Lotnisko w Jasionce: Nowy Sezon Letni z Rekordowymi Połączeniami

Lotnisko Rzeszów Jasionka

Wraz z nadejściem sezonu letniego, Lotnisko w Jasionce otwiera swoje podwoje, przyjmując podróżnych z dwunastoma regularnymi kierunkami i jedenaścioma połączeniami czarterowymi. Port lotniczy ten stawia sobie ambitne cele, dążąc do osiągnięcia rekordowych wyników. W drodze po sukces pomogą mu takie inicjatywy jak nowa trasa Polskich Linii Lotniczych LOT do Nowego Jorku oraz powrót linii lotniczych Lufthansa.

Sprawdź lotnisko jasionka parking cennik

Nowy Rozkład Lotów na Sezon Letni

26 marca 2023 roku rozpoczął się sezon letni, a wraz z nim wprowadzono nowy rozkład lotów. Lotnisko w Jasionce cieszy się szczególnie wznowieniem transatlantyckiego połączenia do nowojorskiego Newark. Od 27 marca br. Polskie Linie Lotnicze LOT obsługują to połączenie raz w tygodniu, w poniedziałki. To ważna wiadomość dla podróżujących z naszego regionu, dając możliwość bezpośredniego lotu do Wielkiego Jabłka. Dodatkowo, przewoźnik zadeklarował zwiększenie liczby lotów na Lotnisko Chopina w Warszawie do imponującej liczby 32 operacji tygodniowo, co ułatwi podróżnych podróżujących dalej po Europie. Nowością jest także sezonowe połączenie do Gdańska.

Powrót Lufthansy

Jednym z najważniejszych wydarzeń tego sezonu jest powrót Lufthansy. Pod koniec kwietnia br. niemiecki przewoźnik reaktywuje trasę do Monachium, przywracając Rzeszów do sieci lotnisk przesiadkowych. To ogromna korzyść dla podróżujących z Podkarpacia, którzy zyskają dostęp do jednego z kluczowych hubów w Europie. Niemiecki przewoźnik oferuje również szeroki wybór połączeń z Monachium do różnych zakątków świata.

Nowe Możliwości z Liniami Niskokosztowymi

Pasażerowie, poszukujący atrakcyjnych cen podróży, z pewnością ucieszą się z ofert linii Ryanair i Wizz Air. Siatka linii niskokosztowych obejmuje takie destynacje jak Londyn, Rzym i Zadar. Szczególnie interesująca jest nowa trasa do Włoch, która rozpocznie się 7 czerwca 2023 roku. To będzie jedno z nielicznych połączeń wychodzących z Jasionki po wycofaniu się tych przewoźników z obsługi pozostałych całorocznych kierunków, takich jak Londyn, Oslo i Eindhoven.

Czarterowe Wakacje z Jasionki

Dla tych, którzy marzą o wakacjach w ciepłych krajach, lotnisko w Jasionce oferuje czarterowe połączenia do popularnych kurortów w Grecji, Turcji i Bułgarii. Pierwsze podróże z tych kierunków rozpoczną się już 26 kwietnia 2023 roku. To doskonała okazja, aby zrelaksować się na pięknych plażach Morza Egejskiego lub Morza Śródziemnego.

Sezon letni na Lotnisku w Jasionce zapowiada się niezwykle obiecująco. Z nowymi trasami i większą liczbą połączeń podróżni z Podkarpacia będą mieli jeszcze więcej możliwości wyboru swoich celów podróży. Nie pozostaje nic innego jak tylko zaplanować swoją wymarzoną podróż i skorzystać z nowych opcji oferowanych przez to dynamiczne lotnisko.

Polecane posty