Nowości w Rozkładzie Lotów Ryanair: Szczecin – Modlin i więcej!

Lotnisko Szczecin Goleniów

Ryanair wznowił połączenia lotnicze ze Szczecina do Modlina. To doskonała wiadomość dla podróżujących. W dniu inauguracji pierwszego lotu z Modlina przybyło 122 pasażerów, a drogę powrotną do Modlina udało się prawie kompletowi, bo aż 180 osób.

Sprawdź parking lotnisko szczecin goleniow

Nowe Połączenie: Szczecin – Warszawa Modlin

Ryanair obsługiwać będzie trasę między Szczecinem a Warszawą Modlin pięć razy w tygodniu – w każdy poniedziałek, wtorek, czwartek, sobotę oraz niedzielę. Ceny biletów zaczynają się już od niesamowitych 49 złotych w jedną stronę.

Wsparcie dla Regionu

Ta wiadomość to dobra nowina zarówno dla Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów, jak i całego Pomorza Zachodniego, zwłaszcza branży turystycznej. Powrót linii Ryanair po zimowej przerwie do Warszawy Modlin podkreśla długofalową współpracę między Portem Lotniczym Szczecin – Goleniów a Ryanair, której celem jest rozwijanie siatki połączeń na szczecińskim lotnisku. Maciej Dziadosz, prezes Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów, wyraził pewność, że ta współpraca przyniesie wkrótce kolejne informacje o nowych, atrakcyjnych trasach realizowanych z zachodniopomorskiego lotniska.

Nowości na Lotnisku Chopina

Inauguracja połączenia do Warszawy Modlin to nie jedyna nowość w sezonie letnim na szczecińskim lotnisku. LOT zwiększył częstotliwość rejsów na Lotnisko Chopina z 19 do 22 razy w tygodniu, co daje jeszcze większą możliwość korzystania z atrakcyjnych przesiadek w ramach sieci połączeń europejskich i dalekodystansowych.

Rozszerzenie Oferty Ryanair

Dodatkowo Ryanair zwiększył liczbę rejsów na trasach do Krakowa (z 2 do 3 razy w tygodniu) i Londynu Stansted (z 5 do 6 razy w tygodniu). Łącznie w letnim rozkładzie znajdzie się 8 połączeń regularnych oraz 2 wakacyjne trasy czarterowe, obsługiwane aż 6 razy w tygodniu. To doskonałe wieści dla podróżnych z regionu.

Dzięki tym nowościom podróżowanie staje się jeszcze bardziej dostępne i wygodne. Wybierając Szczecin jako punkt wyjścia lub przesiadkowy, podróżni zyskują szeroki wybór atrakcyjnych połączeń. Ryanair i LOT, rozszerzając swoją ofertę, stawiają na rozwój regionalnych lotnisk i zapewnienie podróżnym jeszcze więcej możliwości.

Zaplanuj swój lot już teraz i korzystaj z nowych połączeń dostępnych z Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów!

Polecane posty