Plugin nie może znaleźć przynajmniej jednego typu miejsca parkingowego.

Zapraszamy na oficjalny parking P3 Balice, znajdujący się przy ulicy Kapitana Mieczysława Medweckiego 1, w miejscowości Balice (kod pocztowy: 32-083).

Parking zlokalizowany na lotnisko balice parking

Nasz parking to teren z dużą ilością miejsc postojowych, które zapewnią wygodę i spokój podczas Twojej podróży. Zależy nam na kameralnej atmosferze, dlatego gwarantujemy, że Twój pojazd będzie bezpieczny i pod naszą dyskretną ochroną.

Jesteśmy dosłownie tuż obok terminala lotniska Balice, zaledwie 100 metrów od wejścia, co oznacza, że dojście będzie szybkie i bezproblemowe. Nie musisz martwić się o długie i męczące przemieszczanie się z dala od lotniska.

Nasz parking to idealne miejsce dla podróżujących, którzy cenią sobie prostotę i wygodę. Dzięki łatwemu parkowaniu, zaoszczędzisz czas i unikniesz stresu związanego z poszukiwaniem miejsca na parkingu.

Oferujemy łącznie 46 miejsc parkingowych, dzięki czemu z pewnością znajdziesz odpowiednie dla siebie miejsce na zaparkowanie samochodu.

Oficjalny parking P3 Balice ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1, 32-083 Balice

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy powierzają nam swoje pojazdy podczas podróży. Jesteśmy przekonani, że nasz parking P3 Balice spełni Twoje oczekiwania pod każdym względem. Serdecznie zapraszamy!

Oficjalny parking P3 Balice Cennik

Ilość DniCena
1150 zł
2150 zł
3160 zł
4170 zł
5190 zł
6210 zł
7230 zł
8250 zł
9270 zł
10290 zł
11310 zł
12330 zł

Galeria

Parking Kraków
Parking Kraków
Parking Kraków
Parking Kraków
Parking Kraków
Parking Kraków

Oficjalny parking P3 Balice Opinie

Kraków Airport im. Jana Pawła II
4.0
Na podstawie 6255 opinii
powered by Google
Radek GórkaRadek Górka
07:24 23 Jul 23
Brak oznaczeń nadawania bagażu, (edit jest znaczek piętro niżej, myśle ze widzieli go tylko jacyś zwiedzający. niedziałające schody ruchome które stanowią zagrożenie dla ludzi z wielkimi walizkami, niemiła obsługa, OPÓŹNIENIA
Przemysław KwiecieńPrzemysław Kwiecień
19:47 10 Jun 23
Tyle zmian od ostatniej wizyty. Remont dróg dojazdowych, linii tramwajowej i kolejowej do samego budynku portu lotniczego. Zaskakujące na plus oczywiście.Szkoda tylko, że nie ma tarasu widokowego dla odprowadzających, bo dzieci chętnie oglądają samoloty, a w tym porcie lotniczym nie ma takiej opcji.
Karol M.Karol M.
22:07 07 Jun 23
Lotnisko obsługuje sporo lotów, co widać po pasażerach jak i obłożeniu płyty. Mimo to widać w trud włożony w prawidłowe i zorganizowane funkcjonowanie portu. Warto przy tym jednak podkreślić że widać to głównie z zewnątrz. Baza noclegowa, stacja kolei podmiejskiej, taxi, przystanki busów. Wygląda to bardziej niż przyzwoicie. Pozytywne wrażenie robi zagospodarowanie terenu, parkingi, organizacja ruchu czy szklana tafla fasady lotniska. Wewnątrz też przyjemnie, czysto, bez większych uwag. In minus odprawa bagażowa sie dłuży, mocno, oddanie bagaży do standardowego A320, przy czterech stanowiskach i przybyciu 30 minut przed czasem (tj. 2 ,5 godziny przed wylotem) wymaga odstania minimum godziny w pierwszej kolejce. Nie żebym się dziwił, ale na innych lotniskach (za granicą czy nawet i w Polsce )potrafi być szybciej przy tylko dwóch stanowiskach zdawania bagażu rejsowego. Druga sprawa, bramki, jako palacz pikam wszędzie (w Polsce i za granicą) w Balicach nie pikam. Albo ich bramki potrafią doskonale rozpoznać różnice pomiędzy śladami palenia papierosów i związkami mogącymi pochodzić z materiałów wybuchowych, albo nie rozpoznają tego drugiego w cale. Przyzwyczaiłem się że jako palacz jestem notorycznie skanowany, a tu nic. Generalnie lotnisko przyjemne, choć nie bez mankamentów, jak te wspomniane powyżej czy inne korki z powodu tirów zapychających zjazd, by tylko wyciągnąć 100m więcej bez stania na pasie w stronę centrum Krakowa.
Izabela Bijak KIzabela Bijak K
00:54 23 May 23
Bardzo przyjazne lotnisko gdzie nie ma chaosu i we wszystkim można się szybko zorientować.Bliziutko lotniska parkingi ( ten po stronie lotniska mniejszy mniej płatny więc warto wcześniej zarezerwować online zaś ten naprzeciwko lotniska większy zdecydowanie) a poza tym z lotniska można się dostać pociągiem do dworca PKP (bilety do nabycia w środku -platnosc gotówka i karta zaś koszt biletu to 17 złoty a pociąg jedzie jakieś 30-40 minut)
B.B.
17:30 02 May 23
Moje ulubione polskie lotnisko.Prezencja, nowoczesność.Można być dumnym! 🤌Często tu jestem i gdy na przykład porównuję ilość i jakość toalet tu a chociażby na londyńskim lotnisku Stansted Balice wypadają bardzo korzystnie.Odnowa dużo dała.Sklepy też są ładne i mają ciekawą ofertę.W okolicach Świąt Bożego Narodzenia wspaniała żywa choina z bardzo gustownymi ozdobami.To naprawdę robi róźnicę i odróżnia to polskie lotnisko od innych europejskich; które widziałam.Kraków zawsze w sercu a podróż zaczyna i kończy na lotnisku.Pierwsze (oraz ostatnie wrażenia) są bardzo ważne.Brawo włodarze i ludzie tu pracujący.Robicie świetną robotę! 👍Rodacy rozsiani po świecie a tu przylatujący (wszyscy rodacy! 😉) mogą a nawet powinni być dumni! Ja jestem! 💙
js_loader