Powrót Połączeń Lotniczych do Wielkiej Brytanii z Portu Lotniczego Szczecin

Lotnisko Szczecin Goleniów

Otwieramy Nowe Trasy Lotnicze do Londynu Stansted i Liverpoolu

Port Lotniczy Szczecin ogłosił radosną nowinę dla podróżnych – powrót połączeń lotniczych do Wielkiej Brytanii! Już w pierwszych dniach lutego br. będziemy mieli okazję wyruszyć w podróż do Londynu Stansted oraz Liverpoolu.

Sprawdź lotnisko szczecin parking

Złagodzone Przepisy Wjazdowe

W ostatnich dniach Brytyjczycy podjęli decyzję o złagodzeniu przepisów wjazdowych, mimo rozprzestrzeniającego się wariantu omikron. Dla zaszczepionych Polaków podróż na Wyspy Brytyjskie jest teraz prostsza niż kiedykolwiek. Wymagany jest jedynie jeden test na obecność COVID-19 drugiego dnia po przekroczeniu granicy. To badanie należy wykupić jeszcze przed podróżą. To ogromna ulga w porównaniu do niedawno zniesionych obostrzeń, które wymagały aż trzech testów: przed wylotem, a także w drugim i ósmym dniu po przyjeździe.

Ryanair Wraca do Szczecina

Złagodzenie restrykcji granicznych sprawiło, że linia lotnicza Ryanair postanowiła przyspieszyć powrót brytyjskich połączeń, w tym także z Portu Lotniczego Szczecin. Już 3 lutego 2022 roku na szczecińskim lotnisku wznowione zostaną loty do Liverpoolu. Te połączenia będą realizowane dwa razy w tygodniu, konkretnie w czwartki i niedziele, przynajmniej do końca marca bieżącego roku. Dzień później, czyli 4 lutego 2022 roku, pierwszy samolot irlandzkiego przewoźnika odleci z Goleniowa w kierunku Londynu Stansted. Na początek Ryanair będzie obsługiwać tę trasę trzy razy w tygodniu, a mianowicie w poniedziałki, piątki i niedziele. Docelowo jednak planuje się operowanie na tej trasie aż sześć razy w tygodniu, codziennie z wyjątkiem sobót.

Rezerwacje Już Dostępne

Jeśli marzycie o podróży do Wielkiej Brytanii, to teraz jest doskonały moment na zakup biletów. Bilety na wznowione połączenia ze Szczecina są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. A co najlepsze, ceny biletów zaczynają się już od zaledwie 39 złotych za przelot w jedną stronę.

Dlatego nie zwlekajcie – planujcie swoją podróż do Wielkiej Brytanii i skorzystajcie z wygodnych połączeń lotniczych z Portu Lotniczego Szczecin. To doskonała okazja, aby odwiedzić Londyn i Liverpool oraz odkryć uroki Wysp Brytyjskich!

Polecane posty