Nowy Parking na Lotnisku Lublin Świdnik – 89 Dodatkowych Miejsc Dla Podróżnych

Lotnisko Lublin Świdnik

Port Lotniczy Lublin w Świdniku sukcesywnie rozwija swoją infrastrukturę, aby sprostać rosnącemu ruchowi pasażerskiemu. Jednym z najnowszych udogodnień dla podróżujących jest nowy parking, który został udostępniony od 29 czerwca. To doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy korzystają z tego lotniska, ponieważ teraz mają do swojej dyspozycji aż 89 nowych miejsc parkingowych.

Sprawdź parking świdnik lotnisko

Nowe Miejsca Parkingowe na Lotnisku Lublin

Projekt rozbudowy parkingu na Lotnisku Lublin był wspólnym wysiłkiem trzech firm. Chociaż wiele przedsiębiorstw wyraziło zainteresowanie budową, to to przedsiębiorstwo z Łęcznej przedstawiło najkorzystniejszą ofertę i ostatecznie zostało wybrane do przeprowadzenia inwestycji.

Parking na lotnisku został podzielony na dwie części: obszar przylotów i odlotów. Łącznie, teraz można na nim zaparkować aż 450 samochodów. Nowe miejsca parkingowe znajdują się w części „A”, która znajduje się po stronie odlotów. Dzięki tej inwestycji, lotnisko powiększyło swoją pojemność o dodatkowe 89 miejsc.

Odpowiedź na Rosnący Ruch

Rozbudowa parkingu jest bezpośrednią odpowiedzią na znaczny wzrost ruchu na lubelskim lotnisku. Rok 2022 był wyjątkowo udany z rekordowym sierpniem, który był najlepszym miesiącem w historii lotniska w ciągu ostatnich 10 lat, a także z obsłużeniem imponującej liczby 330 tysięcy pasażerów przez cały rok. Prognozy na 2023 rok wskazują na kolejny wzrost liczby podróżujących, zwłaszcza w okresie letnim. Dlatego też, władze lotniska postanowiły wprowadzić te udogodnienia dla pasażerów.

Korzystne Ceny Parkingu

Podróżujący z pewnością docenią atrakcyjne ceny parkingu na Lotnisku Lublin. Pierwsze 10 minut parkowania są całkowicie bezpłatne. Za pierwszą godzinę parkowania zapłacisz jedynie 7 złotych, a opłata za całą dobę wynosi 50 złotych. Każda kolejna godzina parkowania kosztuje 30 złotych, a za pozostawienie samochodu na parkingu na cały tydzień zapłacisz jedynie 100 złotych.

Te konkurencyjne ceny sprawiają, że parking na Lotnisku Lublin jest atrakcyjną opcją dla podróżujących, którzy szukają wygodnego i niedrogiego miejsca do pozostawienia swoich pojazdów.

Wniosek

Nowy parking na Lotnisku Lublin w Świdniku to doskonałe rozwiązanie dla podróżujących, którzy potrzebują wygodnego i bezpiecznego miejsca do pozostawienia swoich samochodów podczas podróży. Zwiększona pojemność parkingu jest odpowiedzią na rosnący ruch pasażerski na tym lotnisku, a atrakcyjne ceny sprawiają, że korzystanie z niego jest jeszcze bardziej opłacalne. To ważny krok w rozwoju infrastruktury lotniska, który z pewnością przyczyni się do jeszcze lepszej obsługi podróżujących.

Polecane posty