Nowe połączenia lotnicze z Zielonej Góry do trzech polskich miast

Lotnisko Zielona Góra Babimost

W środę, 7 czerwca, rozpoczęło się pierwsze połączenie lotnicze z lotniska Zielona Góra-Babimost do Krakowa. To wydarzenie oznacza, że w tegorocznym sezonie letnim będziemy mieli okazję podróżować do aż trzech polskich miast – nie tylko do stolicy Małopolski, Krakowa, ale także do Warszawy i Gdańska.

Sprawdź parking babimost lotnisko

Nowe rejsy realizowane przez PLL LOT

Nowe trasy lotnicze z lubuskiego portu będą obsługiwane przez renomowaną linię lotniczą PLL LOT. Te połączenia będą dostępne aż do początku października, oferując pasażerom szeroki okres podróżowania. Loty z Zielonej Góry do Krakowa zostaną wykonane w środy i niedziele wieczorem, natomiast loty powrotne będą dostępne w poniedziałki rano i środy po południu. Cała podróż zajmie około godziny, co czyni to połączenie wygodnym i szybkim środkiem transportu.

Rozkładowe połączenia lotnicze na sezon letni 2023

W sezonie letnim 2023 PLL LOT z Lotniska Zielona Góra-Babimost wprowadza również rozkładowe połączenia do Warszawy i Gdańska. Od 11 czerwca ruszą rejsy do Zadaru, które będą dostępne do połowy września, odbywając się raz w tygodniu. To świetna wiadomość dla osób planujących podróżowanie do popularnych miejsc w Polsce, ponieważ teraz będą mieli więcej opcji do wyboru.

Ponadto, dostępne są również rejsy czarterowe

Oprócz rozkładowych lotów z lubuskiego portu, istnieje także możliwość skorzystania z rejsów czarterowych do egzotycznych destynacji takich jak Turcja i Egipt. Wycieczki te są oferowane przez trzy renomowane biura podróży: ITAKA, TUI i Coral Travel. Dla osób marzących o spędzeniu wakacji pod palmami, te opcje są doskonałym rozwiązaniem.

Podsumowując, otwarcie nowych połączeń lotniczych z Zielonej Góry do trzech kluczowych miast w Polsce, realizowanych przez PLL LOT, jest świetną wiadomością dla podróżnych. To oznacza większą dostępność i wygodę podróży do ważnych miejsc w kraju, zarówno podczas sezonu letniego, jak i poza nim. Warto również rozważyć opcję rejsów czarterowych do egzotycznych miejsc, aby zrealizować swoje marzenia o wymarzonych wakacjach.

Polecane posty