Poznańskie Lotnisko Otwiera Nowe Połączenia Do Karaibów i Meksyku

Lotnisko Poznań Ławica

Poznań, 6-7 listopada, to daty, które zapadną w pamięć wielkopolskim podróżnikom. W miniony weekend poznańskie lotnisko Ławica zainaugurowało dwa długo wyczekiwane połączenia dalekodystansowe. Pierwsze samoloty Boeing 787 Dreamliner Polskich Linii Lotniczych LOT wzbiły się w powietrze kierując się w stronę rajskich plaż Puerto Plata na Dominikanie oraz urokliwego Cancun w Meksyku.

Sprawdź parking lotnisko poznań cennik

Rajskie Destynacje Karaiibów

Po wielu latach oczekiwania bądź po raz pierwszy w historii poznańskiego lotniska, wielkopolscy pasażerowie mogą cieszyć się bezpośrednimi lotami do dwóch rajskich kurortów – Puerto Plata na Dominikanie oraz Cancun w Meksyku. Oba te miejsca położone są nad Morzem Karaibskim i cieszą się ogromną popularnością wśród podróżników pragnących spędzić wakacje na rajskich plażach i w słońcu.

W sobotę, 6 listopada, samolot Boeing 787-8 Dreamliner Polskich Linii Lotniczych LOT, o znakach rejestracyjnych SP-LRE, wykonał inauguracyjny lot z Poznania do Dominikany. Lot LO6531, trwający 10 godzin i 10 minut, zapoczątkował serię sobotnich rejsów do Puerto Plata. Start z Ławicy zaplanowano na godzinę 14:00, a powrót do Polski o 22:05. Ostatni przelot na tej trasie ma się odbyć 26 marca przyszłego roku.

Meksykańska Przygoda

Dzień później, 7 listopada, poznańskie lotnisko obchodziło kolejną historyczną chwilę – uruchomienie połączenia do Półwyspu Jukatan w Meksyku. Lot LO6533 został obsłużony przez samolot Boeing 787-8 Dreamliner o znakach rejestracyjnych SP-LRG, także należący do Polskich Linii Lotniczych LOT. Pasażerowie spędzili w powietrzu 11 godzin i 30 minut. Według rozkładu, połączenie do Cancun będzie dostępne raz w tygodniu, aż do 13 marca przyszłego roku, w każdą niedzielę. Start z Ławicy przewidziano na godzinę 15:15, a rejs powrotny z Meksyku do Polski na godzinę 23:35.

Wyjątkowe Oferty

Oba te połączenia są dostępne w formule czarterowej, dzięki współpracy Polskich Linii Lotniczych LOT z biurem podróży Rainbow Tours, w ramach zimowego rozkładu lotów. Ta oferta kierowana jest zarówno do podróżujących na egzotyczne wakacje zorganizowane, jak i do tych, którzy preferują indywidualne bilety na loty z Poznania do Puerto Plata i Cancun. Rainbow Tours daje wszystkim podróżnym niepowtarzalną okazję, by odkryć piękno Karaibów i Meksyku prosto z serca Wielkopolski.

Zapraszamy do skorzystania z tych nowych możliwości podróżowania z poznańskiego lotniska Ławica. Puerto Plata i Cancun czekają na Ciebie z otwartymi ramionami, gotowe zapewnić niezapomniane wrażenia podczas Twojej podróży. Nie zwlekaj – zarezerwuj swój bilet i rozpocznij swoją przygodę już teraz!

Polecane posty