Port Lotniczy Kraków-Balice Osiąga Nowy Rekord z 3 Milionami Pasażerów w 2022 Roku

Lotnisko Kraków Balice

Rekordowa Ilość Pasażerów Obsłużonych na Kraków Airport

Kraków, Polska – Port Lotniczy Kraków-Balice poinformował, że od początku 2022 roku obsłużył imponującą liczbę 3 milionów pasażerów. To wydarzenie jest znaczącym kamieniem milowym w historii lotniska, a symboliczne powitanie 3 milionowego pasażera miało miejsce dziś o 10:55. To ogromne osiągnięcie dla Kraków Airport, które pragnie podziękować wszystkim podróżnym za ich zaufanie.

Sprawdź kraków lotnisko parking

Podziękowania dla Naszych Pasażerów

Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport, podziękował wszystkim podróżnym, którzy wybrali lotnisko w Krakowie-Balicach jako punkt wyjścia do swoich przygód. „Dziękujemy za zaufanie tym wszystkim, którzy wybrali lotnisko w Krakowie-Balicach, jako początek swoich podróży. Mamy nadzieję, że wakacje spędzą Państwo spełniając swoje marzenia o podróżowaniu po całym świecie a turyści odwiedzający Kraków i Małopolskę nadal wzmacniać będą potencjał naszego regionu” – powiedział prezes Włoszek.

Pozytywna Tendencja w Branży Lotniczej

Pomimo wyzwań, z którymi boryka się branża lotnicza na całym świecie, Kraków Airport świętuje sukces w postaci wzrostu liczby obsłużonych pasażerów. „Przed branżą lotniczą na całym świecie jest jeszcze wiele wyzwań ale jedno jest pewne – ostatnie miesiące pokazały nam, że pasażerowie z chęcią powrócili do latania, a ruch na krakowskim lotnisku konsekwentnie się odbudowuje” – dodaje Włoszek.

To znaczące osiągnięcie dla Kraków-Balic podkreśla jego pozycję jako ważnego węzła komunikacyjnego w regionie Małopolski i Polski. Lotnisko kontynuuje swoją pracę nad zapewnieniem najwyższego standardu obsługi pasażerów i rozwijaniem swojej oferty, aby spełniać oczekiwania podróżnych.

Podsumowanie

Port Lotniczy Kraków-Balice osiągnął znaczący sukces, obsługując 3 miliony pasażerów od początku 2022 roku. To świadczy o rosnącej popularności lotniska i odbudowie sektora lotniczego. Kraków Airport pozostaje ważnym punktem wyjścia dla podróżnych, którzy pragną zwiedzać świat, a jego rosnący ruch wpływa pozytywnie na region Małopolski i Polski jako całość.

Polecane posty