Nowy Cel Podróży na „Lato 2023” z Lotniska Lublin

Lotnisko Lublin Świdnik

Port Lotniczy Lublin rozszerza swoją sieć połączeń na „Lato 2023” o kolejny fascynujący kierunek. Teraz z lotniska w Świdniku będziemy mogli polecieć do urokliwej Tunezji.

Sprawdź parking przy lotnisku lublin świdnik

Tunezja: Nowy Kierunek na Twoje Wakacje

Rozpoczynając od 1 czerwca 2023 roku, Port Lotniczy Lublin dodaje do swojej siatki połączeń magiczną Tunezję. Loty do Monastyru będą się odbywać raz w tygodniu, w każdy czwartek, aż do 5 października 2023 roku. Teraz możesz zarezerwować swoje wymarzone wakacje na stronie Exim Tours lub u naszych agentów.

Nowe Możliwości Podróży

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że na zakończenie roku 2022 możemy podzielić się tą fantastyczną wiadomością z klientami z województwa lubelskiego. Zdecydowaliśmy się na uruchomienie kolejnego kierunku z lotniska w Lublinie. Oprócz Chorwacji i Bułgarii, kontynentalna Tunezja dołącza do naszej oferty. Nasza współpraca z mniejszymi lotniskami otwiera przed nami ogromne możliwości dotarcia do nowych klientów. Teraz nasi mieszkańcy z mniejszych miejscowości w regionie nie muszą już martwić się odległościami do lotnisk, które często stanowiły barierę w planowaniu wakacji – mówi Marcin Małysz, prezes Biura Podróży Exim Tours.

Odkryj Uroki Tunezji

Tunezja, położona nad Morzem Śródziemnym, jest synonimem złotego piasku, lazurowych fal i luksusowych kurortów dla turystów z całego świata. Jednak ten północnoafrykański kraj kryje w sobie także bogatą historię, fascynującą kulturę oraz liczne zabytki, które są świadectwem dawnych cywilizacji, takich jak Rzymianie, Bizantyjczycy, Arabowie, Hiszpanie, Turcy i Włosi. Te niezliczone atrakcje na pewno przypadną do gustu mieszkańcom naszego regionu. Ta nowa, już kolejna destynacja na wakacje w 2023 roku, zapowiada się jako prawdziwy sukces – mówi Andrzej Hawryluk, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Wybierz Swój Cel na Wakacje 2023

W ofercie na wakacje 2023, z wylotem z Portu Lotniczego Lublin, znajdziesz takie atrakcyjne kierunki jak Tunezja (Monastyr), Grecja (Rodos), Chorwacja (Split), Bułgaria (Burgas), Turcja (Antalya) i Włochy (Bergamo).

Teraz, dzięki nowemu połączeniu do Tunezji, możesz planować niezapomniane wakacje w jednym z najpiękniejszych zakątków świata. Nie zwlekaj! Zarezerwuj swoją podróż już teraz i ciesz się wyjątkowym „Lato 2023” z Portem Lotniczym Lublin.

Polecane posty