Plugin nie może znaleźć przynajmniej jednego typu miejsca parkingowego.

Zapraszamy na oficjalny parking Zielony Szczecin Goleniów, położony przy ulicy Glewice 1a, 72-100 Goleniów, zaledwie 50 metrów od terminala pasażerskiego. Nasz parking może pomieścić aż 500 pojazdów, zapewniając dużą dostępność miejsc dla podróżnych.

Parking zlokalizowany na parking lotnisko szczecin goleniów

Oferujemy usługi parkowania zarówno krótkoterminowego, idealnego dla osób oczekujących na odlot lub odbiór pasażerów, jak i długoterminowego dla podróżujących na dłuższy okres. Niezależnie od celu Twojej podróży, masz pewność, że Twój samochód będzie bezpieczny i odpowiednio zabezpieczony na naszym parkingu.

Parking Zielony Szczecin Goleniów to również wybór polecany przez Port Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność, co świadczy o naszym profesjonalizmie i zaangażowaniu w zapewnienie najlepszych usług.

Zapewniamy dogodny dojazd do terminala pasażerskiego, a nasz personel jest zawsze gotowy służyć pomocą i zapewnić Ci komfortowe i bezproblemowe parkowanie. Dbamy o to, aby Twój początek podróży był wygodny i pozbawiony stresu.

Wybierając nasz parking, wybierasz nie tylko bezpieczeństwo i dogodne położenie, ale także wsparcie dla lokalnego lotniska. Dzięki temu, że jesteśmy prowadzeni przez Port Lotniczy Szczecin-Goleniów, wspierasz rozwój tego miejsca i infrastruktury lotniska.

Oficjalny Parking Zielony Szczecin Goleniów ul. Glewice 1a, 72-100 Goleniów

Zapraszamy serdecznie na parking Zielony Szczecin Goleniów! Zaoszczędź czas i nerwy, pozostawiając swój samochód w naszym bezpiecznym miejscu i ciesz się spokojnym początkiem podróży.

Oficjalny Parking Zielony Szczecin Goleniów Cennik

Ilość DniCena
135 zł
252 zł
368 zł
480 zł
5107 zł
6107 zł
7107 zł
8142 zł
9142 zł
10142 zł
11142 zł
12142 zł

Galeria

Parking Szczecin
Parking Szczecin
Parking Szczecin
Parking Szczecin
Parking Szczecin
Parking Szczecin

Oficjalny Parking Zielony Szczecin Goleniów Opinie

Małe lotnisko daleko od cywilizacji, ale ma potencjał. Jak zmieni się ILS, rozbuduje hala odlotów, to na pewno będzie super 🥰Obsługa celna uśmiechnięta, a to rzadkość ☺️ Poza tym do Szczecina prawie nigdy nie było po drodze z południa kraju, a teraz wsiadasz w samolot i za chwilę jesteś w świecie paprykarza ☺️
Krystyna GolbaKrystyna Golba
11:02 14 Feb 24
Do światowych standartow to tu daleko. Hala odlotowbardzo mala, malomiejsc do siedzenia. Kontrola x-ray koliduje z kolejka do odprawy paszportowej I wejściem do sklepu. Szczytem wszystkiego jest wypuszczenie pasażerów na płytę lotniska , bez względu na to jaka jest pogoda. Tak więc mimo że pasażer ma pierwszeństwo wejścia do samolotu, stoi na mrozie, deszczu/ śniegu zanim do tego samolotu wejdzie. I jeszcze za to dodatkowo płaci. Opłatę za parking długoterminowy można zrobić tylko gotówka, co w dzisiejszych czasach jest co najmniej dziwne. Mam nadzieję, że po rozbudowie to lotnisko dorówna standardom światowym I nie będzie tak prowincjonalne jak obecnie.
Dita RuzgaDita Ruzga
07:12 10 Oct 23
Małe lotnisko głównie dla tanich linii lotniczych. Jest kilka miejsc gdzie można coś wypić i zjeść, ale bez szału. Toalety w niedzielę wieczorem wydają mocny odór.
Anna PtasinskaAnna Ptasinska
23:21 29 Aug 23
Tragedia. Personel naziemny byle się pozbyć podróżujących,zrobił odprawę i wystawił nas na zewnątrz mimo,że samolot był opóźniony o 40minut. Staliśmy na deszczu ,dobrze,że chociaż kawałek dachu bylo
Lotnisko jak lotnisko. Maleńkie, ale swoją funkcję spełnia. Można popracować nad czystością - krzeseł czy toalet. Jednak obsługa bardzo miła - i w punkcie informacyjnym i w czasie odprawy.To do czego można się przyczepić, to zdecydowanie skomunikowanie kolejowe, wyczuwam tu jakąś "kosę" między PKP a LOT 😉
Dariusz GasiorDariusz Gasior
11:55 18 Jul 23
Tragedia i wstyd z powodu ludzi którzy tam pracują.Samo lotnisko zaniedbane i wymaga renowacji ale z tym nic nie można zrobić i liczyć na to że kiedyś nadejdą lepsze czasy.Pracownicy traktują ludzi jak bydło, oczywiście do niektórych tylko tak trzeba ale nie wszyscy są oporni na kulture.Zero uprzejmości czy chęci pomocy nawet do rodzin i osób starszych...Zero dzień dobry czy uśmiechu a o zapraszam czy dziękuję już nie wspomnę...Zero kultury osobistejZero Angielskiego lub chęci go używaniaZero, Zero, ZeroWypadało by tych ludzi potraktować w ten sam sposób lub pokazać im nagranie skoro sami nie są świadomi jak to wygląda.Wstyd ...Ps. Odwiedzam ok 14 lotnisk rocznie i jeszcze czegoś takiego nie widziałem, no może w Łodzi było podobnie jakieś 5 lat temu ale albo zmienili się pracownicy albo nauczono ich manier.
KrzysztofKrzysztof
13:33 03 Jul 23
Małe lotnisko z tanimi liniami lotniczymi. Na miejscu można coś zjeść. WC i sklepiki. Szkoda że tak mało kierunków lotów mają w swojej ofercie.
Dawid RaczyckiDawid Raczycki
06:25 11 Jun 23
Oczekiwanie mega długie, najlepiej być z 3 godziny przed odlotem żeby się wyrobić, sam lot w porządku tylko weźcie ze sobą gumy do żucia bo glowa peknie od cisnienia opóźnienia też nie było a nawet wylądowaliśmy 20 minut przed czasem bez żadnych turbulencji!
Adrian ZakrzewskiAdrian Zakrzewski
07:54 24 May 23
Nieduże lotnisko obsługujące tanie linie lotnicze. Spełnia swoje funkcje w najbardziej podstawowy sposób. Miejsca na hali odlotów nie ma za wiele. Krzesełka dla podróżnych chyba były kupowane w sklepie ze sprzętem dla przedszkoli (rozmiar siedzisk). Najgorszy natomiast jest wschech obecny bałagan i brud. Toalety są w katastrofalnym stanie. Brązowy papier toaletowy? Nigdzie takiego od lat 90 nie widziałem. Reszta do wytrzymania przez 2 do 3 godzin w czasie oczekiwania na odlot samolotu.
Kuba BaginskiKuba Baginski
14:18 19 Feb 23
Lotnisko mimo że małe, to i tak bardzo dobre w mojej opinii. Lubię tę atmosferę ale, można by było posprzątać toalety, kolejki mogły by być krótsze i faktycznie brakuje tu trochę zapłaty kartą za parking, lecz latam stąd od 3 lat i nie żałuje 😉
js_loader