Nowe połączenie lotnicze na Malcie z Lotniska Warszawa-Modlin – Zimowy Rozkład Lotów

Lotnisko Warszawa Modlin

Za zimowym rozkładem lotów na Lotnisku Warszawa/Modlin pojawiły się ekscytujące nowości, a jednym z najbardziej oczekiwanych połączeń jest trasa na Maltę, obsługiwana przez Ryanair, która będzie dostępna trzy razy w tygodniu.

Inauguracyjny lot wystartował we wtorek o godzinie 14:20.

Sprawdź lotnisko modlin parking

Rozszerzamy Siatkę Połączeń

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z możliwości rozszerzenia naszej siatki połączeń o kolejny punkt docelowy. Warto podkreślić, że w zimowym rozkładzie lotów z Lotniska Warszawa/Modlin możemy teraz korzystać z aż 6 nowych tras. Mamy pewność, że Malta stanie się jednym z głównych celów podróży wybieranych przez naszych pasażerów w tym sezonie zimowym – powiedział Tomasz Szymczak, pełniący obowiązki prezesa zarządu Portu Lotniczego Warszawa/Modlin.

Lot na Maltę

Lot z Lotniska Warszawa/Modlin do stolicy Malty, Valletty, trwa zaledwie 3 godziny, a bilety można nabyć już za nieco ponad 200 złotych w obie strony, zgodnie z danymi przewoźnika.

Bogaty Rozkład Lotów na Sezon Zimowy 2021/2022

Rozkład lotów na sezon zimowy 2021/2022 jest jednym z najbardziej rozbudowanych w historii Lotniska Warszawa/Modlin. W ofercie Ryanaira znajduje się aż 46 kierunków, obejmujących 21 krajów w Europie i 2 w Azji, w tym 6 nowych tras. Poza Maltą, pasażerowie mogą teraz wybierać spośród takich destynacji jak:

  • Aarhus (startuje 3 grudnia, 2 razy w tygodniu),
  • Helsinki (4 razy w tygodniu),
  • Koszyce (2 razy w tygodniu),
  • Ryga (5 razy w tygodniu),
  • Sztokholm (5 razy w tygodniu).

Najwięcej lotów przewidziano tradycyjnie na kierunkach brytyjskich, obejmujących osiem lotnisk, takich jak Birmingham, Bristol, East Midlands, Edynburg, Leeds, Liverpool, Londyn-Stansted i Manchester. Kolejnymi popularnymi celami podróży są siedem miast na Półwyspie Apenińskim, z lotniskami w Bergamo, Bolonii, Bari, Rzymie, Katanii, Neapolu i Treviso. Hiszpania jest również dobrze reprezentowana z sześcioma sprawdzonymi trasami – Alicante, Barcelona, Madryt, Malaga, Teneryfa i Walencja. Ponadto, do rozkładu wracają połączenia do Tel Awiwu.

Dzięki tym nowym trasom i bogatemu rozkładowi lotów Lotnisko Warszawa/Modlin staje się atrakcyjnym punktem wyjścia dla podróży w różne zakątki Europy i Azji. Przekonaj się sam i odkryj nowe możliwości podróżowania z naszego lotniska.

Polecane posty