Najlepsze Jesienne Destynacje Lotnicze z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka

Lotnisko Rzeszów Jasionka

Jesień to doskonały okres na podróżowanie z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. Wciąż można tu znaleźć wiele opcji lotów czarterowych i regularnych do atrakcyjnych turystycznie miejsc. Touroperatorzy i przewoźnicy zwiększają dostępność połączeń, aby sprostać rosnącemu zainteresowaniu pasażerów.

Sprawdź lotnisko rzeszów jasionka parking

Jesienne Wycieczki do Turcji

W tym sezonie letnim podróżni z naszego regionu szczególnie często wybierają się na wakacje do Turcji. Biura podróży oferują pakiety wypoczynkowe do Bodrum (do 26 października) oraz do Antalyi (do 30 października). To doskonała okazja, by cieszyć się pięknymi plażami i kulturą Turcji w jesiennym słońcu.

Greckie Wyspy na Jesienne Wakacje

Kolejnymi atrakcyjnymi destynacjami dostępnymi do pierwszych dni października są greckie wyspy. Kefalonia, Kreta, Rodos i Zakynthos są w ofertach biur podróży. To doskonałe miejsca na odkrywanie uroków Grecji w spokojniejszym jesiennym okresie.

Egipt – Idealna Jesienna Destynacja

Jeśli marzysz o egzotycznych wakacjach, Egipt to świetna opcja na jesienne wyjazty. Szczególnie zachwycający jest region Sharm el Sheikh, gdzie można cieszyć się ciepłym klimatem i pięknymi plażami przez całą jesień.

Chorwacki Zadar – Jesienne Podróże z Ryanair

Chorwacja zyskuje dużą popularność, a miasto Zadar to doskonały cel podróży. Tanie linie lotnicze Ryanair oferują połączenia do Zadaru aż do końca września, co daje możliwość cieszenia się urokami Chorwacji jeszcze w jesiennym okresie. Loty są dostępne dwa razy w tygodniu.

Rzym z Wizz Air – Doskonały Wybór na Jesień

Jeśli marzysz o wizycie we Włoszech, to Rzym zawsze jest dobrym pomysłem. Wizz Air oferuje trzy loty tygodniowo do Rzymu z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka aż do końca października. Nawet w okresie zimowym będziesz miał możliwość odwiedzenia tego pięknego miasta, ponieważ linia lotnicza planuje dwa loty tygodniowo.

Bezpośrednie Połączenie z Nowym Jorkiem

Jeśli marzysz o międzynarodowej przygodzie, PLL LOT oferuje loty do Nowego Jorku/Newark co poniedziałek. To świetna okazja, by odkryć magiczny świat Stanów Zjednoczonych.

Loty do Warszawy i Monachium

Dla tych, którzy potrzebują połączeń do większych miast, Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka oferuje codzienne loty do Warszawy (za pośrednictwem PLL LOT) oraz Monachium (za pośrednictwem Lufthansy). To doskonałe punkty przesiadkowe dla podróżujących zarówno w celach turystycznych, jak i biznesowych.

Jesień to doskonały okres na zasłużony wypoczynek. Z szerokim wyborem destynacji, takich jak Chorwacja, Włochy, Turcja, Grecja czy Egipt, każdy znajdzie coś dla siebie. Nie czekaj dłużej i zaplanuj swoje jesienne przygody z Portem Lotniczym Rzeszów-Jasionka.

Polecane posty