Nowe Trasy Lotnicze z Wrocławia: Lizbona i Agadir od Października!

Lotnisko Wrocław Strachowice

W najnowszym harmonogramie lotów Portu Lotniczego Wrocław pojawiają się dwie ekscytujące nowości. Już od 31 października będziemy mieli okazję wyruszyć w podróż prosto nad Atlantyk – do Lizbony i Agadiru. Bilety można już teraz nabywać.

Sprawdź parking port lotniczy wrocław

Ryanair Rozszerza Oferę

Linie lotnicze Ryanair wprowadzają dwie nowe trasy z Wrocławia. Już od 31 października z Dolnego Śląska będziemy mogli polecieć prosto do Lizbony i Agadiru. Bilety są już dostępne do zakupu.

  • Te nowe, atrakcyjne kierunki na południe zdecydowanie wzbogacają naszą ofertę lotów niskokosztowych. Mamy pełne przekonanie, że zarówno Lizbona, jak i Agadir przyciągną podróżnych do Portu Lotniczego Wrocław, którzy poszukują interesujących opcji na zimowy wypoczynek – twierdzi Cezary Pacamaj, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Loty do Lizbony będą dostępne dwa razy w tygodniu – we wtorki i niedziele. Cały czas podróży do stolicy Portugalii wynosić będzie tylko 3 godziny i 50 minut. Natomiast trasy do Agadiru będą obsługiwane także dwukrotnie w tygodniu – we wtorki i soboty, choć czas przelotu trochę się wydłuży i wyniesie 4 godziny i 35 minut.

Dodatkowe Połączenia do Amsterdamu

Nie zapominajmy, że Lizbona i Agadir to nie jedynki nowości w naszym rozkładzie na zimę. Od 29 października będziemy mieli również połączenie do Amsterdamu. Jak informuje Adriana Kondratowicz, rzecznik prasowy Portu Lotniczego Wrocław, drugi lot dzienne będzie dawał pasażerom z Wrocławia możliwość podróży do jednego z największych europejskich hubów rano (dzięki nocującym samolotom we Wrocławiu) i wczesnym popołudniem.

  • Samoloty wystartują z Wrocławia o godzinie 6:20 rano i wylądują w Amsterdamie o 8:05. Popołudniowe rejsy zaplanowano z wrocławskiego lotniska na godzinę 14:10, a przylot do Holandii odbędzie się o godzinie 16:00 – informuje Adriana Kondratowicz.

Dzięki tym nowym trasom lotniczym Port Lotniczy Wrocław oferuje jeszcze więcej opcji dla podróżnych, którzy chcą odkrywać nowe miejsca i spędzić zimę w ciepłych klimatach. Nie zwlekajcie, rezerwujcie bilety i przygotowujcie się na niezapomniane przygody nad Atlantykiem i w sercu Europy!

Polecane posty