Plugin nie może znaleźć przynajmniej jednego typu miejsca parkingowego.

Zapraszamy na oficjalny Parking P6 Gdańsk, położony przy ulicy Juliusza Słowackiego 200, w samym sercu miasta, w odległości zaledwie 250 metrów od terminala lotniska. Nasza oferta skierowana jest do osób poszukujących rozwiązań ekonomicznych i bezpiecznych, zapewniających spokojne parkowanie podczas podróży.

Parking zlokalizowany na gdańsk lotnisko parking

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy parking zewnętrzny, który może pomieścić aż 1251 pojazdów. To idealne rozwiązanie dla podróżujących z rodziną, znajomymi czy w pojedynkę.

Jako profesjonalny parking lotniskowy, dbamy o bezpieczeństwo pojazdów naszych klientów. Oferujemy specjalne ubezpieczenie parkingowe, które gwarantuje dodatkową ochronę podczas postoju samochodu na naszym terenie.

Dzięki dogodnemu położeniu i dużej pojemności, Parking P6 Gdańsk to miejsce, gdzie mogą Państwo spokojnie zostawić swój samochód i skupić się na przyjemności związanej z podróżowaniem. Nasza załoga służy profesjonalną obsługą i zawsze chętnie udzieli wszelkich informacji.

Oficjalny Parking P6 Gdańsk ul. Juliusza Słowackiego 200, 80-298 Gdańsk

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Twój pojazd zasługuje na naszą opiekę!

Oficjalny Parking P6 Gdańsk Cennik

Ilość DniCena
150 zł
265 zł
365 zł
465 zł
565 zł
665 zł
765 zł
8161 zł
9161 zł
10161 zł
11161 zł
12161 zł

Galeria

Parking Lotnisko Gdańsk
Parking Lotnisko Gdańsk
Parking Lotnisko Gdańsk
Parking Lotnisko Gdańsk

