Nowe połączenie lotnicze z Krakowa do Ankary: Wyjątkowe powitanie na Lotnisku Kraków-Balice

Lotnisko Kraków Balice

Lotnisko Kraków-Balice właśnie stało się miejscem niezwykłych wydarzeń. Powód do tego? Nowy przewoźnik i nowe połączenie lotnicze. 10 lipca (poniedziałek) na terenie portu lotniczego w Balicach wylądował samolot tureckich linii lotniczych Pegasus. To wydarzenie zostało uświetnione salutem wodnym oraz okolicznościowym tortem.

Sprawdź parking przy lotnisku kraków

Nowy kierunek: Kraków – Ankara

Najważniejszą informacją jest to, że Ankara, jako drugie tureckie miasto, dołączyła do listy miejsc, do których teraz możemy latać bezpośrednio z Krakowa. Połączenia między Krakowem a Ankary będą się odbywać dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i czwartki.

Turystyka i Biznes

„To jest kolejny kamień milowy w rozwoju Kraków Airport oraz ważna wiadomość dla podróżujących i biznesu. Obserwujemy wzrost liczby turystów przylatujących do Krakowa z Turcji. Kraków i Małopolska to dla nich idealne miejsce na spędzenie czasu z rodziną oraz zwiedzanie naszych niezwykłych atrakcji. Mam nadzieję, że nowe połączenie do Ankary przyczyni się także do zacieśnienia współpracy gospodarczej między naszymi krajami. Ankara to istotne centrum handlowe i przemysłowe Turcji” – podkreśla Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków-Balice jest obecnie drugim pod względem liczby obsługiwanych pasażerów lotniskiem w Polsce. Dzięki nowemu połączeniu z Ankary zyskujemy jeszcze większe możliwości podróżowania oraz rozwijania współpracy biznesowej z Turcją. Lotnisko Kraków-Balice staje się strategicznym punktem na mapie międzynarodowych połączeń lotniczych. To doskonała wiadomość zarówno dla turystów, jak i przedsiębiorców. Cieszmy się nowymi perspektywami podróżowania i współpracy gospodarczej!

Polecane posty