Plugin nie może znaleźć przynajmniej jednego typu miejsca parkingowego.

Zapraszamy na Oficjalny Parking P4 Gdańsk, znajdujący się przy ulicy Juliusza Słowackiego 200, w samym sercu miasta Gdańsk. Nasz parking oferuje wyjątkową wygodę i komfort podczas podróży, gwarantując pełne bezpieczeństwo Twojego pojazdu.

Parking zlokalizowany na parking gdańsk lotnisko

Jesteśmy długoterminowym parkingiem, co oznacza, że możesz bezpiecznie pozostawić swój samochód na naszym terenie na okresy dłuższe niż jedynie kilka godzin. Dzięki temu, niezależnie od długości Twojej podróży, zawsze masz pewność, że Twój pojazd jest w dobrych rękach.

Odległość naszego parkingu od terminala wynosi jedynie 250 metrów, co umożliwia szybki i łatwy dostęp do lotniska. Nie musisz martwić się długim przenoszeniem bagażu – u nas jesteś blisko!

Bezpieczeństwo Twojego samochodu to nasz priorytet. Dlatego na naszym parkingu oferujemy ubezpieczenie dla zapewnienia dodatkowej ochrony Twojego pojazdu. Możesz być spokojny, wiedząc, że Twój samochód jest ubezpieczony na wypadek nieprzewidzianych sytuacji.

Parking P4 to przestronny parking zewnętrzny, który oferuje aż 931 miejsc parkingowych. Niezależnie od rodzaju pojazdu, zawsze znajdziesz u nas odpowiednie miejsce do zaparkowania.

Oficjalny Parking P4 Gdańsk ul. Juliusza Słowackiego 200, 80-298 Gdańsk

Zapraszamy więc do skorzystania z naszych usług! Oficjalny Parking P4 Gdańsk to miejsce, gdzie Twoje auto może odpocząć, podczas gdy Ty cieszysz się podróżą.

Oficjalny Parking P4 Gdańsk Cennik

Ilość DniCena
125 zł
2111 zł
3111 zł
4111 zł
5111 zł
6111 zł
7111 zł
8201 zł
9201 zł
10201 zł
11201 zł
12201 zł

Galeria

Parking Lotnisko Gdańsk
Parking Lotnisko Gdańsk
Parking Lotnisko Gdańsk
Parking Lotnisko Gdańsk

