Nowa Siedziba Navblue w Gdańsku: Plan na Przyszłość

Lotnisko Gdańsk Rębiechowo

Navblue, firma będąca częścią europejskiego giganta lotniczego Airbusa, ogłosiła otwarcie swojego biura w malowniczym Gdańsku. Chociaż obecnie zatrudnia tylko 10 pracowników, firma ma ambitne plany na przyszłość i zamierza znacząco zwiększyć swoją obecność w Polsce.

Sprawdź parking gdańsk lotnisko

Navblue: Wprowadzenie do Firmy

Navblue to spółka zależna od europejskiego potentata lotniczego, Airbusa. Specjalizuje się w programowaniu, tworzeniu baz danych oraz dostarczaniu oprogramowania lotniczego najwyższej jakości. Główna siedziba firmy mieści się we francuskiej Tuluzie, ale posiada również biura w różnych regionach Europy, Azji i Ameryki.

Nowe Biuro w Gdańsku

Decyzja o otwarciu biura w Gdańsku była naturalnym krokiem dla firmy Navblue. Gdańsk, będący uznawanym centrum branży lotniczej i produkcji oprogramowania w Europie, oferuje doskonałe warunki do rozwoju tej firmy.

Plan na Przyszłość

Obecnie gdańskie biuro zatrudnia jedynie 10 pracowników, ale firma ma ambitne plany na przyszłość. W ciągu najbliższych dwóch lat Navblue zamierza zwiększyć liczbę zatrudnionych pracowników nawet do 100. To oznaczać będzie znaczący wzrost obecności tej firmy w Polsce.

Wizja i Cele

CEO Navblue, Fabrice Hamel, wyraził swoją radość z powodu rozszerzenia działalności firmy w Polsce. Podkreślił, że celem jest umocnienie pozycji firmy w Europie i na świecie oraz stworzenie atrakcyjnego środowiska pracy dla utalentowanych programistów z Gdańska. Chce, aby Navblue stało się pożądanym pracodawcą w regionie.

Podsumowanie

Otwarcie biura w Gdańsku przez firmę Navblue jest ważnym krokiem w rozwoju firmy w Europie. Zwiększenie liczby pracowników w Polsce do 100 osób to dowód na zaufanie firmy do potencjału tego regionu. Jest to również okazja dla utalentowanych polskich programistów do pracy z zespołami z różnych części Europy, Azji i Ameryki. Navblue kontynuuje swoją ekspansję i wzmacnia swoją pozycję w branży lotniczej, przyczyniając się jednocześnie do wzrostu sektora lotniczego w Polsce.

Polecane posty