Rozszerzenie Oferty Portu Lotniczego w Bydgoszczy: Nowe Połączenia Lotnicze na Sezon Zimowy

Lotnisko Bydgoszcz Szwederowo

Nowe Połączenie: Bydgoszcz – Bristol z Ryanair

Port Lotniczy w Bydgoszczy z radością ogłasza wprowadzenie nowego połączenia do uroczego miasta Bristol z lotami oferowanymi przez irlandzką linię lotniczą Ryanair. Rozpoczęcie regularnych rejsów planowane jest na poniedziałek, 31 października. Pasażerowie będą mieli możliwość podróżowania do Bristolu dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. To doskonała okazja, by odkryć uroki tego brytyjskiego miasta w okresie zimowym. Warto również dodać, że w sezonie zimowym Ryanair będzie oferował połączenia do innych atrakcyjnych destynacji, takich jak Birmingham, Dublin, Londyn Luton oraz Londyn Stansted.

Sprawdź bydgoszcz parking lotnisko

Nowa Trasa Wizz Air: Bydgoszcz – Londyn Luton

Dla pasażerów, którzy marzą o wypadzie do Londynu, mamy dobrą wiadomość. Wizz Air wprowadza nową trasę z Bydgoszczy do Londynu Luton. Pierwszy lot odbędzie się 14 grudnia. Plan lotów przewiduje, że w okresie od 14 grudnia do 8 stycznia będą realizowane rejsy w środy i niedziele. Natomiast przez pozostałą część sezonu zimowego, czyli we wtorki i piątki, podróżnych czekać będą kolejne możliwości podróżowania na tej trasie.

Zmiany w Rozkładzie Lotów Polskich Linii Lotniczych LOT

Polskie Linie Lotnicze LOT również dokonują pewnych zmian w swoim rozkładzie lotów z Bydgoszczy. Rejsy do Krakowa będą realizowane dwa razy w tygodniu – w piątki i niedziele, aż do końca bieżącego roku. Warto również wspomnieć, że LOT utrzymuje swoje regularne połączenie do warszawskiego lotniska Chopina. W okresie zimowym loty do stolicy będą dostępne aż 6 razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku oraz w niedziele.

Świąteczne i Noworoczne Połączenia z Ryanair

W kontekście nadchodzących świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, Ryanair przygotował coś wyjątkowego dla pasażerów. W dniach od 20 grudnia do 3 stycznia linia ta wprowadza dodatkowe połączenia na trasach do Dublina i Bristolu. To doskonała okazja, by spędzić te wyjątkowe dni w towarzystwie bliskich lub zwiedzić interesujące miejsca.

Port Lotniczy w Bydgoszczy nieustannie rozwija swoją ofertę, dbając o wygodę i potrzeby podróżnych. Nowe trasy i dodatkowe połączenia lotnicze sprawiają, że podróżowanie staje się jeszcze bardziej dostępne i atrakcyjne. Dla pasażerów to świetna okazja, by odkryć nowe miejsca i spędzić zimowy okres w ciepłych i fascynujących destynacjach. Odkryj nowe połączenia i zaplanuj swoją podróż już teraz!

Polecane posty