Stań się liderem podróży z Lotniskiem Szczecin: Nowe Kierunki i Plany Rozwoju

Lotnisko Szczecin Goleniów

Lotnisko w Szczecinie dąży do zwiększenia ruchu pasażerskiego w regionie poprzez wprowadzenie atrakcyjnych kierunków podróży. Planujemy rozszerzyć naszą ofertę o połączenia do popularnych destynacji, zaczynając od Włoch, Grecji i Chorwacji. Naszym celem jest stworzenie wyjątkowego doświadczenia podróżowania.

Sprawdź tani parking lotnisko goleniów

Nowe Połączenia: Włochy, Grecja i Chorwacja

W pierwszej fazie naszego rozwoju skupiamy się na kierunkach do Włoch, Grecji i Chorwacji. To obszary o bogatej kulturze, pięknych krajobrazach i rozmaitych atrakcjach. Dla wielu podróżnych te miejsca są marzeniem, które chcieliby spełnić. Dlatego chcemy umożliwić naszym pasażerom podróżowanie w te fascynujące rejony bez zbędnego kłopotu.

Ekspansja do Hiszpanii, Danii, Szwecji i Norwegii

Kolejnym krokiem na naszej drodze do rozwoju jest rozszerzenie sieci połączeń o Hiszpanię, Danię, Szwecję i Norwegię. Planujemy zaoferować naszym pasażerom jeszcze więcej możliwości podróżowania, umożliwiając im odkrywanie nowych miejsc i kultur.

Wizja Rozwoju Lotniska

Krzysztof Domagalski, rzecznik Portu Lotniczego Szczecin, wyjaśnia nasze cele rozwojowe: „Lotnisko musi się rozwijać. Przyczyną odnotowywanych przez nas strat jest przede wszystkim mniejsza liczba pasażerów. Jeśli połączenia do Włoch, Grecji i Chorwacji się przyjmą, to ze Szczecina będzie można również polecieć do Hiszpanii oraz Skandynawii. W dalszej perspektywie wyobrażam też sobie połączenia do Katowic i Rzeszowa.”

Kierunek na Sukces

W ubiegłym roku spółka zarządzająca Portem Lotniczym Szczecin odnotowała stratę netto w wysokości 10,7 mln złotych. Jednak warto zaznaczyć, że nasza strata stopniowo maleje. Rok wcześniej wynosiła ona 12 mln złotych. Naszą największą zaletą jest dostępność lotniska, która pozwala nam działać nieprzerwanie, z uwagi na odległość od zabudowań. Naszym celem jest również zwiększenie oferowania usług towarowych.

Zaangażowanie w rozwijanie oferty połączeń i świadczenie usług na najwyższym poziomie to nasza pasja i priorytet. Lotnisko w Szczecinie jest gotowe, by stać się liderem podróży w regionie. Planujemy kontynuować ekspansję i zapewnić naszym pasażerom jeszcze więcej możliwości odkrywania świata. Przyłącz się do nas w tej fascynującej podróży z Lotniskiem Szczecin!

Polecane posty