Nowy Kierunek Lotniczy z Poznania do Chorwacji: Ryanair Rozszerza Ofertę

Lotnisko Poznań Ławica

Nowe Połączenia Lotnicze na Sezon Letni

Ryanair, jedna z czołowych irlandzkich linii lotniczych, ogłosiła wprowadzenie nowego kierunku lotniczego łączącego Poznań z urokliwym chorwackim kurortem, Pula. Połączenie to będzie dostępne od 2 lipca i będzie dostarczać podróżnym doskonałych opcji na spędzenie letniego wypoczynku.

Sprawdź parking lotnisko ławica

Poznań do Pula: Bezlitosne Lato

Linia lotnicza Ryanair zaoferuje rejsy na trasie Poznań – Pula dwa razy w tygodniu, a mianowicie w poniedziałki i piątki. To wyjątkowe połączenie oferuje podróżnym niepowtarzalną okazję do odkrycia uroku Chorwacji bez konieczności wielogodzinnych podróży. Jest to także pierwszy raz, kiedy Ryanair obsługuje ten kierunek z Polski.

Rozkład Lotów

Jeśli jesteście ciekawi szczegółów rozkładu lotów, oto kilka istotnych informacji:

  • FR 3584 Poznań 12:45 – Pula 14:25
  • FR 3583 Pula 14:50 – Poznań 16:30

Ostatni lot na tej wakacyjnej trasie jest zaplanowany na 27 września 2021 roku. Rejsy będą obsługiwane przez komfortowy samolot typu Boeing 737-800. Bilety są już dostępne na stronie internetowej przewoźnika oraz u pośredników podróży.

Rozszerzona Sieć Połączeń

Ale to nie koniec dobrych wiadomości dla mieszkańców Poznania i Wielkopolski. Oprócz połączenia do Puli, Ryanair uruchomi także sezonowe loty do Zadaru już 20 maja. Te loty będą realizowane dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele. Ostatni rejs do Zadaru zaplanowano na 28 października 2020 roku, co daje wiele możliwości na spędzenie letniego wypoczynku nad Adriatykiem.

Nowe Połączenia z Zadaru

Jeśli zastanawiacie się nad innymi ciekawymi trasami z Zadaru, to Ryanair ogłosił także nowe połączenia do Modlina, Wrocławia i Gdańska. Ponadto, od czerwca 2021 roku, Ryanair będzie oferował loty z Puli do Wiednia, otwierając tym samym nowe możliwości podróżowania.

Zaplanujcie już teraz swoją wymarzoną letnią podróż z Poznania i Wielkopolski do Chorwacji dzięki Ryanair. To doskonała okazja, aby odkryć piękno kraju tysiąca wysp i wypełnić wakacje niesamowitymi wspomnieniami.

Pamiętajcie, że miejsca są ograniczone, dlatego nie zwlekajcie z rezerwacją! Chorwacja czeka na Was!

Polecane posty