Rozszerzona Siatka Połączeń Ryanaira z Poznania-Ławicy w Sezonie Zima 2022/2023

Lotnisko Poznań Ławica

W najbliższym sezonie zimowym 2022/23 linia lotnicza Ryanair zapowiada niezwykłą ofertę połączeń z lotniska Poznań-Ławica. Przewoźnik ten, znany ze swojej obszernej siatki połączeń, stawia na stolicę Wielkopolski jako ważny punkt w swojej trasie. Przyjrzyjmy się bliżej tym fascynującym nowościom.

Sprawdź lotnisko ławica parking

Nowe Połączenie: Poznań – Kraków

Jednym z najbardziej ekscytujących ogłoszeń jest wprowadzenie połączenia między Poznaniem a Krakowem. Ta trasa będzie dostępna aż 4 razy w tygodniu, począwszy od 30 października. Dzięki temu pasażerowie będą mieli znacznie łatwiejszy dostęp do tych dwóch urokliwych miast, bez konieczności długiej podróży samochodem czy pociągiem.

Kontynuacja Trasy do Rzymu (CIA)

Dla tych, którzy marzą o włoskich przygodach w sezonie zimowym, dobra wiadomość – linia lotnicza Ryanair kontynuuje trasę z Poznania do Rzymu (CIA). Teraz podróżni mogą korzystać z tej trasy także podczas zimy, ciesząc się pięknem Wiecznego Miasta i jego kulinarnymi rozkoszami.

Powrót Połączenia do Tel Awiwu (TLV)

Dla osób planujących podróż na Bliski Wschód, Ryanair przywraca połączenie z Poznania do Tel Awiwu (TLV). Ta trasa będzie dostępna 2 razy w tygodniu od 2 listopada bieżącego roku. To doskonała wiadomość dla tych, którzy chcą odkryć uroki Izraela i jego kultury.

Zwiększona Częstotliwość Lotów do Jordanii

Jeśli Jordanii jest celem Twojej podróży, to także masz powody do radości. Ryanair zwiększa częstotliwość lotów do Jordanii. Teraz będziesz miał możliwość odwiedzenia Ammanu (AMM) aż 2 razy w tygodniu. To świetna okazja, by poznać fascynujący Bliski Wschód i jego tajemniczą historię.

Podsumowując, sezon Zima 2022/23 będzie niezwykle ekscytujący dla pasażerów korzystających z lotniska Poznań-Ławica. Dzięki nowym trasom i zwiększonej dostępności do niektórych miast podróżowanie staje się łatwiejsze i bardziej atrakcyjne. Ryanair, jako lider w branży lotniczej, nadal dostarcza rozmaite możliwości podróżowania i odkrywania nowych miejsc. Nie przegap tych niesamowitych okazji i planuj swoją podróż już teraz!

Polecane posty