Nowe Trasy Lotnicze z Poznania: Ryanair Wprowadza Wakacyjne Połączenia

Lotnisko Poznań Ławica

Linie lotnicze Ryanair nadal zachwycają podróżnych województwa wielkopolskiego, wprowadzając nowe trasy lotnicze na zbliżający się letni sezon. Już ponad miesiąc temu rozpoczęto lotniczy sezon letni, ale przewoźnik stale wzbogaca swoją ofertę. Teraz opublikował kompletną listę wakacyjnych połączeń dostępnych z Poznania.

Sprawdź parking poznań lotnisko

Szeroki Wybór Połączeń

W sezonie letnim Ryanair zaoferuje pasażerom 22 różne trasy do najpopularniejszych miejsc w Europie. Co więcej, irlandzkie maszyny będą wykonywać ponad 50 lotów tygodniowo z poznańskiego lotniska. Oto kilka szczegółów na temat nowych połączeń.

Nowości w Ofercie

  1. Pula, Chorwacja – Ryanair po raz pierwszy zabierze turystów do urokliwej chorwackiej Puli, gdzie czekać będą przepiękne plaże i błękitne morze.

  2. Wenecja, Włochy – Inna nowość to włoska Wenecja, miejsce pełne romantyzmu i uroku.

  3. Lwów, Ukraina – Miłośnicy historii będą zachwyceni możliwością odwiedzenia ukraińskiego Lwowa, znanego z pięknej architektury i kultury.

  4. Birmingham, Wielka Brytania – Ostatnią nowością jest brytyjski Birmingham, zapewniający wiele atrakcji dla podróżnych.

Rozwinięcie Sieci Połączeń

W sumie Ryanair będzie latał z Poznania do 11 różnych państw europejskich. Najwięcej tras obejmować będzie Wielka Brytania (Bristol, Edynburg, Liverpool, Londyn Stansted i Birmingham) oraz Ukraina (Charków, Kijów Boryspol, Lwów i Odessa). Miłośnicy zwiedzania i aktywnego wypoczynku znajdą wiele opcji, takie jak podróż do Paryża, Barcelony, Mediolanu czy Rzymu. Nie zabraknie również miejsc znanych z piaszczystych plaż i słonecznej pogody, takich jak Malta, Korfu czy Alicante. Wakacyjną sieć połączeń uzupełnią także trasy do Zadaru, Billund, Dublina oraz Oslo.

Warto śledzić oferty Ryanaira, ponieważ linie lotnicze te są znane z atrakcyjnych cen i wygodnych połączeń. Dla mieszkańców Poznania i okolic będzie to doskonała okazja, by odkryć nowe zakątki Europy w trakcie nadchodzącego lata. Nie czekaj i już teraz zarezerwuj swoje miejsce na wymarzonym wakacyjnym kierunku!

Polecane posty