Nowe Połączenia Lotnicze z Goleniowa: Oslo i Liverpool

Lotnisko Szczecin Goleniów

W nadchodzących miesiącach na lotnisku w Goleniowie zobaczymy powrót wielu połączeń, które niestety były zawieszone przez pandemię koronawirusa. Już w czerwcu br. linia Norwegian wznowi bezpośrednie loty do Oslo Gardermoen, a na początku tegorocznego sezonu zimowego, linia Ryanair powróci z trasą do Liverpoolu.

Sprawdź goleniów lotnisko parking

Pandemia COVID-19 nie oszczędziła Portu Lotniczego w Szczecinie, który w czasie najcięższych restrykcji stał opustoszały. Wiele zagranicznych przewoźników zrezygnowało z obsługi Goleniowa. Na szczęście, to było jedynie chwilowe, a obecnie na szczecińskim lotnisku obserwujemy wzrost liczby samolotów wypełnionych po brzegi podróżnymi. Aktualnie dostępne są loty do takich miejsc jak Dublin, Kraków, Londyn Stansted i Modlin (Ryanair), Bergen, Oslo Torp i Stavanger (Wizz Air) oraz Lotnisko Chopina w Warszawie (PLL LOT). W kolejnych miesiącach wracają kolejne połączenia.

Zaledwie za miesiąc, 4 czerwca 2022 roku, linia Norwegian wznowi bezpośrednie połączenie z Szczecina do Oslo Gardermoen. Ta trasa będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu, we wtorki i soboty. Ponadto, dwa razy w tygodniu, w środy i soboty, będzie można polecieć do Liverpoolu w Wielkiej Brytanii. Loty do miasta, które jest domem legendarnego zespołu „The Beatles”, rozpoczną się 2 listopada 2022 roku, idealnie na rozpoczęcie tegorocznego sezonu zimowego.

To wspaniałe wieści dla mieszkańców Goleniowa i okolic. Teraz będą mieli łatwy dostęp do dwóch wspaniałych destynacji: Oslo, stolicy Norwegii, oraz Liverpoolu, miejscowości znanej z bogatej historii muzycznej. Warto skorzystać z tych połączeń, aby zwiedzić te fascynujące miejsca i cieszyć się nowymi możliwościami podróży.

Warto także wspomnieć, że linie lotnicze podejmują działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa podróżnych w związku z pandemią. Lotniska oraz samoloty są regularnie dezynfekowane, a podróżni muszą przestrzegać określonych procedur bezpieczeństwa, takich jak noszenie maseczek ochronnych i zachowanie dystansu społecznego.

Podsumowując, Goleniów powraca do mapy połączeń lotniczych z nową energią. Linie Norwegian i Ryanair zapewniają nam wygodne i atrakcyjne połączenia do Oslo i Liverpoolu. To doskonała okazja, aby odkryć nowe miejsca i cieszyć się podróżami po okresie trudności spowodowanych pandemią. Oczekujemy z niecierpliwością na te emocjonujące podróże z lotniska w Goleniowie!

Polecane posty