Oficjalny Parking P6 Gdańsk Opinie

Parking P6
4.3
Na podstawie 256 opinii
powered by Google
Zbigniew NowinskiZbigniew Nowinski
14:17 26 Feb 24
Odwoziłem gości na samolot, wjechałem na parking wylotów i wyjechałem i bez opłaty. 10 minut za darmo .
Jkb PdcJkb Pdc
19:06 04 Jan 24
Nie polecam latać z gdańskiego lotniska choćby ze względu na parking i jego obsługę. Samolot spóźniał mi się w życiu na lotniskach w Warszawie czy we Wrocławiu, ale tylko tu 4h opóźnienia lotu wykorzystali, żeby naliczyć dodatkowe 60 zł opłaty. Jednocześnie mimo takiej praktyki nie potrafili zadbać w mrozie o działanie skanera kodów QR w kasie przy wyjeździe co pracownik obsługi (zmiana 4.01.24 po godz.19) skwitował bezczelnym „no nie potrafimy.” Także nie dajcie się nabrać na nośne hasło „7 dni za 60 zł” zapłaciłem za 6 dni 75 zł i za 4h opóźnienia kolejne 60 zł. Z ostrożności lepiej kupujcie od razu na 2-3 dni więcej, jeśli już musicie stąd lecieć - ja nigdy więcej.
Bartosz DolnyBartosz Dolny
08:59 21 Nov 23
Wygodny parking, blisko do lotniska (dojście chodnikiem, nie ma problemów np.z błotem). Pomocna obsługa (tutaj warto zaznaczyć, że otrzymany kod QR trzeba wsunąć - przy wjeździe - pod czytnik,równoległe do podłoża, nie trzymać po skosie - inaczej nie szczyta ;).
Michał DoringMichał Doring
23:33 16 Oct 23
Wykupiłem pobyt, przyjeżdżam na parking o 3 w nocy (3.5h przed wylotem). Przed bramkami kilka aut w kolejce krzyczą do siebie że nie działa im kod i rezerwacja. Okazuje się że mi także, wydzwaniamy na wszystkie linie interparkingu, na pomoc lotniska itd, a w aucie czeka moja 6 miesięczna córeczka i z cierpliwości już zgrzana całą (swoją drogą rozchorowała się po podróży). Nikt nie był w stanie udzielic odpowiedzi, po godzinie próbowania na obu bramkach zmieniłem parking na inny prywatny (nie interparkingu). Żenada naprawdę
Zbigniew GrzywoczZbigniew Grzywocz
11:49 18 Sep 23
Wjechałem na parking i wsadziłem bilet do portfela, po przyjeździe już nie był czytelny (chociaż widać na nim datę i godzinę to i tak musiałem zapłacić zamiast 50 to 100zł). Na dodatek nie wiem czy. był nieczytelny przez to, że próbowałem go 50x wsadzać i skanować w automacie na prośbę jakiegoś nieprzyjemnego typa i kolejne 50 razy obracać czy czy faktycznie wyblakł z nieznanej mi przyczyny. Łudziłem się, że po reklamacji do której tak chętnie jak widzę nakłaniają przedstawiciele tej firmy to mi zwrócą te pięć dyszek, ale NIE! słabo - widzą kiedy wjechałem i kiedy wyjechałem bo to jest czytelne na bilecie, który wysłałem..... Ale nich może napiwek dadzą tej nieprzyjemnej obsłudze- to będą może milsi i przyjaźniejsi.....
Kazimierz KobiakKazimierz Kobiak
20:26 31 Aug 23
Prosty i wygodny parking. Położony blisko lotniska. Pieszo około 7 min przez drogę od hali odpraw. Cena 65zł za 7 dni. Prawie jak za taksówkę do miasta w jedną stronę.
Mirek GMirek G
09:07 23 Jul 23
Parking blisko lotniska wjazd i wyjazd z parkingu bez problemu.Korzystam z niego od 2 latMiałem problem z akumulatorem , dzięki pomocy panów z obsługi parkingu uruchomiliśmy pojazd , bardzo mili i uczynni.Gorąco polecam.
Marcin KarkosinskiMarcin Karkosinski
05:42 19 Jul 23
rezerwacja,dojazd,bliskość na plusniestety czytnik kodu qr przed szlabanem trochę kuleje.szczęśliwie po podaniu numeru rezerwacji przemiła pani drukuje jednorazowy bilet wjazdu rozwiązując problem na miejscu.po kilkudziesięciosekundowym poszukiwaniu udaje się zaparkować.trzy gwiazdki
Tadeusz PlTadeusz Pl
10:57 08 Jul 23
Bardzo dobrze zorganizowany parking. Możliwość rezerwacji miejsca przez internet. Wjazd i wyjazd na podstawie kodu QR.
Rysiak SzarysRysiak Szarys
07:36 20 Jun 23
Parking OK. Korzystałem wielokrotnie rezerwacje przeważnie on line. Często mam jednak kłopoty z wjazdem i wyjazdem. Czasami czyta z tablic i otwiera. Czytnik kodów czy z telefonu czy z wydruku ma bardzo słabą czułość i wymaga wielokrotnego machania. Konsternacje wywołują dwa czytniki przy wyjeździe. Nie bardzo wiadomo którego użyć. Zwłaszcza ten drugi bliżej szlabanu jest niejasno oznaczony gdzie przyłożyć kod.No i przydałaby się informacja w innym języku. Razem ze mną wyjeżdżali gości z zagranicy i zupełnie się pogubili. Poproszę w komentarzu z lotniska o wyjaśnienie jak używać zwłaszcza tych przy wyjeździe
Mariola PabiańczykMariola Pabiańczyk
00:37 14 Feb 23
Plus parkingu to niska cena i bliska odległość od lotniska. Ale zarezerwowaliśmy i opłaciliśmy parking z góry i ku naszemu zdziwieniu nie mogliśmy wyjechać. Obsługa parkingu doradziła nam, aby cofnąć się do kas, zapłacić ponownie I składać reklamację. Zrobił się korek, bo aktywna była tylko jedn bramka. Nie byliśmy jedyni, którzy mieli ten problem. Brak systemu z ewidencją opłat?
js_loader