Nowe Połączenie Lotnicze: Bydgoszcz – Kraków

Lotnisko Bydgoszcz Szwederowo

Powrót Rejsów z Kujaw i Pomorza do Stolicy Małopolski

W najbliższą sobotę, 18 czerwca, mieszkańcy Kujaw i Pomorza mogą cieszyć się nowym połączeniem lotniczym. Regionalne lotnisko w Bydgoszczy wzbogaciło swoją ofertę o rejsy do Krakowa, które wracają po rocznej przerwie. To wyjątkowa okazja zarówno dla turystów, jak i pasażerów biznesowych.

Sprawdź parking strzeżony lotnisko bydgoszcz

Powrót Rejsów do Krakowa

Połączenie do Krakowa zostanie obsługiwane przez linie lotnicze LOT i będzie dostępne każdego wtorku i sobotę od 18 czerwca. To świetna wiadomość dla osób podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i rekreacyjnych.

Bogatsza Oferta Lotniska Bydgoszcz

To nie jedyne nowości, które oferuje lotnisko w Bydgoszczy. W minionym tygodniu rozpoczęliśmy sezon lotów wakacyjnych, inaugurując rejsy do tureckiej Antalyi. W lipcu do naszej oferty dołączą również połączenia czarterowe do bułgarskiego Burgas.

Loty do Krakowa na Dłużej

Planujemy kontynuować rejsy do Krakowa aż do końca 2022 roku, obejmując także okres zimowy. Naszym celem jest zapewnienie pasażerom najszybszej podróży na południe Polski. Jesteśmy pewni, że nasi pasażerowie ponownie docenią możliwość korzystania z tego dogodnego połączenia – mówi Tomasz Moraczewski, prezes Portu Lotniczego w Bydgoszczy.

Nowe połączenie lotnicze między Bydgoszczą a Krakowem to doskonała wiadomość dla podróżnych z regionu Kujaw i Pomorza. Teraz mają oni dostęp do jeszcze szerszej gamy połączeń, co z pewnością ułatwi im planowanie swoich podróży. Niezależnie od tego, czy podróżujesz w celach biznesowych czy rekreacyjnych, te nowe rejsy stanowią wygodną opcję dla wszystkich mieszkańców tego regionu. Odkryj uroki Krakowa i skorzystaj z wygodnych połączeń lotniczych z Bydgoszczy już od 18 czerwca.

Polecane posty