Plugin nie może znaleźć przynajmniej jednego typu miejsca parkingowego.

Zapraszamy na oficjalny Parking P3 Modlin, położony przy ul. gen. Wiktora Thommee 1a, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki.

Parking zlokalizowany na modlin parking cena

Nasz parking P3 został stworzony z myślą o podróżnych, którzy cenią sobie oszczędności i wygodę. To doskonałe rozwiązanie dla osób planujących kilkudniową podróż. Dzięki bliskości parkingu, do zaparkowanego samochodu dotrzesz w zaledwie kilkanaście minut po wylądowaniu. Posiadamy aż 200 miejsc postojowych, a co więcej, jesteśmy zlokalizowani zaledwie 500 metrów od budynku terminala, co zapewnia łatwy i szybki dostęp.

Czas parkowania liczony jest od momentu wjazdu pojazdu na teren parkingu. Dla wygody naszych klientów, parking został wyposażony w system automatycznego poboru opłat, umożliwiający płatności kartą płatniczą lub gotówką (system nie przyjmuje opłat mieszanych, tj. karta + gotówka, ani walut obcych). Przed opuszczeniem parkingu, należy uiścić opłatę w naszej kasie parkingowej.

Oficjalny Parking P3 Modlin ul. gen. Wiktora Thommee 1a, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

Dołącz do grona zadowolonych podróżnych, wybierając Parking P3 Modlin. Czekamy na Ciebie!

Oficjalny Parking P3 Modlin Cennik

Ilość DniCena
160 zł
280 zł
3100 zł
4120 zł
5140 zł
6160 zł
7180 zł
8200 zł
9220 zł
10240 zł
11260 zł
12280 zł

Galeria

Parking Lotnisko Modlin
Parking Lotnisko Modlin
Parking Lotnisko Modlin
Parking Lotnisko Modlin
Parking Lotnisko Modlin
Parking Lotnisko Modlin

