Rozbudowana Sieć Połączeń Lotniska im. Ignacego Jana Paderewskiego na Nadchodzący Sezon Letni

Lotnisko Bydgoszcz Szwederowo

Lotnisko im. Ignacego Jana Paderewskiego przygotowuje się do nadchodzącego sezonu letniego z imponującą ofertą. Zaplanowano jedenaście połączeń tradycyjnych i czarterowych, które z pewnością zadowolą podróżnych z Kujaw i Pomorza. Oto szczegóły tej fascynującej oferty.

Sprawdź lotnisko parking bydgoszcz

Ekscytujące Czarterowe Połączenia

1. Loty do Antalyi, Turcja

Dla miłośników słonecznych plaż i kuszącego morza, czarterowe połączenia do Antalyi stanowią doskonałą okazję. Loty te będą dostępne od 29 kwietnia 2023 roku, umożliwiając podróżnym szybki dostęp do tureckiej Riviera.

2. Burgas, Bułgaria – Raj dla Wczasowiczów

Burgas, słynące z urokliwych plaż i klimatu, który kusi wielu wczasowiczów, będzie również dostępne dzięki czarterowym lotom. Ta oferta to doskonała okazja, by odkryć uroki Bułgarii.

3. Magiczna Kreta i Urokliwe Rodos, Grecja

Kreta i Rodos, dwa malownicze greckie wyspy, będą dostępne dzięki czarterowym wylotom. To doskonała okazja, by cieszyć się błękitem Morza Egejskiego i grecką kuchnią. Rejsy na te wyspy zostaną uruchomione w okresie od 4 do 13 czerwca 2023 roku.

4. Riwiera Turecka

Riwiera Turecka to kolejna fascynująca opcja dla podróżujących z Kujaw i Pomorza. To miejsce, gdzie można znaleźć piękne plaże i bogatą ofertę rozrywkową. Z sześcioma lotami w tygodniu, podróż do Riwiera Turecka staje się jeszcze bardziej dostępna.

Linie Tradycyjne

5. Polskie Linie Lotnicze LOT – Lotnisko Chopina, Warszawa

Dla podróżnych pragnących odwiedzić stolicę Polski, Polskie Linie Lotnicze LOT oferują regularne połączenia na Lotnisko Chopina w Warszawie. Sześć rejsów tygodniowo zapewnia wygodny dostęp do stolicy.

6. Ryanair – Połączenia z Anglii i Irlandii

Ryanair utrzymuje swoją obecność na Lotnisku im. Ignacego Jana Paderewskiego, oferując połączenia do wielu brytyjskich i irlandzkich miast, takich jak Birmingham, Bristol, Dublin, Luton i Stansted. Stansted to szczególnie popularne miejsce docelowe, z licznie organizowanymi lotami.

7. Wizz Air – Stała Obecność na Kujawach i Pomorzu

Wizz Air potwierdził swoją obecność na tym lotnisku, kontynuując trasę do Luton. To doskonała wiadomość dla podróżujących z regionu Kujaw i Pomorza, którzy nadal będą mieli dostęp do tego brytyjskiego portu lotniczego.

Dzięki tej imponującej ofercie, Lotnisko im. Ignacego Jana Paderewskiego pozostaje kluczowym punktem wyjścia dla podróżujących z Kujaw i Pomorza. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na plażę w Turcji, zwiedzasz piękne wyspy Grecji czy odwiedzasz miasta w Anglii i Irlandii, to lotnisko zapewnia szeroki wybór połączeń na nadchodzący sezon letni. Nie przegap okazji, by rozpocząć swoją przygodę już teraz!

Polecane posty