Rekordowa Frekwencja na Lotnisku Modlin w Sierpniu

Lotnisko Warszawa Modlin

Lotnisko Warszawa-Modlin może pochwalić się niezwykłym sukcesem w sierpniu, kiedy to liczba pasażerów przekroczyła imponujący próg 352 tysięcy. To pierwszy raz w historii tego portu lotniczego, kiedy liczba podróżnych osiągnęła tak imponujący wynik.

Sprawdź parklot modlin

Wzrost Ruchu o 16,1 Procent

W porównaniu do sierpnia 2019 roku, liczba pasażerów wzrosła o imponujące 16,1 procent. To znaczący krok naprzód dla Lotniska Modlin. Ponadto, w porównaniu do ubiegłego roku, odnotowano wzrost o 6,2 procent.

Najpopularniejsze Trasy Lotnicze

Podróże do i z Lotniska Modlin cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród podróżnych. Najczęściej wybierane trasy to:

  1. Loty do i z Londynu
  2. Loty do i z Dublina
  3. Loty do i z Rzymu
  4. Loty do i z Alicante
  5. Loty do i z Oslo
  6. Loty do i z Mediolanu
  7. Loty do i z Sztokholmu
  8. Loty do i z Paryża

Kamień Milowy w Historii Lotniska

Nie sposób nie wspomnieć o dniu 10 sierpnia, który wszedł do historii Lotniska Modlin. Po nieco ponad 11 latach od momentu uruchomienia lotnisko obsłużyło swego 25-milionowego pasażera. To wyjątkowe wydarzenie miało miejsce w momencie, kiedy samolot linii Ryanair wylądował na lotnisku, przewożąc pasażera z Rygi. Ten kamień milowy dowodzi, że Lotnisko Modlin jest nie tylko ważnym punktem na mapie Polski, ale także atrakcyjnym miejscem dla podróżnych z całego świata.

Dzięki takim osiągnięciom Lotnisko Modlin utwierdza swoją pozycję jako lider w branży lotniczej i kontynuuje rozwijanie swojej oferty, aby jeszcze lepiej obsłużyć podróżnych.

Polecane posty