Oficjalny Parking P3 Modlin Opinie

Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin
3.0
Na podstawie 10257 opinii
powered by Google
FargosiaFargosia
16:54 02 Apr 24
Nie można dać mniej, więc jedna gwiazdka. To jest jakaś masakra i wstyd przed obcokrajowcami, którzy po przylocie do Polski widzą takie coś. Na poczekalniach nie ma gdzie siedzieć, ludzie leżą, siedzą na podłodze. Obsługa niesympatyczna, gburowata, wyglądają jak strażnicy więzienni. Jakieś dziwne zasady przy kontroli bagażu. To jest nasz pierwszy lot stąd i już ostatni, nigdy więcej, wolę jechać na drugi koniec Polski na jakieś cywilizowane lotnisko.
ŁukaszŁukasz
13:41 16 Mar 24
W ostatnim czasie miałem po raz pierwszy NIEprzyjemność korzystać z usług tego lotniska. Z plusów, panowie którzy obsługują parking P7 i to by było na tyle. Z minusów:lotnisko bardzo mała. Mieliśmy wylot o 5:45, byliśmy sporo wcześniej na lotnisku był już tłum, ale ok bo loty były co kilka minut więc i ludzi było sporo. Kontrola bezpieczeństwa czynne tylko 2 bramki co na tyle ludzi to śmiech. Nagle padła informacja, że ludzie z naszego lotu i jakiegoś innego mają pierwszeństwo. Była jedna kolejka, zrobiło się zamieszanie. Ludzie z pierwszeństwem wchodzili bokiem jak jacyś uchodźcy na granicy. Wpychali się ludzie z innych lotów. Burdel na kółkach. Później boarding, poszło szybko po czym wygonili nas jak bezpańskie psy na dwór, gdzie czekaliśmy 20 minut na -5 mrozie aż będzie można wejść na pokład samolotu. Kiedy przylecieliśmy z powrotem to samo, zap**** na tej pizgawicy z samolotu na lotnisko. Szkoda, że nie wysadziliście nas na pasie startowym. Mieliśmy wykupione pierwszeństwo wejścia na pokład co w Modlinie nie obowiązywało w związku z czym nie mieliśmy, gdzie położyć swoich bagaży i siedzieliśmy jak cyganeria. W Hiszpanii nie było takich rzeczy, wszystko odbyło się jak należy. Lecieliśmy z Ryanairem. Reasumując, nie polecam tego lotniska chyba, że faktycznie ktoś ma sporą przebitkę na biletach w porównaniu z innymi lotniskami.
Alessio MoriccaAlessio Moricca
12:53 22 Dec 23
Lotnisko upada już totalnie. Chamska i beszczelna firma ochrony przy kontroli bezpieczeństwa. Obsługa techniczna dawno tu nie była w męskiej toalecie (jedynej na całą strefę) działa tylko jeden kran. Podajniki ja mydło nie czynne. Toalety bardzo brudne, długie kolejki brak strefy gastronomicznej. Ogólnie maksymalna porażka. Nikomu nie polecam tego portu lotniczego.
Jan ZiebaJan Zieba
08:15 03 Dec 23
Zdecydowanie najgorsze polskie lotnisko. Woreczki strunowe na kosmetyki tylko za opłatą z maszyny.Na hali odlotów jedna łazienka, i wiecznie popsute krany, podajniki mydła i papieru. Reszta Ok ale bez szału.
Kamila ChronowskaKamila Chronowska
12:26 01 Dec 23
Tragiczne lotnisko, nigdy nie korzystałam z gorszego - nawet te w Azji mają lepszy standard. Fatalna obsługa na kontroli - zawsze niesympatycznie i problem z organizacją. Oczekiwanie na samolot wiąże się z siedzeniem na ziemi, bo jest za mało miejsc siedzących.Ceny w sklepach bardzo wygórowane i mała oferta gastronomiczna, co wiąże się z oczekiwaniem np kawę ponad 30 minut.A najgorsze jest to, że niezależnie od pory roku, przed wejściem na pokład samolotu trzeba czekać w kolejce na zewnątrz. Czyli np zimą w mrozie (i to np dobre 20 minut).Fatalna dojazd do lotniska, po prostu jak nie trzeba korzystać z połączenia z tym lotniskiem, to naprawdę warto je omijać szerokim łukiem.To opinia oparta o moich przynajmniej 10 wylotów stąd, więc to nie jednorazowe doświadczenie. Warto popracować nad tym lotniskiem, bo jest stąd dużo połączeń, ale czuć od samego początku, że to budżetowa opcja i tak się traktuje tutaj pasażerów. Bardzo nie polecam.
Wanda KlimkováWanda Klimková
15:22 29 Nov 23
