Nowe Połączenie Lotnicze z Jasionki do Podgoricy: Wakacje w Czarnogórze

Lotnisko Rzeszów Jasionka

Jasionka, Polska – 176 pasażerów miało okazję wziąć udział w pierwszym locie na wakacje do Podgoricy z portu lotniczego Jasionka. To nowe połączenie jest częścią rosnącej siatki połączeń podrzeszowskiego lotniska, które w sezonie letnim oferuje ponad 20 kierunków do 12 różnych krajów.

Sprawdź jasionka lotnisko parking

Czarnogóra – Idealny Cel Podróży

„Czarnogóra idealnie wpisuje się w trend podróżowania mieszkańców Podkarpacia i sąsiednich regionów, a dwugodzinny lot samolotem jest świetną alternatywą do długich podróży samochodem. Lepiej ten czas wykorzystać na wypoczynek na urokliwych plażach z widokiem na góry” – mówi Adam Hamryszczak, prezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Pełny Lot Airbus A320

Pierwszy lot, obsługiwany przez samolot Airbus A320, zabrał na pokład niemal komplet, 176 pasażerów. Rego-Bis, touroperator oferujący nie tylko pełne pakiety wakacyjne, ale też same loty do Podgoricy, był bardzo zadowolony z tej sytuacji.

„Cieszymy się z rozwoju współpracy z Air Montenegro oraz Portem Lotniczym Rzeszów-Jasionka w sezonie 2023” – przyznała Estera Sobalkowska, dyrektorka ds. produktu w Rego-Bis.

Rozwinięcie Połączeń do Czarnogóry

„Jak widać po zapełnieniu samolotu, coraz więcej turystów chce odkrywać uroki tego pięknego kraju. Z tego powodu zdecydowaliśmy się w obecnym sezonie zaoferować naszym klientom połączenia do Czarnogóry nie tylko z Katowic, ale również i z Rzeszowa. Jasionka jest bowiem drugim polskim lotniskiem, który korzysta z usług tego touroperatora, specjalizującego się w lotach na Bałkany. Pierwszy rejs uczczono salutem wodnym od lotniskowej straży pożarnej oraz upominkami od biura podróży i lotniska” – dodaje.

Współpraca Przynosi Sukces

„Współpraca Rego-Bis i Air Montenegro jest idealnym przykładem synergii pomiędzy touroperatorem i przewoźnikiem lotniczym. Sukcesywnie zwiększany jest program z Polski do Czarnogóry. Efektem tego jest dodanie do siatki połączeń Rzeszowa, dzięki czemu mieszkańcy Podkarpacia stają przed możliwością odkrywania wspaniałej i wciąż tajemniczej Czarnogóry” – mówi Michał Wichrowski, założyciel PMA Aviation i przedstawiciel Air Montenegro w Polsce.

Kolejne Loty do Podgoricy

Kolejne rejsy do Podgoricy zaplanowane są na czwartki, do 28 września. Latem z portu lotniczego w Jasionce można dostać się czarterami do Czarnogóry, Turcji, Grecji, Bułgarii, Albanii oraz – połączeniami regularnymi – do USA, Włoch, Chorwacji, Irlandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Gdańska.

Dzięki nowemu połączeniu lotniczemu, mieszkańcy regionu Podkarpacia mają teraz jeszcze większy dostęp do wspaniałych destynacji na letnie wakacje. Czarnogóra staje się coraz bardziej popularnym celem podróży, a port lotniczy w Jasionce staje się kluczowym punktem wyjścia do odkrywania uroków tego pięknego kraju.

Polecane posty