Plugin nie może znaleźć przynajmniej jednego typu miejsca parkingowego.

Zapraszamy na oficjalny Parking P5 w Gdańsku, zlokalizowany przy ulicy Juliusza Słowackiego 200, 80-298 Gdańsk. Nasz parking oferuje wygodne miejsca długoterminowe, idealne dla podróżujących, którzy potrzebują bezpiecznego i komfortowego miejsca na przechowanie swojego pojazdu.

Parking zlokalizowany na parking lotnisko gdansk

Jesteśmy usytuowani zaledwie 250 metrów od terminala, dzięki czemu podróżowanie z nami jest nie tylko wygodne, ale również bardzo praktyczne. Nasza bliska odległość do lotniska pozwala zaoszczędzić czas i stres związany z długimi dojazdami, co sprawia, że korzystanie z naszego parkingu jest idealnym wyborem.

Bezpieczeństwo Twojego pojazdu to nasz priorytet. Oferujemy ubezpieczenie parkingu, co daje Ci dodatkową pewność, że Twój samochód jest w dobrych rękach. Nasz parking zewnętrzny jest monitorowany, oświetlony i chroniony, aby zapewnić ochronę przed potencjalnymi zagrożeniami.

Zapewniamy aż 931 miejsc parkingowych, co daje pewność, że z łatwością znajdziesz odpowiednie miejsce dla swojego pojazdu, nawet w czasach wzmożonego ruchu. Nasza przestronna i dobrze zorganizowana przestrzeń parkingowa sprawia, że zaparkowanie auta staje się prostym i przyjemnym doświadczeniem.

Oficjalny Parking P5 Gdańsk ul. Juliusza Słowackiego 200, 80-298 Gdańsk

Wybierając nasz Parking P5, zyskujesz pewność, że Twój samochód będzie bezpieczny i dobrze zaopiekowany podczas Twojej nieobecności. Daj nam szansę zademonstrować, jak profesjonalnie i dbale podejmiemy się zabezpieczenia Twojego pojazdu. Serdecznie zapraszamy!

Oficjalny Parking P5 Gdańsk Cennik

Ilość DniCena
125 zł
2111 zł
3111 zł
4111 zł
5111 zł
6111 zł
7111 zł
8201 zł
9201 zł
10201 zł
11201 zł
12201 zł

Galeria

Parking Lotnisko Gdańsk
Parking Lotnisko Gdańsk
Parking Lotnisko Gdańsk
Parking Lotnisko Gdańsk

Oficjalny Parking P5 Gdańsk Opinie

Parking P5 - długoterminowy
3.9
Na podstawie 73 opinii
powered by Google
PrzemysławPrzemysław
15:23 30 Dec 23
Zapłaciłem 35 zł za 30 mi ut bo tam było tylko wolne miejsce
przemo0188przemo0188
21:28 23 Nov 23
Parking jak parking. Wjazd, wyjazd, szlaban. Kosta brukowa. 200 metrów do terminala.
Damian RzepeckiDamian Rzepecki
09:25 14 Oct 23
Parking zarezerwowany i opłacony. Brak jakiegokolwiek potwierdzenia mailowego...WTH?I teraz zadanie dla użytkownika - znajdź kontakt do kogoś z obsługi.... telefon, mejl, telegraf?Należy zadzwonić na lotnisko, żeby uzyskać numer do parkingowego!Powodem braku potwierdzenia okazała się "awaria systemu".Dojeżdżając na lotnisko, nie mając potwierdzenia, człowiek czuje się nieco niepewnie. Dzwoniąc z drogi, odebrali dopiero po kilku telefonach i wielu minutach stresu...Pani średnio miła dla klienta, gdy dzwoniąc na ustalony już nr tel. spod bramki (bo oczywiście wjechać nie mogłem), usłyszałem "przecież mówiłam, że wcisnąć słuchawkę". No nie, nie mówiłaś.O fakturze oczywiście zapomnieli, po tygodniu poprosiłem SMSem (bo skąd wziąć mejl?), czekam. Może ktoś się odezwie.Masakra.Wokół jest wiele sprawnie działających parkingów, dowożących pod drzwi terminala.
anita rublewskaanita rublewska
09:08 12 Sep 23
Parking godny polecenia, bardzo blisko lotniska
Grzegorz PomietłoGrzegorz Pomietło
02:05 02 Jul 23
Super nie było żadnego problemu z wjazdem
PanDaPanDa
18:51 02 May 23
Omijać WIELKIM ŁUKIEM!!! Za pierwszym razem robiłem rezerwację ONLINE, niestety nie dane mi było wjechać, po podjechaniu do szlabanu wyświetlił się komunikat "ZERO MIEJSC" (mimo iż były wolne miejsca), co dziwne kierowcy, którzy podjeżdżali bez rezerwacji bez problemu mogli zaparkować, do dzisiaj nie otrzymałem zwrotu za niewykorzystany PARKING P5. Kolejnym razem, nauczony doświadczeniem zaparkowałem bez rezerwacji, pomyślałem SUKCES!!! Niestety, po opłacie za parking w parkometrze zgodnie z instrukcją pofatygowałem się do automatu, który do biletu parkingowego wystawia rzekomo fakturę, niestety tylko w teorii, po podaniu adresu e-mail faktura do dzisiaj nie dotarła. Kobieta, która odbiera zgłoszenia opryskliwa i bezczelna, żadnych informacji zwrotnych, tragedia.
AdamAdam
05:57 14 Sep 22
Tragedia. Zakupiłem bilet online I nawet nie wjechałem na parking. Bramki się nie otworzyły. Nie ma na miejscu żadnej obsługi. Dopiero po telefonie do obsługi dowiedziałem się że nie ma miejsc. Że system zle wyliczył miejsca. Za mną stały także dwa samochody i takrze nie wjechały.
Anna i Maciej GAnna i Maciej G
21:14 06 May 19
Trochę słabo oznaczony wjazd. Można się zdziwić przy szlabanie. My daliśmy bilet ale samochód za nami już zawracał bo nie wiedział jak otworzyć barierkę.Brakuje informacji o wyjściach z parkingu innych niż wjazdowe. Nie chodzi mi o jakieś kosztowne zmiany bo rozumiem że cena jest niska i z czegoś się ona bierze, ale kilka tabliczek rozwiązałoby sprawę
Tomek PaluchTomek Paluch
09:11 30 Sep 18
System operacyjny parkingu ma błędy przez które nie da się wyjechać rezewując bilet online, a obsługa wmawia klientowi że "źle wjechał" klikając guzik pobrania nowego biletu, zamiast zeskanowania kodu QR z rezerwacji. Z autem wszystko było ok, miejsca były (październik), jednak problemy z wyjazdem nie skłaniają mnie do powrotu. Dodatkowo nie ma jak się cofnąć ze szlabanu, gdy ktoś jest za nami - tak to przemyślane.
js_loader