0 gwiazd. Na inspekcji pracują osoby, które w pierwszej kolejności powinny przejść psychotesty. Zatrudnianie na lotnisku osób pozbawionych choćby krzty profesjonalizmu mówi samo za siebie. Rzucanie rzeczami, przyspieszanie cię tak, że nie możesz nawet włożyć ubrań do pudełka. Działa tylko jedna linia, a pozostali pracownicy grają na telefonach - a wszystko to za NASZE PIENIĄDZE. I nie możemy zapominać o RASIZMIE. Sama byłam świadkiem jak osoba narodowości polskiej dostała GRATIS torebkę na kosmetyki i osobę narodowości ukraińskiej, wysłano sobie torebkę zakupić i oczywiście obsługa później narzekała, że ​​jest duża i potrzebna jest mniejsza. Poziom językowy osób pracujących w ochronie jest taki sam jak dzieci w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Na koniec zdjęcia z toalet, w których nie ma ani mydła, ani papieru. Kierownictwo powinno się obudzić, wyjść ze swojego ciepłego miejsca, w którym NIC nie robi i zbliżyć się chociaż do standardów, które są w Europie.
Przemek_K_ premo18Przemek_K_ premo18
10:14 22 Sep 23
Leciałem z tego lotniska zimą w lutym br. i to był mój pierwszy i mam nadzieję ostatni raz kiedy korzystałem z tego lotniska. Jak dla nas lotnisko straszna porażka, taki mały hangar na polu. Ale najgorsze w tym wszystkim była liczba miejsc do siedzenia w budynku lotniska, których jest dosłownie kilka i można je policzyć na palcach obu rąk. Liczba absolutnie nieadekwatna do liczby pasażerów, którzy w jednym czasie są na lotnisku. Więc jak chcesz usiąść to na podłodze lub na swojej walizce. Druga tragiczna organizacyjnie kwestia to w części lotniska po przejściu odprawy paszportowej jest jeszcze mniej miejsca niż w strefie głównej lotniska, tu też panował niesamowity ścisk. No i to wypuszczanie pasażerów z tej strefy na dwór na zewnątrz budynku i oczekiwanie na dworze na wejście do samolotu. Tak czekaliśmy tutaj zimą z małymi dziećmi - po prostu tragedia, a przy wietrznym dniu głowę urywa. Widziałem już wiele lotnisk zarówno tych małych (lotniska na wyspach greckich, w Turcji, na Cyprze i wielu innych miejscach), jak i tych większych. I takiej organizacji i zarządza powierzchnią dla pasażerów jeszcze nie widziałem. Nie polecam tego lotniska nikomu.
Adam KruszewskiAdam Kruszewski
01:13 18 Sep 23
Lądowanie przyjemne, ale powrót do terminala samolotem - pasem startowym dość niepokojący, potem wysiedliśmy na płytę i nie czekał na nas żaden bus tylko szliśmy pieszo do terminala. Niby bezpiecznie, ale na tle światowych lotnisk mam wrażenie jak bym lądował na lotnisku dla awionetek w Gliwicach. Potem powrót autokarem pod Mariott trwał prawie półtorej godziny, a maił trwać 40 minut. W ogólnej klasyfikacji to CPK z tego nie będzie. Nie jestem fanem partii rządzącej, ale mają rację, że nasze lotniska kompromitują tak luksusową pozycję jaką nam dała geografia.
MonikaMonika
06:30 17 Sep 23
Jadąc na lotnisko miałam jakieś obawy, że coś pójdzie nie tak itp.itd.,bo naczytałam się różnych negatywnych komentarzy. Jednak wystawiam 5 gwiazdek ponieważ nie mam ani jednej uwagi, zarówno do samego lotniska (nie przeszkadza mi, że jest małe) jak i do ochrony lotniska, która przeprowadzała odprawę. Każdy był miły, pomocny, wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Myślę, że część negatywnych opinii bierze się od ludzi, którzy sami stworzyli jakiś problem na lotnisku, bo np.mieli czegoś za dużo, lub przewozili coś czego nie można było i zostali sprowadzeni na ziemię przez ochronę.
Patryk MakowskiPatryk Makowski
17:20 15 Sep 23
Od 25 minut stoimy i czekamy na wejście przez bramki dla strefy non schengen. Jedno okienko otwarte, ale Pan nas nie obsługuje. Siedzi i patrzy na olbrzymią kolejkę. Podobno jest ewakuacja lotniska, ale my wciąż stoimy przy kontroli paszportowej, a nagłośnienie nie jest nawet pociągnięte do tej strefy. Więc nic nie słychać z nadawanego od kilkunastu minut komunikatu. Jedna wielka tragedia 🤦🏻‍♂️ to jest lotnisko?Edit: Kolejka jest już na zewnątrz. Po godzinie powiedzieli że była ewakuacja, choć nikt z nas nie został o tym poinformowany. Kontrole graniczne były to otwierane i zamykane na przemian. Istny chaos. Ludzie stoją teraz pod samolotami na zewnątrz żeby przejść przez kontrolę. A bagaże już od 30 minut jeżdżą i czekają, dawno mógłby je ktoś ukraść. Po prostu tragiczna organizacja lotniska...Edit 2: Bramki automatyczne się zacięły i kazali nam iść do budek z kontrolami. Otwarte są tylko dwie, a zostało tak z 3/4 samolotu. Od wylądowania minęło 1,5 godziny. Tam gdzie wcześniej jeździły nasze bagaże widzimy w odbiciu że jeżdżą już bagaże z Dublina. Ciekawe gdzie są teraz nasze.
