot do Rzymu zapełniony niemal w 100%, lot powrotny - 90%. Słowem - głupi się śmieją, mądrzy korzystają, i tanio, i fajnie latają. P.S. - nie jestem z Radomia 😊
sp7sqpsp7sqp
21:47 09 Jun 23
Niektórzy nakręcają negatywna narracje do tego lotniska...a chyba chodzi o to abyśmy wspólnie jak najlepiej je wykorzystali dla dobra naszego , regionu czy kraju. Osobiście wolę lecieć z Radomia niż z Okęcia czy Modlina...po prostu mam bliżej, ale nie neguję pozostałych miejsc...wszystkie są dla nas. POWODZENIA P.S 07.06.2023 odbierałem córkę z Modlina...lot z Londynu. Do Warszawy jechałem ok 70 minut. Z okolic Blue City do Modlina jechałem 2,5 godziny. Faktem jest , że Warszawiacy wyjeżdżali na długo weekend a droga do Modlina jest w remoncie. Brak kładek dla pieszych więc co jakiś czas światła i kolejne stanie.....Samego lotniska Modlin nie porównuję , bo jako Radomianin byłbym nie obietywny.
Dominik AntonowiczDominik Antonowicz
16:24 15 May 23
Oceniając funkcjonalność lotniska terminal prezentuje się dobrze. Dużo powierzchni, stanowisk oprawy, 9 gatów, dwie toalety, sklepy oraz restauracje i bary. Negatywnie oceniam odbiór wizualny. W pewnych sektorach jest poprostu ciemno. Czarna blacha na ścianie brak wystrczajacej ilość światła dziennego powoduje mrok. Lotniko z potencjałem, którego prawdopobnie nie wykorzysta przez długi okres czasu. W słoneczną niedzielę wielu spacerujący i aktywnie spędzających czas na terenie lotniska. Ot taki nasz Miś!
Krzysztof JaworskiKrzysztof Jaworski
14:45 06 May 23
Jedno z najwygodniejszych lotnisk. W porównaniu z Modlinem to jest niebo a ziemia. Dużo przestrzeni, parking blisko, z gate'ów parę kroków do samolotu, bez wycieczek z przewodnikiem jak w Modlinie ani przesiadania się do autobusów jak na Okęciu dla wielu lotów. Wygodne krzesła dla pasażerów a nie podłoga jak w Modlinie. Niewielkie dystanse do dojścia do gates nie tak jak na Okęciu kilometry chodzenia. Chcesz wygodnie podróżować i nie tracić sił, energi i czasu podróżuj z Radomia.
js_loader