Katowice Airport: Nowa Trasa Lotnicza do Wenezueli z Lotniska w Pyrzowicach

Lotnisko Katowice Pyrzowice

Planujesz Zimowy Wypoczynek? Teraz Masz Szansę na Egzotyczne Wakacje w Wenezueli z Katowice Airport!

Chociaż jeszcze mamy lato, to wielu już myśli o zimowym wypoczynku. Przygotowania do niego już trwają, a jednym z atrakcyjnych kierunków na zimę będzie podróż z Katowice Airport do Wenezueli. Biuro podróży Rainbow ogłosiło właśnie sprzedaż wakacji na piękną wyspę Margarita w Wenezueli z bezpośrednimi lotami z lotniska w Pyrzowicach. To prawdziwa nowość w ofercie czarterów dostępnej z katowickiego lotniska. Te wakacje będą dostępne w sezonie „Zima 2023/2024”, a pierwszy lot zaplanowano na piątek, 10 listopada 2023 roku, natomiast ostatni lot tej trasy odbędzie się w piątek, 29 marca 2024 roku.

Sprawdź najtańszy parking pyrzowice

Egzotyczne Wakacje w Wenezueli – Loty z Pyrzowic

W sezonie „Zima 2023/2024”, tak samo jak w dwóch poprzednich sezonach zimowych, warto skorzystać z atrakcyjnych ofert egzotycznych wakacji dostępnych z Katowice Airport. Biuro podróży Rainbow oferuje bezpośrednie połączenia z Pyrzowic do aż sześciu odległych miejsc wakacyjnych. Oto lista tych kierunków:

  1. Varadero na Kubie
  2. Cancun w Meksyku
  3. Phu Quoc w Wietnamie
  4. Puerto Plata w Dominikanie
  5. Bangkok w Tajlandii
  6. Najnowszy dodatek – Margarita w Wenezueli

Wszystkie te trasy będą obsługiwane przez 252-miejscowy Boeing 787-8 Dreamliner PLL LOT na trasach do Cancun, Puerto Platy i Bangkoku. Natomiast podróżujący na Margaritę, Phu Quoc oraz Varadero skorzystają z szerokokadłubowego Airbusa A330-300 linii lotniczej Plus Ultra.

Wenezuela, Dominikana, Meksyk, Wietnam, Tajlandia i Kuba – Teraz Blisko z Katowice Airport

„Wenezuelska wyspa Margarita jest bez wątpienia jednym z najbardziej pożądanych kierunków na nadchodzący zimowy sezon. Ogromne zainteresowanie tym karaibskim rajska miejscowością jest całkowicie zrozumiałe. Potencjalni klienci przyciągają tu rozległe, białe plaże otoczone bujną zielenią, wyjątkową kuchnię oraz atrakcyjne obiekty hotelowe – a wszystko to w bardzo przystępnych cenach. Ze względu na ogromne zainteresowanie kierunkiem Margarita, postanowiliśmy uruchomić nową trasę lotniczą: Katowice – Porlamar. Dzięki temu jeszcze więcej osób będzie miało okazję zakochać się w urokach Wenezueli. Nasza egzotyczna sieć połączeń z Katowice Airport wygląda naprawdę imponująco. Oprócz Wenezueli oferujemy także loty do Dominikany, Meksyku, Wietnamu, Tajlandii i Kuby” – mówi z dumą Maciej Szczechura, prezes Zarządu Rainbow Tours SA.

Loty dalekodystansowe z Katowic to już standard, ale oferta ta stale się poszerza. Pasazerowie coraz chętniej wybierają się na odległe wakacje, szczególnie zimą. Cieszymy się, że oferta dalekodystansowych czarterów z wylotem z Katowice Airport cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów, a firma Rainbow Tours jest tu niekwestionowanym liderem. Katowickie lotnisko to obecnie największy port w Polsce, jeśli chodzi o przewozy czarterowe. Aktualne prognozy wskazują, że w tym roku na ogólną liczbę 5,4 miliona pasażerów, aż 2,3 miliona z nich to klienci biur podróży – informuje Artur Tomasik, prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA, firmy zarządzającej Katowice Airport.

Katowice Airport – Lider w Regionie

Lotnisko w Pyrzowicach należy do największych lotnisk regionalnych w Polsce. Prognozy na rok 2023 zakładają obsłużenie ponad 5 milionów podróżnych, co będzie rekordowym wynikiem w historii Katowice Airport. Lotnisko im. Wojciecha Korfantego to lider w kraju w segmencie przewozów czarterowych i jedno z największych lotnisk cargo w Polsce.

Polecane posty