Skandynawskie Linie Lotnicze: Powrót do Lotów z Poznania do Kopenhagi

Lotnisko Poznań Ławica

Skandynawskie linie lotnicze sukcesywnie przywracają połączenia, które były wstrzymane w okresie pandemii. Teraz nadszedł czas na ogłoszenie rewelacyjnych wiadomości dla podróżnych z Poznania – skandynawski przewoźnik powraca na trasę z Poznania do duńskiej stolicy, Kopenhagi.

Sprawdź poznań lotnisko parking

Wracamy do lotów!

Dokładnie tydzień po wznowieniu lotów z Wrocławia do Kopenhagi, SAS ogłasza powrót operacji również z Poznania. Od 4 listopada br. będziemy mieli możliwość korzystania z bezpośrednich rejsów do stolicy Danii. Co więcej, będziemy mieć tę przyjemność dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i czwartki.

Wygodne podróże samolotem

Podróżując samolotem SAS z Poznania do Kopenhagi, możemy liczyć na komfort i wygodę. Linie lotnicze używają do obsługi tej trasy nowoczesnych samolotów Bombardier CRJ-900, które pomieszczą na pokładzie nawet do 90 pasażerów. To gwarancja, że podróż będzie komfortowa i bezproblemowa.

Szybki przelot

Czas podróży z Poznania do lotniska Kastrup w Kopenhadze nie będzie trwać długo. Lot trwa nieco ponad godzinę, dzięki czemu szybko dostaniemy się do duńskiej stolicy. To idealna opcja dla osób, które cenią swój czas i chcą jak najszybciej dostać się do celu podróży.

Bilety już dostępne!

Jeśli planujesz podróż do Kopenhagi, to teraz jest idealny moment, aby zarezerwować bilety. Skandynawskie linie lotnicze SAS już udostępniły je w swoim systemie rezerwacyjnym. Nie czekaj dłużej – zarezerwuj swoje miejsce na pokładzie i ciesz się wyjątkową podróżą do stolicy Danii.

Wracając do lotów z Poznania do Kopenhagi, SAS pokazuje, że skandynawskie linie lotnicze nadal pozostają liderem w obszarze podróży powietrznych. To świetna wiadomość dla podróżnych z Poznania i całej Polski, którzy doceniają jakość i niezawodność lotów. Nie przegap tej okazji i już teraz zarezerwuj swój bilet na wyjątkowy lot do urokliwej Kopenhagi.

Polecane posty