Stań się Ekspertem Podróżowania z Ryanair: Nowa Siatka Połączeń Z Katowic Airport

Lotnisko Katowice Pyrzowice

Dzisiaj (28.02) chcielibyśmy podzielić się z Wami ekscytującymi nowościami od linii lotniczych Ryanair dotyczącymi letniego sezonu podróżowania z Katowice Airport. Przewoźnik ten zyskuje coraz większą popularność wśród podróżnych, oferując aż szesnaście atrakcyjnych tras, w tym kilka nowości, które już teraz warto poznać. Obecnie Ryanair obsługuje trzynaście kierunków z Pyrzowic, ale to tylko początek.

Sprawdź katowice parking lotnisko

Wczoraj (28.02) irlandzka linia lotnicza Ryanair ogłosiła swoją rozbudowaną siatkę połączeń z Katowice na nadchodzący sezon letni. Już od kwietnia tego roku, pasażerowie z Katowic będą mieli możliwość wyboru spośród aż szesnastu atrakcyjnych destynacji europejskich. Oto lista kierunków, które będzie obsługiwać Ryanair z Pyrzowic:

 1. Ateny
 2. Alghero
 3. Dublín
 4. Forli
 5. Londyn Stansted
 6. Manchester
 7. Katanii
 8. Kolonia-Bonn
 9. Dortmund
 10. Oslo Gardermoen
 11. Mediolan Bergamo
 12. Pafos
 13. Trapani
 14. Wenecja-Treviso (od 29 marca)
 15. Pula (od 2 czerwca)
 16. Warny (od 4 czerwca)

To imponujące portfolio połączeń sprawi, że podróżowanie z Katowice Airport stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne. Ale to nie koniec dobrych wieści!

Warto zaznaczyć, że w porównaniu z zimowym sezonem podróży, Ryanair zdecydował się na pewne zmiany. Niestety, w najbliższym czasie nie będziemy mieli połączenia do Edynburga, ale na pewno nadarzy się okazja, by ponownie odwiedzić to urocze miasto. Po dłuższej przerwie, linia lotnicza przywróci połączenie do Trapani, co ucieszy tych, którzy marzą o wakacjach na Sycylii. Ponadto, pasażerowie lecący do Wenecji zauważą zmianę – Ryanair przenosi się z lotniska Marco Polo na bardziej ustronne lotnisko w Treviso. To doskonała okazja, by odkryć nowe oblicze Wenecji.

Nie czekaj dłużej! Zarezerwuj swoje bilety na loty z Ryanair i zacznij planować swoje wymarzone wakacje na jednym z tych fantastycznych kierunków. Pamiętaj, że im wcześniej zarezerwujesz, tym większa szansa na znalezienie najlepszych cen. Ryanair stawia na komfort, konkurencyjne ceny i mnóstwo atrakcyjnych destynacji, więc nie przegap tej okazji!

Planując swoją podróż, pamiętaj również o dodatkowych usługach i opcjach dostępnych na stronie linii lotniczych. Możesz zarezerwować miejsce na pokładzie, dokupić bagaż rejestrowany, czy nawet skorzystać z opcji flexi plus, dającej Ci większą elastyczność w zmianie rezerwacji.

Ryanair to gwarancja udanej podróży, niezależnie od tego, czy wybierasz się na krótki wypad, czy dłuższe wakacje. Dlatego nie czekaj ani chwili dłużej – zacznij planować swoją podróż już teraz!

Polecane posty