Nowe Kierunki Lotów Czarterowych z Poznania: Rainbow Tours Rozszerza Ofertę

Lotnisko Poznań Ławica

Rainbow Tours, po osiągnięciu imponujących wyników w dziedzinie ofert egzotycznych destynacji, wprowadza kolejne kierunki obsługiwane bezpośrednio z Poznania, wykorzystując samoloty Boeing 787.

Sprawdź lotnisko poznań parking

Rozkwit Egzotycznych Wakacji

W sezonie zimowym 2020/21 oferta Rainbow Tours zdobyła ogromne zainteresowanie. Z powodu wysokiej popularności tegorocznych kierunków egzotycznych, touroperator postanowił zabrać swoich klientów z Poznania na Dominikanę, Kubę, Tajlandię i Meksyk w zimie 2021/22. Tę ekscytującą informację ogłoszono wspólnie z przedstawicielami poznańskiego portu lotniczego.

Rozszerzenie Operacji Dreamlinerami

„Dalekie destynacje stały się prawdziwym hitem tegorocznego sezonu. Obecnie, nawet w końcu maja, wciąż obsługujemy cztery pełne loty tygodniowo na Karaiby. W normalnych okolicznościach, zakończylibyśmy operacje egzotyczne przed Wielkanocą. Jednak w odpowiedzi na zapytania klientów dotyczące kolejnego sezonu egzotycznego, postanowiliśmy rozszerzyć operacje realizowane przy użyciu samolotów Dreamliner. Teraz będziemy latać Boeingiem 787 na Dominikanę, Kubę, do Meksyku i Tajlandii również z Poznania. Dzięki temu mieszkańcy Polski Zachodniej będą mogli wygodnie polecieć na swoje wymarzone wakacje” – mówi Maciej Szczechura, przedstawiciel Rainbow Tours.

Bogata Oferta Czarterów z Poznania

Przedstawiciele Rainbow Tours chwalą się, że oferta czarterów z Poznania obejmuje łącznie 17 kierunków i 25 lotów tygodniowo. Latem mieszkańcy Wielkopolski będą mieli możliwość wyboru spośród 7 miejsc w Grecji, 2 w Turcji i Egipcie, a także Hiszpanii, Tunezji, Czarnogóry i Albanii.

Spełnienie Oczekiwań Podróżnych

„Nowe wakacyjne kierunki od Rainbow Tours przede wszystkim spełniają oczekiwania turystów z Poznania i Wielkopolski, którzy marzą o dalekich podróżach prosto z naszego lotniska. Pomimo głębokiego kryzysu w branży lotniczej i na lotniskach regionalnych, spowodowanego pandemią COVID-19, otwarcie krajów na nowe kierunki stworzyło wiele nowych możliwości. Teraz plaże Meksyku, Kuby, Dominikany i azjatycka kultura Tajlandii są na wyciągnięcie ręki. Wygodę podróży podkreśla możliwość latania szerokokadłubowym samolotem Boeing 787 Dreamliner. Ogłoszone na sezon 2021 destynacje Rainbow Tours stanowią ukoronowanie oferty roku 2021 i najbogatszej w historii Ławicy sieci połączeń z Poznania” – komentuje Grzegorz Bykowski, wiceprezes zarządu Portu Lotniczego Poznań.

Polecane posty