dede
09:15 17 Aug 23
Lotnisko ok, małe ale dość łatwo znaleźć wszystko. Oczywiście drogo jak to na lotniskach, gdy jest ciepło można poczekać ma zewnątrz, nawet na leżakach, ponieważ w środku nie ma zbyt wielu miejsc do siedzenia. Dość czysto wewnątrz, duży parking na zewnątrz. Ale tylko do 10 minut za free
Waldi RogoWaldi Rogo
11:57 02 Aug 23
Lotnisko do zaorania, wstyd dla Polski i dla Warszawy. Potworną kolejkę oczekujących możecie sobie Państwo obejrzeć poniżej. Normalny dzień pracy, do tego wakacyjny więc lotów więcej niż zwykle, a czynne 4 stanowiska z 18. Do tego olbrzymia kolejka do security. Stan toalet okropny. Gdzie jest Sanepid. Na górze w męskiej toalecie czynna tylko 1 z 2. Do tego chamstwo obsługi niezależnie od stanowiska, z przyznaję nielicznymi wyjątkami, szczególne chamstwo właśnie w dziale security. Z poprzedniego rejsu pozdrawiam obsługe z działu straży celne wystawiającej jak najgorszą opinię naszemu krajowi, akurat miałem trochę czasu żeby ich poobserwować. Zwrócić to lotnisko Wojsku, pewnie jedno więcej dla transportowców by się przydało. Modlin to przykład praktyczny konieczności wybudowania CPK. Zapomniałem o dojazdach, ktoś ma nierówno pod sufitem żeby remontować równocześnie wszystkie drogi z południa.
Piotr WiśniewskiPiotr Wiśniewski
15:26 09 Jul 23
Lotnisko zupełnie nie przystosowane do funkcji jaką pełni. Port obsługuje głownie loty tanich linii lotniczych. Duża cześć lotów odbywa się bladym świtem albo późną nocą. Brakuje miejsc do siedzenia. Jeśli musisz poczekać na swój lot, to masz dwie opcje: spacer w te i we te, albo możesz przytulić podłogę i nie narzekać.
Gracjan GralaGracjan Grala
07:20 07 Jul 23
Fatalne lotnisko. Brak kranów z wodą pitną, a butelkowana jest droga. Większość obsługi to buraki. Kontrola bezpieczeństwa przedłuża odprawę wymagając przestrzegania zasad nieznanych żadnym innym lotniskom. Torebki na płyny są płatne. 🤯 Pasażerowie po odprawie wypuszczani są na płytę lotniska, gdzie mają czekać aż samolot będzie gotowy. Jeśli pada deszcz, pasażerowie czekają w deszczu. Jeśli śnieg, to na śniegu.
Justyna MJustyna M
17:42 17 Jun 23
Dość małe i mało wygodne lotnisko. Niewiele miejsc do siedzenia oraz punktów gastronomicznych. Kontrola bezpieczeństwa w długich kolejkach i niestety nie koniecznie symatyczna. Brak przywilejów dla małych dzieci, nawet w środku nocy.
Krzysztof SulinskiKrzysztof Sulinski
20:52 07 May 23
Gwiazdki dla lotniska tylko dlatego, że jest jedyną alternatywą dla Chopina, nie wiem z czego to wynika ale przecież te lotnisko ma ogormny potencjał wystarczyłoby tylko porpawić transport z centrum Warszawy i doinwestować do poczekalni i zaplecza gstronomicznego, a na ten moment wydostanie się z tego lotniska po 23 przy braku własnego auta graniczy z cudem , chyba że taksówka za 250zł . Do tego obsługa Ryanaira czatuje tylko by przyczepić się do wielkosci plecaka podróznych bez priority za co nie pozdrawiam Pani z RyanAir z powiększonymi ustami na bramce.
PatrykPatryk
15:43 23 Apr 23
Lotnisko zdecydowanie prosi się o modernizację i rozbudowę. Stanowczo za małe lotnisko jak na ilość odprawianych pasażerów. Ciężko znaleźć miejsce żeby usiąść. Bardzo mało miejsc gdzie można zjeść ciepły posiłek i napić się kawy. W kantorach zabrakło koron norweskich. Ogólne wrażenie lotniska oceniam na bardzo słabe.
Kasia RudnickaKasia Rudnicka
15:18 20 Apr 22
Nie jest najgorzej. Lotnisko jak taki większy hangar, ale jest sklep wolnocłowy, kiosk z prasą otwarty od 5.00 rano, kawiarnia. Wszystko poszło sprawnie i szybko!
js_loader