Kraków Airport Świętuje Przylot 7 Milionowego Pasażera

Lotnisko Kraków Balice

Kraków Airport, 12 grudnia, symbolicznie powitał dzisiaj swojego 7. milionowego pasażera, który przyleciał do Krakowa liniami lotniczymi Finnair z Helsinek. To wyjątkowe wydarzenie, które przewyższa nasze oczekiwania związane z ruchem pasażerskim na rok 2022.

Sprawdź krk parking balice

Dynamiczny Rozwój Kraków Airport

Liczba 7 milionów pasażerów to wynik znacznie przekraczający nasze wcześniejsze prognozy ruchu pasażerskiego na 2022 rok. Kraków Airport sukcesywnie rozwija swoją atrakcyjną siatkę połączeń, co przekłada się na rosnącą liczbę pasażerów, którzy wybierają transport lotniczy jako środek podróży.

Sukces Kraków Airport

Prezes zarządu Kraków Airport, Radosław Włoszek, podkreślił znaczenie tego kamienia milowego: „Cieszymy się ogromnie z faktu, że powitaliśmy dziś 7. milionowego pasażera. To dowód na to, że konsekwentnie rozwijamy naszą ofertę i zapewniamy pasażerom komfort oraz szeroki wybór połączeń.”

Powrót Połączeń i Nowe Perspektywy

Niezwykle cieszymy się, że wraz z końcem pandemii udało się przywrócić zawieszone wcześniej połączenia lotnicze. Dodatkowo, wprowadziliśmy całkiem nowe trasy, które były długo oczekiwane przez mieszkańców Małopolski. Nasza bogata oferta siatki połączeń Zima 2022/23 z pewnością przyciągnie podróżnych.

Planuj Wakacje Już Dziś

Kraków Airport zachęca wszystkich podróżnych do korzystania z naszej szerokiej oferty. Już teraz możesz planować swoje wakacyjne podróże i skorzystać z wygodnego transportu lotniczego. Nasza baza połączeń pozwoli Ci dotrzeć do wielu atrakcyjnych destynacji.

Podsumowanie

Powitanie 7. milionowego pasażera to wyjątkowy moment w historii Kraków Airport. Nasza determinacja i rozwijająca się oferta przyciągają coraz większą liczbę podróżnych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych połączeń i planowania swoich podróży. Kraków Airport jest gotowy na kolejne miliony pasażerów, którzy wybierają nas jako swoje miejsce startu i lądowania.

Polecane posty