Oficjalny Parking P4 Gdańsk Opinie

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy
4.3
Na podstawie 10394 opinii
powered by Google
Sebastian LikszaSebastian Liksza
22:01 08 Mar 24
Bardzo przyjemne lotnisko - duże, nowoczesne z bogatą ofertą handlową i gastronomiczną (na plus duży wybór polskich produktów) oraz miejscami do siedzenia. Od jakiegoś czasu (rozbudowy) poziom trzyma też strefa non-schengen z automatyczną kontrolą paszportową. Minusem są kolejki do kontroli bezpieczeństwa podczas porannej fali odlotów. Plusem jest łatwy i bliski dojazd z miasta (chociaż PKM można by inaczej rozwiązać)
Radek RakRadek Rak
06:44 22 Feb 24
Lotnisko wyróżnia się dobrą organizacją, oznaczeniami i układem przestrzennym. Jest zdecydowanie lepiej niż w Warszawie i gdzieś wysoko w czołówce na tyle innych lotnisk w UE. Zdarzają się tłumy ludzi do odprawy na raz (szczególnie w wakacje - chartery biur podróży o nieprzewidywalnych porach), więc trzeba założyć że przyjazd godzinę przed wylotem to minimum. Ja trzymając się zalecanych 2 godzin zawsze potem czekam pod bramką 1,5 h. Będę nieco redukował wyprzedzenie, bo to nie moloch jak w Amsterdamie.
SqpS79SqpS79
05:18 03 Feb 24
Hala główna troszeczkę za wysoka, jest poczucie przestrzeni lecz za duże. Reszta ogólnie dobrze, brak niektórej waluty w kantorze. Ciepło i czysto to NA PEWNO.
LuqasLuqas
19:52 07 Jan 24
Większość toalet jest nie za bardzo czysta , mało miejsc siedzących przy bramkach zwłaszcza bramki 29,30 trzeba siedzieć na podłodze
Sławomir KupskiSławomir Kupski
03:10 18 Dec 23
Całkiem przyzwoite lotnisko i jest palarnia papierosów co w dzisiejszych czasach jest ewenementem. Niestety jest to jedno z droższych lotnisk zarówno jeśli chodzi o zakup bezpośredni towaru jak również bary i sklepy..🤔
Zbigniew MilewskiZbigniew Milewski
23:30 25 Nov 23
Port Lotniczy Gdańsk to moje ulubione lotnisko. Bardzo dobrze skomunikowane, przestronne, duże poczekalnie, nowoczesny port lotniczy, brawo. Najniższe ceny w Polsce za parking przy lotnisku, dużo miejsca, zero problemów z zaparkowaniem auta. Możliwość kupienia biletu zdalnie, prawie idealnie, jeden minus, upierdliwy, fatalnie działające czytniki kodów QR. Ani razu nie udało mi się wdechać na parking i wyjechać beż problemu, zawsze prosiłem o interwencję obsługi, ponieważ czytnik kodów QR nie działał prawidłowo.
Piotr KanclerzPiotr Kanclerz
16:20 07 Nov 23
Fajne lotnisko, krótkie kolejki, bardzo czysto. Dziękuję za zrobienie dozownika na wodę - jest bardzo popularny! Natomiast proszę pomyśleć o większej ilości dozownikow i o innym modelu - takie jak w zalaczeniu są przy każdej łazience na lotnisku w USA. Nie trzeba przyciskać guzika przez minutę, fotokomorka sama wyczuwa obecność butelki i ja napelnja
Grzegorz KotasGrzegorz Kotas
08:24 22 Jun 23
Lotnisko wygląda ciekawie i atrakcyjnie, łatwo do niego dojechać autobusem lub pociągiem. Można podładować telefon na miejscu. Jak kogoś przerażają wysokie ceny w sklepach lotniskowych to za bramkami jest MC Donald który ma standardowe ceny jak w całej Polsce.
Andrzej MuszyńskiAndrzej Muszyński
09:50 19 Jun 23
Jedno z najlepszych lotnisk z którego do tej pory miałem okazje korzystać. Duże, nowoczesne. Jasne i czytelne oznakowanie na lotnisku ułatwia poruszanie się. Bez problemu jeśli chodzi o parking. Sporo sklepów. Toalety czyste zadbane z muzyka (szum morza) 🙂
Tomek GwizdałaTomek Gwizdała
12:41 16 Jun 23
Podróż rodzinna Turcja.Ekipa 14 osób.Pierwszy raz samolotem no i dało radę bez problemu.Obniżenie oceny za ceny w strefie bezcłowej.Konkretnie chodzi mi o zwykłe wody.A tak spoko.
Adam XAdam X
19:14 11 May 23
Najlepsze lotnisko z którego miałem przyjemność korzystać jak do tej pory. Nowoczesne, duże i dobrze skomunikowane. Przed lotniskiem ogromne parkingi, nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego, a auto zawsze witam w stanie takim w jakim je zostawiłem, a sam parking można wykupić przez internet, minus jedynie za kiepskiej jakości czytnik QR kodów. Odprawa zawsze sprawna i brak żadnych problemów, kompetentna i miła obsługa. Toalety duże i nowoczesne. Po odprawie ogromny wybór restauracji, sklepów, barów itd., w tym McDonald. Do samolotu zawsze się wsiada i wysiada przez rękaw także nie ma irytujących autobusów itd. Ogółem mówiąc wszystko jest fajne i takie jak powinno być, polecam lotnisko.
AngelAngel
10:09 03 Jun 22
Lotnisko dobrze oznakowane. W około niezła infrastruktura parkingowa oraz dojazdowa. Sklepy i bary do wyboru. Szybka i bezproblemowa odprawa. Personel miły i uśmiechnięty. Wszystko na plus.
js_loader