Lufthansa Wraca na Lotnisko w Rzeszowie: Frankfurt i Monachium na Mapie Połączeń

Lotnisko Rzeszów Jasionka

Nowa Era Połączeń Lotniczych z Lotniskiem Rzeszów-Jasionka

Lotnisko w Rzeszowie ogłosiło ekscytującą wiadomość – renomowany przewoźnik, Lufthansa, wraca na lotnisko Jasionka z atrakcyjnymi trasami do Frankfurtu i Monachium.

Sprawdź rzeszów jasionka parking

Historia Połączeń Lufthansy z Rzeszowem

Lufthansa to linia lotnicza z bogatą historią połączeń z Rzeszowem. W przeszłości, podróżujący z Rzeszowa mieli przyjemność korzystać z połączeń do Frankfurtu i Monachium oferowanych przez tę renomowaną firmę. Ostatni raz Lufthansa latała z Jasionki do Frankfurtu było 26 lipca 2021 roku, oferując aż sześć lotów tygodniowo do Hesji. Niestety, ta trasa nie utrzymała się długo w rozkładzie lotów i została zawieszona do odwołania 10 stycznia 2022 roku. Dodatkowo, wcześniejsza trasa do Monachium również została tymczasowo wycofana ze względu na wpływ pandemii koronawirusa na ruch lotniczy.

Powrót Lufthansy – Dobra Wiadomość dla Podróżnych

Decyzja linii lotniczej Lufthansa o powrocie do Rzeszowa jest niezwykle pozytywną wiadomością dla podróżnych z regionu i sąsiednich województw, którzy regularnie korzystają z usług tej niemieckiej firmy. Frankfurt to centrum przesiadkowe, oferujące nie tylko wiele kierunków europejskich, ale także transkontynentalnych. Ponowne uruchomienie połączenia z tym ważnym europejskim hubem ma ogromne znaczenie dla rozwoju naszego lotniska – podkreślił Adam Hamryszczak, prezes Portu Lotniczego Rzeszów, podczas inauguracyjnego lotu do Frankfurtu zeszłego roku.

Więcej Informacji o Powrocie Lufthansy

Więcej szczegółów na temat powrotu niemieckiego przewoźnika do Rzeszowa zostanie udostępnionych wkrótce. Śledźcie naszą stronę internetową oraz komunikaty prasowe, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

Polecane posty