Lotnisko w Poznaniu: Nowe Trasy od Ryanaira na Sezon Zimowy

Lotnisko Poznań Ławica

Ryanair i Lotnisko Ławica w Poznaniu ogłaszają ekscytujące plany na nadchodzący sezon zimowy! Irlandzki przewoźnik zapewni podróżnym z Poznania 23 bezpośrednie połączenia do fascynujących destynacji w Europie i nie tylko. Oto, co warto wiedzieć o tych nowych trasach.

Sprawdź parking poznań ławica

Nowe Trasy Ryanaira z Poznania

Październik to miesiąc, w którym lotnictwo przechodzi z letniego na zimowy rozkład lotów. To także czas, gdy wiele czysto wakacyjnych połączeń zostaje zawieszonych. Jednak z nadejściem sezonu zimowego Ryanair otwiera przed podróżnymi z Wielkopolski aż 23 bezpośrednie trasy. Zaskakująco, cztery z tych tras to zupełne nowości lub powroty po długiej przerwie.

Loty do Ammanu – Nowy Egzotyczny Kierunek

Najbardziej egzotycznym kierunkiem dostępnym z Poznania będzie rotacja do Ammanu, stolicy Jordanii. Począwszy od początku listopada, podróżni będą mieli okazję odkryć uroki Bliskiego Wschodu bez konieczności przesiadek.

Bruksela Charleroi – Belgia W Zasięgu Ręki

Ryanair otwiera również inauguracyjne loty do Brukseli Charleroi, co otwiera przed podróżnymi możliwość zwiedzania Belgii bez konieczności stania w długich kolejkach na innych lotniskach.

Powrót do Manchesteru i Helsinek

Po długiej przerwie, irlandzki przewoźnik wznowi rejsy do Manchesteru i Helsinek. To świetna wiadomość dla podróżujących z Poznania, którzy będą mieli łatwy dostęp do tych atrakcyjnych destynacji.

Wsparcie dla Polskiego Ruchu Lotniczego

Ryanair aktywnie angażuje się w odbudowę ruchu lotniczego i turystyki w Polsce, przywracając połączenia oraz uruchamiając nowe trasy. Linia oferuje teraz łącznie 23 trasy z Poznania, co dowodzi, że podróże lotnicze wracają do poziomu sprzed pandemii.

Pozytywny wpływ na Lotnisko Ławica

Przedstawiciele portu lotniczego im. Henryka Wieniawskiego podkreślają, że oferta Ryanaira znacząco przyczynia się do odbudowy kondycji lotniska, które nadal odczuwa skutki pandemii COVID-19. Nowe trasy oraz istniejące połączenia stwarzają wyjątkowe możliwości mieszkańcom Poznania i okolic do odkrywania uroków Europy i Bliskiego Wschodu.

Podsumowanie

Powrót ruchu lotniczego, szczególnie w obliczu wyzwań pandemii, jest dla mieszkańców Poznania i Wielkopolski wielką szansą na realizację swoich podróżniczych marzeń. Sezon zimowy z 23 trasami Ryanaira otwiera przed nami wiele nowych możliwości, w tym 4 zupełnie nowe destynacje. Planuj swoją podróż już teraz i odkryj świat z Lotniskiem Ławica i Ryanair!

 

Polecane posty